Įkraunama...
Įkraunama...

Džiazas, bliuzas

Negaliu sakyti ,kad dėl džiazo alpstu, bet tikrai mėgstu. Geriausias klausymas yra koncerte. Man labai patinka visos tos improvizacijos. Malonu įsiklausyti į kiekvieno instrumento skleidžiamus garsus. O saksofonas, tai iš viso wub.gif Labai gaila, kad pas mus žmonės verčiau renkasi yvas nei kokią džiazo grupelę.
Atsakyti
Ar buvot kas nors vakar R. Bonos koncerte?
Man patinka džiazas ir bliuzas
Ir klasika, ir nelabai (nors ypatingai nesidomiu), ir visi Vilniaus džiazo festivaliai (ypač tie, į kuriuos be bilietų profsąjungų rūmuose prasmukdavom biggrin.gif , Čekasinas rolleyes.gif )

Keith Jarrett Kiolno koncertas man yra...be žodžių.
Atsakyti
tikra muzika. kaip ir klasika - iš dūšios, o ir griebia už jos taip pat biggrin.gif
tik jau nepatinka, kai visas savo balso ar instrumento galimybes demonstruoja - kažkokia kakofonija (bet vis geriau, nei kokios yvos)
niu, bet greičiausiai reikia būti TIKRU fanu, kad ir variacijos patiktų.
labai įdomios grupės buvo atvažiavę šiais metais per mūsų miesto džiazo festivalį; net savo vaikiuko miegą aukojau - grįžom po dvyliktos doh.gif Bet jam irgi patiko, net nenorėjo namo biggrin.gif
žodžiu aš už thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos dziazo myletojos, mes su vyru siuo klausimu sutariam, tik, kad jam labiau patinka alternatyvusis dziazas, o man daugiau klasikinis, bet vistiek i Birstono dziazo festivalio bent viena konserta butinai nueinam. Buvom ir Vilniaus Jazz 2006, irgi super. Siaip sia muzika reikia klausyti ne ausimis, o sirdimi, cia is tiesu labai sudetinga muzika, bet kad pas mus LT labai jau populiaru ta popsa per visas radijo stotis leisti, tai mazokai to svietimo, pazindinimo su naujais muzikiniais stiliais. As namie klausau tik Uzupio radija ir Relax FM, nors jau ir jie issiseme, labai kartojasi. Bet uztat pas mus CD kolekcija visai nemaza - dziazas, instrumentine muzika, dar as dievinu bardu muzika(cia gal ne i tema, bet irgi sirdies muzika biggrin.gif ) Malonu, kad yra bendraminciu, sekmes dziazuoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuiline @ 2007 12 04, 12:56)
Sveikos dziazo myletojos, mes su vyru siuo klausimu sutariam, tik, kad jam labiau patinka alternatyvusis dziazas, o man daugiau klasikinis, bet vistiek i Birstono dziazo festivalio bent viena konserta butinai nueinam. Buvom ir Vilniaus Jazz 2006, irgi super. Siaip sia muzika reikia klausyti ne ausimis, o sirdimi, cia is tiesu labai sudetinga muzika, bet kad pas mus LT labai jau populiaru ta popsa per visas radijo stotis leisti, tai mazokai to svietimo, pazindinimo su naujais muzikiniais stiliais. As namie klausau tik Uzupio radija ir Relax FM, nors jau ir jie issiseme, labai kartojasi. Bet uztat pas mus CD kolekcija visai nemaza - dziazas, instrumentine muzika, dar as dievinu bardu muzika(cia gal ne i tema, bet irgi sirdies muzika biggrin.gif ) Malonu, kad yra bendraminciu, sekmes dziazuoti thumbup.gif


smagu sutikt bendraminciu smile.gif as esu klaipedos jazz'o fane, kiekviena vasara mirkstam ten. siemet tik sudetingiau buvo, paskutinis nestumo menuo, tai ant lengvo streso kabejau smile.gif maza kas smile.gif visgi-ne savas miestas smile.gif o radijo stotis superine buvo 'spiritus movens' ar kazkas panasaus, tik dabar jau jos nepagaunu sad.gif
Atsakyti
Tokia muzika klausoma tik gyvai. Iki džiazo dar nepriaugau (įtariu, kad ir nebepriaugsiu), bet bliuzas prisijaukinom mane ir mano draugus per tą garsųjį festivalį ,,Bliuzo naktys" Varniuose. Iš pradžių sakėm, kad negėręs nesuprasi, bet dabar, jei kur važiuoji, taip ir ieškai Relax. Nesu labai didelė fanė, bet pirmenybę tarp visų stilių atiduočiau bliuzui. Kaip Kernagis sakė, teisinga muzika. Ir šokti geriausiai pagal bliuzo melodiją. Naktis, saksofonas, vynas...relax thumbup.gif
Atsakyti
be galo džiazas gražu smile.gif
Atsakyti
O man šiemet buvo pirmos "Bliuzo naktys" ne Varniuose... Ne, antros - pirmajame festivalyje taip pat nebuvau - nežinojau dar apie tokį blush2.gif . Bet kitais metais sūnutis jau bus diiiiiidelis ir galės kartu su mama varys "bliuzintis" 4u.gif
Atsakyti
kaunietėms bliuzo mėgėjoms siūlau apsilankyti čia bliuzas, kaip tik vyks vasaros bliuzo festivalis, praeitais metais trijuose koncertuose apsilankiau, sužavėjo thumbup.gif
deja kaip tik kraustausi į Vilnių, o ten kažkodėl jie koncertų neorganizuoja...
Atsakyti
Labai patinka, todel kai bunu Klaipedoje daznai aplankau senamiestyje kavine "Kurpiai"
Atsakyti
Patinka. Labai.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2007 11 04, 19:25)
slyksciausia muzika blink.gif


Papildyta:
o man labai patinka, atsipalaiduoju klausant tokią muziką. Kiekvieną penktadienį Punto pizza Kaune Kęstučio g. 6 groja smile.gif
Atsakyti