Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega kitame kambaryje

Sveiki, neseniai lankiausi pas pažįstamą ir labai nustebau- jos 1 metų sūnus jau gyvena naktimis savo kambaryje nuo 6 mėn. Mano sūnui dabar 6.5 mėn., bet aš kažkaip nedrįstu jį ištremti į vaikų kambarį. Nuo kada visdėlto reikėtų pradėti vaiką migdyti kitame kambaryje? schmoll.gif Kokiu būdu tai padaryti???? g.gif
Atsakyti
Maniske nuo tos dienos, kai grizo is gimdymo namu gyvena vaiku kambaryje smile.gif aisku, musu miegamasis kambarys uz sienos, o ne kazkur kitam karidoriaus gale. Net minciu neturejau laikyti loveles tame paciame kambary - mano nuomone, taip nepailsi nei vaikas nei tevai: bijai suslameti, kad nepazadintum, o jei kiek nors garsiau ka pasakai tai tuoj jau ziurek lelius ir krupcioja - patyriau tai atostogu metu, nes kai atostogavom, teko visa savaite su mazyte vienam kambary miegoti, tikrai nepatogu ir vaikas daug prasciau issimiegodavo, buvo irzlesne sad.gif Jei labai neramu kaip leliukui ten toj lovelej, juk galima 'mobile aukle' uzkabinti, tikrai daug daugiau naudos kai gerai girdi kiekviena vaiko atodusi ir kniurktelejima irjei ka, tai is kart gali ateiti, negu malies aplinkuj, tikrini, ar viskas gerai ir trukdai vaiko kokybiskam miegui - juk mazieji jaucia net seseli, o kur jau cia vaikstinejimas po kambari ar tecio knarkimas smile.gif
Kadangi taip auginu mazaja, tai paskui, manau, neturesiu ir tos bedos 'kaip atpratinti nuo miegojimo su tevais' smile.gif
Beje, ir JAV (kur gyvenau beveik 3metus) su kiek seimu, auginanciu kudikius teko bendrauti (o ju buvo tikrai ne 1 ir ne 2 smile.gif ) neteko matyti, kad kas leliukus migdytu savo miegamajam unsure.gif visi iskart pupuliui paruosia atskira kambari ir isigija mobilia aukle (beje, manau, kad tai tikrai thumbup.gif isradimas)
Taigi, gal cia pas mus, kur mazesni butai esam iprate mazuosiu laikyti savo miegamuosiuose, o po to patys sukure dar viena problema, t.y., pripratine vaikus miegot kartu, vel juos traumuojam ir patys sau nervus gadinam, kai nezinom kaip paskui juos iskraustyti unsure.gif
As siulyciau tavo mazuleli kraustyti jau dabar, nes veliau bus dar sunkiau jums abiems
Sekmes
Atsakyti
Na, manyciau tas ''kada'' priklauso nuo seimos poziurio ir galimybiu (nieko daug neprigalvosi, jei gyveni mazam bute), galu gale nuo to, kaip vaikas miega nakti (bepigu nuo mazens atskirai migdyti tokius, kurie ismiega daug valandu neatsibusdami pavalgyti). Esu skaiciusi, kad tinkamiausias amzius perkelti maziuko lovyte i kita kambari yra 6 menesiai, veliau ta padaryti sunkiau.
Na bet saviske perkelti ruosiuosi, tik irgi ''gaila''...
Atsakyti
na nezinau,man rodos kiekvienas daro kaip kam geriau ir gaunas pagal kisene,pvz mes gyvenam 2 kambariu bute ir neturim galimybes padaryt mazajai atskiro kambario,taigi ji miega musu miegamajam,nematau cia nieko labai blogo.. g.gif apie didesni buta su atskiru kambariu dukrytei galvojam ziuret po kokiu 3 metu..dabar tiesiog kisene nelabai leidzia,ir siaip kadangi pati maitinu,o ji naktim kelias dar du kartus pavalgyt-man taip lengviau:issikeliu is lovytes pas save,pamaitinu ir atgal ikeliu,nereik niekur vaikstinet.
amerikoj zinau,kad vaikai nuo gimimo turi savo kambarius,bet ar pastebejot kad pas juos nera tokio artimo rysio tarp tevu ir vaiku?na bent jau tose seimose,kur man teko bendraut.pas juos tiesiog kita kultura
Atsakyti
MAno dukrytei dabar trys menesiukai, bet i kita kambari isgrusti tikrai negaleciau, nors dabar paskaitinejusi susimasciau, gal tikrai vaikas geriau ismiegotu jei jokiu pasaliniu garsu negirdetu g.gif
NA mobili aukle irgi faina, kazkaip buvau pamirsus kad yra toks isradimas, reiks ateityje isigyti, na o kadangi musu butas irgi tik deja dvieju kambariu, tai lauksim geresniu laiku ir irengsim zuikei jos "butuka" smile.gif
Atsakyti
QUOTE (lotta @ 2004 07 31, 21:28)
Sveiki, neseniai lankiausi pas pažįstamą ir labai nustebau- jos 1 metų sūnus jau gyvena naktimis savo kambaryje nuo 6 mėn. Mano sūnui dabar 6.5 mėn., bet aš kažkaip nedrįstu jį ištremti į vaikų kambarį. Nuo kada visdėlto reikėtų pradėti vaiką migdyti kitame kambaryje? schmoll.gif Kokiu būdu tai padaryti???? g.gif

Mano sūnui dabar 1.4 m, bet aš jo be 2 metų nesiruošiu kelti į kitą kambarį. Dukrą iš vis tik 3 perkraustėme, bet be jokių problemų ar nervų tampymo. wink.gif Šiaip, galimybė mažiui, vaikų kambaryje miegoti, buvo nuo pirmų jo atsiradimo akimirkų. Tačiau aš to nedariau sąmoningai. Man pačiai ramiau, kai vaikas kažkur čia pat.
QUOTE
bijai suslameti, kad nepazadintum, o jei kiek nors garsiau ka pasakai tai tuoj jau ziurek lelius ir krupcioja - patyriau tai atostogu metu, nes kai atostogavom, teko visa savaite su mazyte vienam kambary miegoti, tikrai nepatogu ir vaikas daug prasciau issimiegodavo, buvo irzlesne 


Žinoma, jei vaikas nuo gimimo pripranta prie visiškos tylos ir ramybės, bet koks šlamėjimas jam trukdo. smile.gif Mano kačiukai miega labai kietai. Jų nepažadina knarkiantis tėtis. Tas labai pravertė, kai buvome išvykę su palapinėmis. Lauke kažkas baliavoja, o maniškiams giliai dzin, jie miega ir dėl to nekrūpčioja. biggrin.gif
Atsakyti
kiek girdėjau tai vaikas nuo pat gimimo turėtų būti savo kambaryje..... bet tikrai neišgrūsčiau savo vaiko į kitą kambarį, neramu kažkaip būtų.
mano vaikas pradėjo savo kambaryje miegoti tik nuo 2,5metų clap.gif
Atsakyti
QUOTE (ilma @ 2004 08 01, 12:59)
issimiegodavo, buvo irzlesne sad.gif Jei labai neramu kaip leliukui ten toj lovelej, juk galima 'mobile aukle' uzkabinti, tikrai daug daugiau naudos kai gerai girdi kiekviena vaiko atodusi ir kniurktelejima irjei ka, tai is kart gali ateiti, negu

Labai idomu, esu girdejusi apie tas "mobilias aukles" viena ausimi, bet nelabai ka ir zinau. Gal galetumet kas placiau "apsviesti", kas tai per aparatas ir bent kokia jo orientacine kaina? Mano dukryte dar maza ir jos lovele yra musu miegamajame, bet jau po truputi norisi galvoti i prieki wink.gif
Dekui laugh.gif
Atsakyti
Mobili auklė tai tokios tarsi racijos, tik viena yra siūstuvas, o kita imtuvas wink.gif Labai patogus daiktas thumbup.gif Kainuoja tikriausiai apie 100-200. Kažkada kažkas siūlė dėvėtas už 80 lt.
Aš tai neįsivaizduoju kaip be jos gyvenčiau. Vaikas miega balkone arba lauke, o aš galiu ramiausiai kuistis namie thumbup.gif
Atsakyti
As uz tai - ka nuo gimimo vaikas butu savo kambary, o jei nera salygu - kuo anksciau.
Mergina iskeliavo 10 savaiciu.
Maziukui atskiro kambario neturime, tai jis nakti miega uz spintos (nuo 6 savaiciu) diena - seses kambary.
Kai maziuko lovele stovejo salia - neismiegodavon ne vienas. Jis krebzt - asen pabundu, as krebzt - jis pabunda. Apie telika ir paskaityma pries miega tai ne kalbu nebuvo, ir taip uzmigdavo puse pirmos nakties. O bandziau pratinti, ka ne taip jautriai miegotu - ne velnio: jei telikas ar kokia shviesike, tai tik saukia baisiu balsu.
Dabar atsibunda, kartais pasisaukia, o kartais biski pasisineka su savim ir pats uzmiega. Keltis reikia 2-4 kartus. Man visai nesunku.

Miau
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2004 08 03, 10:11)
Mobili auklė tai tokios tarsi racijos, tik viena yra siūstuvas, o kita imtuvas wink.gif Labai patogus daiktas thumbup.gif Kainuoja tikriausiai apie 100-200. Kažkada kažkas siūlė dėvėtas už 80 lt.
Aš tai neįsivaizduoju kaip be jos gyvenčiau. Vaikas miega balkone arba lauke, o aš galiu ramiausiai kuistis namie thumbup.gif

Aisku, dekui smile.gif Labai gera ideja del lauko ir balkono, tik, jauciu, man butu baisu, kad neduokdie ta racija sugestu ir negirdeciau, ka mano lelyte veikia ... o gal tik dabar taip atrodo rolleyes.gif Reiks pasidometi konreciai apie tas mobilias aukles, kokia isbandyti ir gal noresis isigyti si stebukla wink.gif
Atsakyti
Jei sugestų, manau, iškart pajustum, nes jei tik koks menkiausias garselis lauke, ji iškart šnypštelia ir perduoda garsą, dar sumirksi, tad tyla tikrai ilgai netrunka ir visad žinau, kad siūstuvas veikia wink.gif
Na, nebent gulėtų kitame kambary naktį kur labai tylu, bet tada ir plika ausim išgirstum, kad verkia biggrin.gif

Beje, mano mažulei beveik metai, bet vis dar miegam kartu sad.gif Labai norėčiau, kad ji bent savo lovytėj miegotų, bet, deja... Valgo po šimtą kartų ir aplamai nori kuo arčiau prie manęs prisispaudus miegoti sad.gif Turbūt seniau padariau kažkur klaidą, dabar, tikriausiai, kuo toliau, tuo sunkiau bus ją pratinti miegoti atskirai sad.gif
Atsakyti