Įkraunama...
Įkraunama...

Barai, restoranai Klaipėdoje

ar as teisingai supratau, kad Klaipedoje yra tik akropoli japonu restoranas?
Atsakyti
taip teisingai supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man,tai patiko,kai visai netiketai uzejus i "Inkaras" (turgaus stotele)restorana, suzinojau,jog darbo dienomis ten pietai- savitarna yra.Kaip patiko bigsmile.gif Visu pirma,labai greitai pats prisidedi ko nori,o antra,tai ir kaina nedidele.O ir aplinka maloni.O dar kadangi as visai netoliese gyvenu,tai kokia trauka pradejo ten traukti,pietauti ! biggrin.gif kad tik namie nereiktu gaminti smile.gif
Atsakyti
patinka vakarai Pasazhe (prie seno turgaus), ten daug kavynukiu ir taip ten jauku! Patinka restoranas po atvirum dangum, 22 aukstas (prie viesbucio "Klaipeda"). Patinka firmines surio lazdeles "Senamiestyje"
Atsakyti
Labas mamytes ir busimos mamos smile.gif

Darau apklausa apie restoranu populiaruma. Labai labai man padesite jeigu atsakysite i sia anketa: www.######/f/restoranu-populiarumas-wuttlw4
Klausimu tik 16 ir atsakymamas reikia nedaugiau 2 min.

Aciu labai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bitee @ 2007 05 27, 23:07)
Dazniausiai i kavine uzsuku isgerti kavos ar vyno. Taciau is to, kiek yra teke valgyti, galeciau rekomenduoti Jola, Jorka, Troba, Tris Mylimas  smile.gif .


as isskirciau Jola, Trys mylimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

dar prideciau "Senaja Hansa" thumbup.gif bei Freidricho pasaza thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maye: 23 spalio 2009 - 09:29
QUOTE(Tora 5 @ 2009 08 12, 14:50)
Man,tai patiko,kai visai netiketai uzejus i "Inkaras" (turgaus stotele)restorana, suzinojau,jog darbo dienomis ten pietai- savitarna yra.Kaip patiko  bigsmile.gif Visu pirma,labai greitai pats prisidedi ko nori,o antra,tai ir kaina nedidele.O ir aplinka maloni.O dar kadangi as visai netoliese gyvenu,tai kokia trauka pradejo ten traukti,pietauti ! biggrin.gif kad tik namie nereiktu gaminti smile.gif


O as esu nusivylusi ju aptarnavimu, nezinau kaip ir kas ten pietu metu, bet teko viena vasaros vakara susitikti ten su draugais atsigerti alaus. Alu atnese greitai, bet keptos duonos laukem 50! minuciu! doh.gif O ir zmoniu ne daug buvo, suprasciau, jei nespeja... rolleyes.gif Gerai, kad mes patys neskubejom, bet labai nemaloniai pasijautem, kai jau baigiant gerti alu, atnese kepta duona! doh.gif Nors ir priminem po gero pusvalandzio, kad laukiam, bet niekas nesiteike paskubeti! rolleyes.gif
Atsakyti
Turizmo mokykloje pigiai ir skaniai pietus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 26, 14:52)
O as esu nusivylusi ju aptarnavimu, nezinau kaip ir kas ten pietu metu, bet teko viena vasaros vakara susitikti ten su draugais atsigerti alaus. Alu atnese greitai, bet keptos duonos laukem 50! minuciu! doh.gif O ir zmoniu ne daug buvo, suprasciau, jei nespeja... rolleyes.gif Gerai, kad mes patys neskubejom, bet labai nemaloniai pasijautem, kai jau baigiant gerti alu, atnese kepta duona! doh.gif Nors ir priminem po gero pusvalandzio, kad laukiam, bet niekas nesiteike paskubeti! rolleyes.gif


Taip,nepasiseke tau.
Na,o per pietus yra savitarna, tai ir nepatogumu nebuvo.
Atsakyti
Skaniausia pavalgyti kavine "Kurėnas" (J. Janonio g. 19), jei kam patinka kiniečių tai "Kinų bambukas" (H. Manto g. 43), o pavakarojimui "Kurpiai" thumbup.gif
Atsakyti
"Kinų bambukas" wub.gif kartais kai tingiu valgyt gaminti einu ten, nes ir kainos nelabai kandžiojasi ir porcijos nemažos.
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 10 26, 15:08)
Turizmo mokykloje pigiai ir skaniai pietus  4u.gif



sita ir as girdejau 4u.gif
Atsakyti