Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl gimdome daug vaikų?

QUOTE(lil'mamma @ 2005 06 25, 20:46)
As irgi manau,kad tiesiog gimiau buti mama. Labai pasiseke "rasti" toki vyra ,kuris visada svajojo buti teciu biggrin.gif ...
Dabar musu seimoje auga 3 sveiki,grazus vaikuciai ir be ju mes neisivaizduojame savo gyvenimu! Jei galimybes leis noretume dar poros!
Juk nera grazesnio dalyko pasaulyje uz tas mazas kojeles...

Tikrai ir aš dar norėčiau leliukų, tik, kad reikia galvoti apie finansus, ir taip vyras jau nuo ryto iki išnaktų dirba. Bet gal kai turėsim savo namus g.gif
Atsakyti
[quote=lil'mamma,2005 06 25, 19:46]
As irgi manau,kad tiesiog gimiau buti mama. Labai pasiseke "rasti" toki vyra ,kuris visada svajojo buti teciu biggrin.gif ...



linkiu, kad visi tokie teciai butu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lil'mamma @ 2005 06 25, 18:46)
As irgi manau,kad tiesiog gimiau buti mama. Labai pasiseke "rasti" toki vyra ,kuris visada svajojo buti teciu biggrin.gif ...


Aš irgi taip jaučiuos!! Kaip smagu nebūt tokia vienintele. 4u.gif O ir vyras mano iš tų, kurie gimę tėčiais...
Prieš kelias dienas niekaip negalėjau užmigti, tai sugalvojau dar 5 vardus vaikams – du mergaitėms ir tris berniukams... Čia tokie mūsų patyliukais puoselėjami ateities planai – turėt septynetuką... ax.gif Ir baisu kažkiek – tokia didelė atsakomybė, ir norisi be galo. O į tuos, kurie šnairuoja į daugiavaikes kaip į asocialias, esu seniai pasiryžus nekreipt jokio dėmesio schmoll.gif . Beje, mes su vyru nė vienas neplanuojam dirbt valstybinio darbo, kad galėtume kuo daugiau laiko praleist su vaikais. O pinigai? Darbo vietas bandysim, kaip sakoma, kurtis patys. Nuo nulio. Juk kai labai nori ir stengies, turėtų pasisekti, ar ne??... ax.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2005 07 30, 21:54)
Aš irgi taip jaučiuos!! Kaip smagu nebūt tokia vienintele. 4u.gif O ir vyras mano iš tų, kurie gimę tėčiais...
Prieš kelias dienas niekaip negalėjau užmigti, tai sugalvojau dar 5 vardus vaikams – du mergaitėms ir tris berniukams... Čia tokie mūsų patyliukais puoselėjami ateities planai – turėt septynetuką... ax.gif Ir baisu kažkiek – tokia didelė atsakomybė, ir norisi be galo. O į tuos, kurie šnairuoja į daugiavaikes kaip į asocialias, esu seniai pasiryžus nekreipt jokio dėmesio schmoll.gif . Beje, mes su vyru nė vienas neplanuojam dirbt valstybinio darbo, kad galėtume kuo daugiau laiko praleist su vaikais. O pinigai? Darbo vietas bandysim, kaip sakoma, kurtis patys. Nuo nulio. Juk kai labai nori ir stengies, turėtų pasisekti, ar ne??... ax.gif  smile.gif  smile.gif


tai aisku turi pasisekt! ten kur du galvoja apie bizni, labai tiketina kad jis bus igyvendintas. thumbup.gif vienam kazka kurti yra sunku, ypac jeigu skiriasi nuomones , norai(cia kaip pas mus seimoje blink.gif , man vienai kazka sunku galvoti, o vyras daug dirba, net mums su mazium laiko beveik neskiria) sad.gif
taigi sekmes nuverciant kalnus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 04 22, 22:08)
. nemanau, kad tris vaikai yra daug, jei suteiki jiems normalias gyvenamasias salygas ir jiems netenka miegoti viename kambaryje, jei jie turi savo privatuma ir autonomiskuma, juk tai svarbu kiekvienam zmogui, o vaikas ir yra zmogus su savo norais ir savo pasauliu.



Bla bla bla. Esu is penkiu asmenu seimos, turiu sese ir broli. Vaikysteje visi trys dalinomes vienu kambariu (gal 12-13 kvadrateliu), gyvenome stanbdartiniame triju kambariu bute. Labai tvarkingame, labai paprastame, neprabangiame, bet jaukiame. Ir man niekad i galva neatejo, jog musu gyvenimo salygos buvo netinkamos. Jog man buvo sunku dalintis tais 60 kvadratu su kitais keturiais seimos nariais- net minties tokios nebuvo. Juk negyveni visa laika ant sofkutes- zaidimai kieme, vasaros stovyklos, iskylos su tevais, draugai, mociute kaime. Na, miegi tryse kambarelyje - ir kas? Na, pamokas darai virtuveje, nes prie rasomojo sesuo su broliu- ir kas cia - tragedija? Cha. Na, Ziguliuke ant galines sedynes sedejom tryse, bet tilpom puikiai (as visada viduryje biggrin.gif ir patenkinta). Na, dviratis buvo vienas, vazinejom paeiliui- pasidalinom, nesimusem. Tevas dirbo daug, mama rupinosi namais ir vaikais.

Finale uzaugom visi trys be jokiu moraliniu traumu biggrin.gif , grazus ir protingi biggrin.gif , su mokslais, "raudonais" diplomais, cacos-lelios, bla bla bla. Visi trys sukurem tvirtas grazias seimas. Beje, musu tevai vede 35 m., ir skaiciuoja bendrus metelius toliau. Turi penkis anukus, pradziai. smile.gif

Noriu trecio vaiko. Kad seima butu didele, kad namuose butu daug judejimo, daug triuksmo biggrin.gif , kad gyvenimas virtu. Kai turi vaiku, tai toks jausmas, kad lygiagreciai gyveni dar keleta gyvenimu- su kazkuo mokaisi vaikscioti, su kazkuo eini i pirma klase, su kazkuo nori suniuko ar isigiji savo pirmaji dvirati... rolleyes.gif Tas gyvenimas turiningesnis. Kad ir keliones- vaziuoti dviese ar su vaikais- du skirtingi dalykai. Keliones nepalyginamai idomesnes, kai kartu vaikai- jie is visko daro svente, ivyki, is kiekvieno lektuvo pakilimo-leidimosi, ir suniuko prie kokios anglikonu baznycios, is panku Berlyno centre... Jie pamato, pastebi, isgirsta daug daugiau. nei suauge. Tai lyg turetum daugiau aukiu, daugiau girdetum tu pats, sakau- lyg turetum daugiau gyvenimo.

Beje, dabar turiu as to ploto- uztektu po atskira kambari ir treciam, ir ketvirtam... Ir pabuvusi abejose situacijose (60 kvadrateliu ir tris kartus daugiau)- jokio ESMINIO skirtumo tie kvadratai nesudaro. JOKIO. Santykiai seimoje svarbus, o tie kvadratai- simtas penkiasdesimt antroj vietoj. smile.gif
Atsakyti
Teisingai, norge! 4u.gif Pritariu visu šimtu ir dar daugiau procentų. Aplink mane daug žmonių – ir giminių, ir draugų – nuolat kalba apie tai, kad „net ir vienas vaikas yra prabanga“, kad „vaikas turi gauti viską, kas geriausia“, kad „pirma karjera, vaikai paskui“, kad „reikia pagyventi sau“ ir visaip panašiai... Aš klausau, klausau, ir man irgi norisi jiems pasakyti BLA BLA BLA. (Neįsižeisk, Viktute 4u.gif , tavo požiūrį aš puikiai suprantu, tiesiog mano kitoks.) Man gyvenamojo ploto kvadratai svarbūs tik viena prasme – kad nereikėtų gyventi kartu su tėvais. Dabar gyvenam su mano tėvais, išeina šešiese 3 kamb. bute. Iš principo netragiška, bet tėvai pagyvenę, neretai pavargę, nervingi. Na aš irgi ne ramybės ir šventumo įsikūnijimas. blush2.gif Užtai labai laukiam, kada galėsim atsiskirti. Greičiausiai dar apie porą metų teks palaukt... Bet tada būtinai bus daugiau vaikų, jei tik sveikata leis. O kol kas tėvai prašo palaukt su vaikais mirksiukas.gif smile.gif , nes jiems labai sunku, tai mes sutikom palaukt. biggrin.gif

Ačiū, wita! Visada taip – arba su pinigais striuka, arba su visos šeimos drauge praleidžiamu laiku... sad.gif Kas susitvarko taip, kad turi ir tą, ir tą, tiems gyvenime jau kaip ir nieko neturėtų trūkti, ar ne?.. g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 31 liepos 2005 - 13:35


Ačiū, wita! Visada taip – arba su pinigais striuka, arba su visos šeimos drauge praleidžiamu laiku... sad.gif Kas susitvarko taip, kad turi ir tą, ir tą, tiems gyvenime jau kaip ir nieko neturėtų trūkti, ar ne?.. g.gif smile.gif
[/quote]
manau , kad jei zmogus turi ir demesio is vyro/zmonos, bei jei finansu pakanka, tada viskam dega zalia sviesa. juk dievulis ir sukure vyra/moteri tam, kad viens kitam padetu viskame viskame smile.gif...
tada galima sau leisti ir dagiau vaikuciu, nes kai didele seima, buna labai smagu, juk tai taip prideda jaukumo tongue.gif mes su sese esam dviese ir as kartais pagalvoju kaip fainai butu dar turet seseru ar broliu,butu pas ka i svecius atvaziuot, pasikalbet issiverkt ant peties...
todel as pati noreciau 3 vaikuciu, gal kada ir pavyks smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano istorija buvo tokia... Ištekėjau , po dveju vedybos metų pastojau - įvyko persileidimas. sad.gif Penkis metus ant ausų stovėjome , kad pastočiau - be rezultatų. Tuo tarpu ivairus gydimas, ašaros ir Dievo prašymas duoti nors vieno sveiko vaikelio. cry.gif Ir štai per Kaledas netiketas pastojimas nestuke.gif . Pirma vaika nešiojau kaip višta auksinį kiaušynį. Dėl antro irgi reikėjo kreiptis pas gyditoją. Pagerem truputį vaistų... thumbup.gif nestuke.gif . Trečio net ir neplanavom. Galvojau , kad paprastai nepastosių. Visa tą laiką "nežinojome kaip naudotis " prezervatyvais Išleido mus tevai paslidineti į kalnus... Ir štai tau doh.gif doh.gif thumbup.gif nestuke.gif Labai visi palaike ir apsidžiauge. Tik tada aš supratau , kaip netičia atsiranda vaikai. Ketvirto vaiko gimdyti sutikčiau jeigų bučiau jaunesne ir žinočiau kad bus dukra...
Atsakyti
KIEK DIEVAS DAVĖ, TIEK GIMDŽIAU. DUOS DAR, DAR GIMDYSIU. O KODĖL? TAI NIEKAD NET NESUSIMAŠČIAU IR NIEKAD NEKILO KLAUSIMAS KODĖL GIMDOME DAUG VAIKŲ. g.gif
Atsakyti
Smagu thumbup.gif gimdyti, jei žinai kad tas vaikas bus pavalgęs, aprengtas ir eis į mokyklą. bet jei gimdoma tik dėl pašalpų, už kurias bus perkamas doh.gif samagonas ar dar koks pakrūmynų marmalas, tai jau negerai cry.gif cry.gif cry.gif . O tokių pažįstamų turiu ir labai gaila cry.gif .
Atsakyti
Labas,

Kol kas trečiajam pusę metukų, o mes su vyru jau apie ketvirtą sukam galvas smile.gif Esam nekvaili, sugebam gyvenime pasiimti ko reikia ir vaikai ne maišo, o gyvenimo prasmę suteikia. Kai dukrelė pasibeldė pas mus, mes nusprendėm, gana nuomuotis butą, reikia savo ir sugebėjom rasti gerą išeitį, įsigijom 3 kambarių butą. Pamatė sūnelis, kad čia bus gerai ir pasibeldė po metų smile.gif Ir šaunu. Dabar antras sūnelis ir trečias piplys, o mes jau nuosavame name gyvename ir jame tils dar ne vienas vaikelis. Viską ką turime, su vyru užsidirbome ir įsigijome be niekeno pagalbos, nes abu buvom išmokinti nelaukti kol ką nors kas duos (tėvai, valdžia, loterijos ...), bet patiems užsidirbti ir turėti. Abu kilę iš daugiavaikių šeimų, abu prisimenam nuostabią vaikystę, nors ne viską gaudavom ko norim, bet užsigrūdinom ir nesam lepšiai. Ir vaikus mokinsime, kad negalima gauti visko gatavo. O vaikai dėl pašalpų bus tol, kol pašalpas dalins neprotingai. Reikia tik paprasto dalyko, mažinti mokesčius gimus vis naujam vaikeliui ir šeimos bus suinteresuotos dirbti, o ne gyventi iš pašalpų. Tuomet ir užmokestis vokeliuose greičiau išnyktų arba bent labai ženkliai sumažėtų.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2005 08 15, 23:04)
Labas,

Kol kas trečiajam pusę metukų, o mes su vyru jau apie ketvirtą sukam galvas smile.gif Esam nekvaili, sugebam gyvenime pasiimti ko reikia ir vaikai ne maišo, o gyvenimo prasmę suteikia. Kai dukrelė pasibeldė pas mus, mes nusprendėm, gana nuomuotis butą, reikia savo ir sugebėjom rasti gerą išeitį, įsigijom 3 kambarių butą. Pamatė sūnelis, kad čia bus gerai ir pasibeldė po metų smile.gif Ir šaunu. Dabar antras sūnelis ir trečias piplys, o mes jau nuosavame name gyvename ir jame tils dar ne vienas vaikelis. Viską ką turime, su vyru užsidirbome ir įsigijome be niekeno pagalbos, nes abu buvom išmokinti nelaukti kol ką nors kas duos (tėvai, valdžia, loterijos ...), bet patiems užsidirbti ir turėti. Abu kilę iš daugiavaikių šeimų, abu prisimenam nuostabią vaikystę, nors ne viską gaudavom ko norim, bet užsigrūdinom ir nesam lepšiai. Ir vaikus mokinsime, kad negalima gauti visko gatavo. O vaikai dėl pašalpų bus tol, kol pašalpas dalins neprotingai. Reikia tik paprasto dalyko, mažinti mokesčius gimus vis naujam vaikeliui ir šeimos bus suinteresuotos dirbti, o ne gyventi iš pašalpų. Tuomet ir užmokestis vokeliuose greičiau išnyktų arba bent labai ženkliai sumažėtų.

saunuole ramune, visiskai su tavim sutinku-zmones turi siekti pats, o nelaukti fortunos sekmes. wink.gif smagu , kai vaikai laukiami, jie gimsta zinodami, kad tures didele mylima seima. as taip pat stengiuosi daryti taip, kad gyventi mum butu geriau. nors dabar kol kas nelabai sekasi sad.gif ...
Atsakyti