Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl gimdome daug vaikų?

QUOTE(wita @ 2005 08 16, 19:28)
saunuole ramune, visiskai su tavim sutinku-zmones turi siekti pats, o nelaukti fortunos sekmes.  wink.gif smagu , kai vaikai laukiami, jie gimsta zinodami, kad tures didele  mylima seima. as taip pat stengiuosi daryti taip, kad gyventi mum butu geriau. nors dabar kol kas nelabai sekasi sad.gif ...

saunuolės jūs mamos. as turiu dar tik du vaikus. bet visada vyrui sakiau, kad kol triju nepagimdysiu, tai neapsiraminisiu. tik va kad nelabai jau linksma Lietuvoj darosi gyventi. kaip tuos vaikus islaikyti uz 800 lt. jei nepageres reikalai zadame traukti i uzsieni. nes labai jau noriu daug vaiku, o kaip matau Lietuvoje vaiku nemyli.
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2005 08 07, 17:27)
KIEK DIEVAS DAVĖ, TIEK GIMDŽIAU. DUOS DAR, DAR GIMDYSIU. O KODĖL? TAI NIEKAD NET NESUSIMAŠČIAU IR NIEKAD NEKILO KLAUSIMAS KODĖL GIMDOME DAUG VAIKŲ. g.gif

AGFA, nepripažįsti jokio šeimos planavimo? g.gif Drąsu. Nedažnai šiais laikais dar sutiksi tokių Moterų. Mano promočiutė irgi gimdė kiek dievas davė- 12. Gražus skaičius, bet aš tiek nenorėčiau... doh.gif
Atsakyti
as pati noriu 3-ju vaikiuku tongue.gif skaitau kad jau nemazai bet jei leidzia salygos o kodel gi ne g.gif ax.gif .
taciau nesuprantu ir turbut nesuprasiu moteru kurios gimdo daug 6-7-12 ir tt.juk tai didelis vargas ir rupestis kainuojantis daug jegu kantrybes ir finansu verysad.gif verysad.gif turiu drauge kuri kas 2 metus gimdo vis ir gimdo verysad.gif verysad.gif dabar jau gimdys 12 ta o tiksliau ir 12 ir 13 tai va koks dziaugsmas jos laukia su dvyniais ir dar 11 vaiku wacko.gif wacko.gif .ir niekaip nesuprantu kodel taip gimdosi tie vaikai negi del tu keliu lituku g.gif ,juki pati nedirba,vyras kada blaivas dirba (tiesa pasitaise jau puse metu negeria) tongue.gif nesuprantu nesuprantu nesuprantu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ,as manau kad visi vaikai turetu buti su protu daromi.
Atsakyti
Kodėl gimdome daug? g.gif Gal sakau,tas žodžio "daug" supratimas skiriasi mirksiukas.gif Vieniems 1 - labai daug, o kitiems 4,tai tik starto linija... biggrin.gif
Atsakyti
As nesu is gausios seimos,turiu tik sese sad.gif o pati noriu turet daug vaiku thumbup.gif bent keturis tai tikrai thumbup.gif Manau,kad vaikai tai JEGA wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Planuojam turet 3-4 (o gal netycia ir 5 iseis tongue.gif ) vaikucius . Mano nuomone tai yra pakankamai daug. O noreciau daug del to, kad ir patiems vaikuciams linksmiau (ir maziems ir kai suaugs), ir mes kai pasensim gal neliksim pamirsti biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane mastau.gif mastau.gif flirt.gif Nemanau, kad tai daug biggrin.gif .Bet daugiau ir nebenorėčiau blink.gif .Ir taip jau linksma tongue.gif .O kai užaugs, pasipils anūkai po trobą, niekada nesijausiu senatvėj vieniša 4u.gif
Atsakyti
Tikrai čia turi atsakinėti tie, kas ištikrųjų turi daug vaikų ir jiems nelabai jie rūpi. O kai vaikai yra mylimi jie nėra daug jie yra ir tiek, aišku turi būti bent minimalios galimybės juos auginti. 4u.gif
Aš visada norėjau mažiausiai 2, kad vaikam nebūtų liūdna,tačiau kadangi gavosi 2 berniukai būtinai reikėjo mergaitės ir prašau biggrin.gif , tas stebuklas įvyko.Ir mes be galo laimingi mirksiukas.gif
Jigu būtumėm turtingesni tai mielai auginčiau ir daugiau,o dabar užtenka ir šitų flirt.gif clap.gif bye1.gif
Atsakyti
o va aš tik vaikystėje kalbėjau, kad turėsiu 4 vaikus: 2 berniukus ir dvi mergaites lotuliukas.gif (paprasčiausiai dar nežinojau, kad lytis nesuplanuojama). o kad a nuo keturių perėjau prie dviejų nė neužfiksavau. g.gif Bet nuo tada visada žinojau, kad turėsiu tikrai ne vieną vaiką ( bet gal ir ne tris ax.gif ) Nes pati buvau laaabai griežtai auginta vienturtė ir man tai visai nepatiko schmoll.gif ., visad pavydėjau draugėms, kurioms visada draugai (broliai, sesės) pašonėje. Taigi, dar ant stalo gulėdama po 1-o aaabai sunkaus ir komplikuoto gimdymo pritrenkiau akušeres ir gydytoją (beje, ilgokai kovojusią del dukrelės gyvybės, tik aš to tada dar nežinojau), pareikšdama "na dar kadanors antrą ir užteks" blink.gif Bet turiu pripažinti, kadangi mano mergaitė po tokio gimimo augo visai ne taip, kaip buvau susiplanavusi:ax: , ilgokai to antrojo nesiryžom, vis mums rankos nekilo. lotuliukas.gif . kai jos, pagaliau pakilo tam reikalui (na, gal nevisai rankos lotuliukas.gif ), gavosi berniukas. Kaip lengva po tokios pirmagimės jį buvo auginti thumbup.gif , nors aplinkiniai ir baisėjosi jo temperamentu blink.gif lotuliukas.gif ...o trečias g.gif , nu niekaip savęs neįsivaizduoju su trim vaikais verysad.gif bet esu girdėjusi, kad būna ir netyčiukų g.gif lotuliukas.gif ...niekad nežinai...
Atsakyti
Abu su vyru esam iš 2 vaikų šeimų. Vyro sesuo gyvena užsieny, retai susitinkam...Aš netekau savo mylimo brolio prieš keletą metų. Neįsivaizduojat, kaip jautiesi, jei to nesi patyręs. Auginam pametinukus. Abu planuoti netyčiukai, jei taip galima pasakyti. biggrin.gif Svajoju apie trečią kada nors vėliau.Nenoriu, kad mano vaikai jaustųsi vieniši, gyvenime visaip atsitinka.Noriu, kad turėtų daugiau sau artimų žmonių, kad turėtų kam pasidžiaugti savo vaikais ir darbais.Gausios, darnios šeimos JĖGA! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Neturiu daug, tik du rolleyes.gif Nepulsiu berti privalumų. kodėl du vaikučiai geriau nei vienas. Pilnai pritariu mamytėms, kurios augina vieną ir net pagalvot nenori apie kitą. Čia manau neginčytina tema. Kiekvienam pagal poreikius. O jau mamytes, kurios augina daug vaikučių labai gerbiu... baltai pavydžiu joms ryžto.
Atsakyti
Nėra ko pavydėti... Kiekvienam savo.
Paskutiniu metu vis pradėjau sapnuoti, kad gimdau ketvirtą...Jis kažkaip netyčia atsiranda. Rūbelių neturiu, sauskelnių irgi...Tokie sapnai rodo baimę pastoti. Nebenoriu ketvirto... Nebeturiu nei sveikatos,nei kantrybės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 25 kovo 2006 - 21:13