Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega kitame kambaryje

ELY, mes irgi savo maziu viduri lovos migdom rolleyes.gif , taip ir miegam trise, o diena miega savo lovytej...O muzikos, teliko, sviesos nebijo rolleyes.gif
O apie migdyma kitur kartais pagalvoju, kiti gasdina, kad pripras kartu miegot, tai bus jum nono.gif , bet as mastau, kad iki 16 metu vistiek kartu negules, ateis laikas ir asiskirsim Gi kiek tos meiles ir ramybes i vaika idesi, tai toks jis ir bus tongue.gif
Nesupraskit neteisingai--as jokiu budu ne uz mamyciuku auginima,bet gal vienos daro vienur nuolaidas, kitos kitar, o dar kitos gal ir niekur, bet gi ir idomiau, kad visi skirtingi smile.gif
Atsakyti
Labuka:) clap.gif
Siaip pazistu viena seima, kurioje berniukas (jei dar taip galima pavadinti biggrin.gif ) su mama miegojo vienoje lovoje iki 14 metu. doh.gif . Ir miegojo ne dėl to, kad nebuvo sąlygų, o todėl, kad jis taip įpratęs. Tiesa, as buvau apakusi. Man tai protu nesuvokiama umn.gif Juk jis jau vyras.
Taigi, guldydamos bambuziukus su savimi į lovą, būkite atsargios g.gif , nes jie gali okupuoti tą vietą ilgam ir jau tada teks jums pasiduoti 000189.gif
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2004 08 04, 00:44)
Beje, mano mažulei beveik metai, bet vis dar miegam kartu sad.gif Labai norėčiau, kad ji bent savo lovytėj miegotų, bet, deja... Valgo po šimtą kartų ir aplamai nori kuo arčiau prie manęs prisispaudus miegoti sad.gif Turbūt seniau padariau kažkur klaidą, dabar, tikriausiai, kuo toliau, tuo sunkiau bus ją pratinti miegoti atskirai sad.gif

Gal bus sunku atpratinti, o gal bus ir visai nesunku smile.gif. Mano vaikiuks su mumis lovoj miegojo nuo gimimo iki kokiu mazdaug pusantru metuku, o paskui "iskelem" ji ne tik i kita lova, bet ir i jo kambariuka. Problemos nebuvo ne vienos nuo pat pradziu. Tiesa, kuri laika miegodavo savo kambariuky po mazdaug puse nakties, o paskui atsinesdavom i savo lova. Dabar jau dazniausiai pas mus ateina tik paryciui arba jau visai ryte, kai issimiega, kokia 8 ar 8:30 val.

Atsakyti
Ačiū, mamikės, paguodėt, o ir vilties suteikėt smile.gif Nes iki kokios 1.00 val. mažoji išmiega savo lovytėje, o tada nubunda papuko, kartais pamaitinus bandau dar įkleti į jos lovytę, bet dažniausiai po tokio įkėlimo blaškosi kol nubunda, tad likusią nakties dalį tenka praleisti drauge. Neužilgo netgi ketinu paeksperimentuoti ir lovytę patalpinti gretimam kambary - žiūrėsiu kas iš to išeis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,mamytės clap.gif koks oras nuostabus nuo pat ryto rolleyes.gif Man savo dukrytę pavyko įpratinti miegoti vaikų kambaryje,kartu su sesyte(aišku atskirose lovytėse)taip jau nuo keturių mėnesių 2.gif miega ramiausiai,mat ji man ramus vaikutis,išmiega visą naktelę nepabudusi.Tik dabar ,matyt nuo karščių pabunda,atsigeria arbatytės ir vėl miega kaip angeliukas wub.gif Gal aš ir negerai dariau,bet nuo gimimo ant rankų ėmiau tik tada kai reikėjo maitinti,perrengti.Vežimėlyje nemigdžiau ir nesupavau blush-anim-cl.gif Gal atrodys keista,tačiau pasimokiau,nes pirmają dukrytę mylavau ,čiučiavau,maitinau iki metų ir septynių mėnesių,kartu"miegojome"Tačiau iki trijų mėnesių abi buvome be miego,labai nervinga buvo(matyt per daug ją tampiau iš meilės)Gydytoja skirdavo raminamųjų vaistų.Ir po šiai dienai ji man nuolat šaukia "NORIU TAVES"Aišku abi myliu be galo,be krašto vienodai wub.gif
Atsakyti
geriausia perkelti jau išmokusį vaikščioti, išimi iš lovytės kelis strypus ir mažius atvaro pats, kai atsibunda smile.gif , antraip baisu, kad nepersisvertų lovytėje ar pan.
Atsakyti
o mes saviškį perkėlėm 6mėn. dabar jau jam beveik 3 ir kiekvieną naktį ateina pas mus į lovą smile.gif O mergytei 4 mėn tai pas brolį perkelsim nuo metų, ne anksčiau nes baisoka kad neįliptų pas ją į lovą, neprispaustų ir panašiai wink.gif
Atsakyti
manajam metukai-todel planuojam neuzilgo perkelti iki atskira kambari...kazkur skaiciau kad galima nuo tiju menesiu...(o kodel butent nuo 3 g.gif )...pati is savo patirties zinau kad ilgai miegodamas kartu su tevais vaikas veliau igauna tamsos ir buvimo vienam baime...o saviski perkelus i kita kambari kartu perkelsiu ir racija-taip kad jo kiekvienas kirbztelejimas bus tolygus kaip sale miegancio smile.gif
Atsakyti
O man kazkas sake, kad atseit reikia butinai vaika kartu su savim migdyti ir laikyti nakti, kad jis atseit daug ramiau jauciasi, girdi mamos kvepavima ir pats geriau ismoksta kvepuoti...
idomu, kad bent kas galetu pagrista ta pasakyma miegit kartu/atskirai, nes dabar tai tik nuogirdos ir vienokia ar kitokia patirtis :/
Atsakyti
QUOTE (Aivariene @ 2004 09 30, 23:25)
O man kazkas sake, kad atseit reikia butinai vaika kartu su savim migdyti ir laikyti nakti, kad jis atseit daug ramiau jauciasi, girdi mamos kvepavima ir pats geriau ismoksta kvepuoti...
idomu, kad bent kas galetu pagrista ta pasakyma miegit kartu/atskirai, nes dabar tai tik nuogirdos ir vienokia ar kitokia patirtis :/

Idomu is kur topkia info gavai? g.gif Skaiciau daug knygu apie vaiku auginima, konsultavausi su pediatrais keliais ir iekas nerekomendavo miegoti su vaiku vienoje lovoje. Visu argumentas vienodas: TAI PAVOJINGA!!!
Visu pirma- vaikas gali iskristi is lovos (juk nera sonu), antra pavargusi mama gali uzspausti vaika.
Zinoma, manau, kad reiktu ne tik buti pavargusiai, bet ir nejautyriai, kad vaika uzspaustum,bet bent jau tokia gydytoju nuomone.
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2004 07 31, 20:27)
Sveiki, neseniai lankiausi pas pažįstamą ir labai nustebau- jos 1 metų sūnus jau gyvena naktimis savo kambaryje nuo 6 mėn. Mano sūnui dabar 6.5 mėn., bet aš kažkaip nedrįstu jį ištremti į vaikų kambarį. Nuo kada visdėlto reikėtų pradėti vaiką migdyti kitame kambaryje? schmoll.gif Kokiu būdu tai padaryti???? g.gif

Sveikute as skaiciau kad vaikuciu nereikai labai anksti perkelineti i kita kambari. jiem juk dar reikai silumos,kad netektu gailetis mirksiukas.gif
musu 11 men ir miega su mumis lovoje, net nenori i savo lovyte kuri salia stovi
biggrin.gif palepinkim kol galim
Atsakyti
na mums dabar devyni men. ir jau pradejome ruosti kambari, bet manau kol isirengsime bus apie metukus, o tada mazyle tures savo kambari.Palepinti galima ir kitaip, ne naktim tongue.gif
Atsakyti