Įkraunama...
Įkraunama...

KT "Belara"

kas ka gali atsiliepti apie kt belara?aciu
Atsakyti
sveikute
as irgi nusipirkau Belara, pasidaviau reklamai....

bet kai paskaiciau info lapuka net issigandau.

raso visur tipo kad grazeja oda, nedideja svoris...

o info.lapuke kaip DAZNAS pasalinis poveikis pamineti: svorio augimas, spuogai, vemimas... ir tarp retu varikoze ir infarktas blink.gif blink.gif blink.gif

tai kaip cia suprast? g.gif

menesiniu laukiu, bet nezinau ar pradesiu gert... kol neissiaiskinsiu. schmoll.gif
Atsakyti
mhm,as irgi taippat paskaiciau,dabar naudoju Yasminelle,kurios irgi pagerina odos plauku bukle,bet pamaciau Belara,ziuriu taip graziai parasyta,kaina maza palyginus,jau zadejau keist,bet paskaiciu lapuka tai atsoko noras,vis dar geriu Yasminelle,gal kas parasys kaip jom sekasi,tada gal ir rysiuosi pabandyt.reiks dar pas gyudytoja nueit smile.gif
Atsakyti
Na net uzsiregistravau neistverus, kai pamaciau tema apie Belara.
Skyre gydytoja man jas, bet po nepilnu dvieju savaiciu meciau, nes pamazu pradejau eit is proto.
Pirmiausia, niekada neturejau porblemu del odos. Visuomet lygi, grazi, be menkiausio spuogelio. Jau po pirmu dienu KT vartojimo atsirado tiek spuogu ir demiu, kad nebezinojau kaip jas maskuot. O kur dar nuotaiku kaita, nezmoniskas galvos skausmas (geriau vaistus kartais dukart per diena) ir MAISTAS. Tiesa, nepykino.
Meciau ir po mazdaug keturiu dienu viskas dingo. Visi salutiniai poveikiai. Nustojus gert susirgau po triju dienu ir sergu jau savaite. Panasu, kad nepabaiga dar. (Anksciau, kad ir nevartodavau KT sirgdavau max 4 dienas). Tai vat, tokie ispudziai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na as ryt baigiu gert paskutine Belaros tablete is pakuotes, tai kolkas jokiu salutiniu pveikiu nepastebejau tik ta kad nuo gerimo pradzios vis teplioja kraujingom isskyrom, bet cia normalu kai pakeiti KT, del svorio nezinau dar nulyg ir nepriaugau dar biggrin.gif del odos ir jokiu ryskiu pokyciu nepastebejau nes ir seip buvo pas mane keletas spuogu buna karts nuo karto tai nezinau, na kai pagersiu siek tiek ilgeliau gal daugiau ko parasyt galesiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, o as vis neatrandu sau KT, jau kelis kartus keiciau. Dabar vartoju Lindynette 20, bet taip pat tapau reklamos auka ir nusipirkau net 6 pakuotes Belaros ( mat as ne lietuvoje) tai kai paskaiciau jusu atsiliepimus tai net issigandau. Na bet jau dabar turesiu pabandyti, tai kai bus koks rezultatas butinai parasysiu.
Atsakyti
Sveikos, pradejau ir as vartoti Belara, neseniai pradejau gerti antra pakuote. Na kolkas nematau dideliu pasikeitimu nei veido odos sad.gif nei svorio biggrin.gif O ir kitu pasaliniu poveikiu nepatyriau apart kraujingu isskyru visa pirma menesi, kas manau normalu, nes pries tai vartojau KT su didesniu hormonu kiekiu. Kazkur girdejau, kad odos bukle pagereja vidutiniskai po 6 men unsure.gif Taigi ziuresim, parasysiu apie ispudzius mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as taip pat nusipirkau KT belara, beje pries gimdyma vartojau Cilest, bet nusprendziau pakeisti,nes belara siek tiek silpnesnes hormonu sudetimi, ir manau kad man jos netinka nes pradejo teplioti likus 7 tabletem iki pakuotes pabaigos, vakar isgeriau paskutine tablete ir dar teplioja, o ir pykina,manau reiks keisti i kitas
Atsakyti
pradėjau antrą Belara pakuotę, pirmą visą mėnesį tepliojo,o dabar nebe bigsmile.gif mėnesinės buvo negausios ir netokios skausmingos,kaip anksčiau. ax.gif Aš jomis džiaugiuosi labai...Nei svoris auga,nei galvą skauda...Nors girdėjau kad nuo jų daug kam galvą paskauda,bet man kažkaip nieko blush2.gif O kas info lapelyje parašyta,tai bet kurios kt kenkia,ir visų info lapeliuose tas pats parašyta...spręsti kiekvienai atskirai,nes kiekvienai skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,

susiduriau su tokia problema, ginekologe man patare naudoti Belara. sulaukiau menstruaciju. ir isgeriau jas pacia pirma diena, kaip buvo nurodyta. taciau kita diena jos man dingo!!!! buvo tiktai keli lasiukai o dabar visiskai nera, tik labai daug "baltuju" ir net nzn ar cia nuo tu belara, geriu jas ir toliau, ir vis svarstau gal kas su manim negerai. gal galite patarti ka nors? nes as jau nzn ka galvoti. gal jums taip yra buve. tai mano pirmosios kt.
Atsakyti
Sveikos,
Man gydytoja patare keisti anksciau vartojamas KT i Belara,tai jau pabaigiau pirma pakuote,salutiniu poveikiu jokiu nepajutau,bet susiduriau su tokia problema,kad nebegaunu as ju nusipirkti blink.gif keliose vaistinese klausiau-neturi schmoll.gif ,o eurovaistineje vaistininke paziurejo,kad nera ne vienoje ju vaistineje Vilniuje blink.gif .Padekite,gal kas zinote kur ju galeciau rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(E&E @ 2007 05 13, 14:50)
Na as taip pat nusipirkau KT belara, beje pries gimdyma vartojau Cilest, bet nusprendziau pakeisti,nes belara siek tiek silpnesnes hormonu sudetimi, ir manau kad man jos netinka nes pradejo teplioti likus 7 tabletem iki pakuotes pabaigos, vakar isgeriau paskutine tablete ir dar teplioja, o ir pykina,manau reiks keisti i kitas

Sveikos dar karta 4u.gif geriu tas belera turbut 3 ar 4 pakuote, seip nusiskundimu jokiu, bet va menesines prasideda lygiai taip kaip cituojamame poste, tai vadinas ir man jos netinka, o pries tai tai irgi geriau cilesta, bet po metu gerimo uzejo kazkoks psixas ir buvau labai nervuota, tai pagalvojau kad nuo KT tai ir pakeiciau doh.gif bet dabar galvoju gal vel prie ju grist g.gif
Atsakyti