Įkraunama...
Įkraunama...

Barai, restoranai Klaipėdoje

vakar pamačiau, kad nebeliko japonų restorano HANABI Akropolyje doh.gif verysad.gif
gal žinot kas, kur išsikėlė? ar dar bus? ir gal kas buvot? kokį įspūdį paliko Restoranas „Sushi Express Klaipėda“??? (Danės g.)
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2010 10 08, 14:22)
kokį įspūdį paliko  Restoranas „Sushi Express Klaipėda“??? (Danės g.)


Ten labai skanu ir pigiau nei jap restorane Akropolyje
Papildyta:
QUOTE(Vaiga1 @ 2010 04 16, 15:15)
Kam patinka triukšmas,šokiai ir amžius jau nebe jauniklinis tai -"Medinava" .Aš iš Vilniaus į Klaipėdą švenčių švęsti važiuoju. Žiauriai linksma. Kaip vyras  išsireiškė "Čia kaip vestuvėse.Visi kalba,dainuoja,šoka." lotuliukas.gif

Jazau..tik ne Medinava.....ten baisu, tikras turgus, o žmonės kokie.......ten kaip kokioj pjankėj su zekais.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pacankė: 13 spalio 2010 - 11:20
QUOTE(Pacankė @ 2010 10 13, 12:23)
Jazau..tik ne Medinava.....ten baisu, tikras turgus, o žmonės kokie.......ten kaip kokioj pjankėj su zekais.....

Visiskai sutinku drinks_cheers.gif

Norejau paklausti, kur butu galima paskanauti fondiu? Norisi isbandyti kuo ivairesni (surio, mesos, o gal ir darzoviu) pries paciai isigijant si inda, tai gal rekomenduotumet kur butu galima romantiskai (ar nelabai romantiskai biggrin.gif ) pasedet ir skaniai pavakarot? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboskinas @ 2010 10 13, 13:28)
Norejau paklausti, kur butu galima paskanauti fondiu? Norisi isbandyti kuo ivairesni (surio, mesos, o gal ir darzoviu) pries paciai isigijant si inda, tai gal rekomenduotumet kur butu galima romantiskai (ar nelabai romantiskai biggrin.gif ) pasedet ir skaniai pavakarot? ax.gif  4u.gif

šokolado fondiu - Karoso g. 9
turiu pakvietimą, kai apsilankysim, papasakosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2010 10 13, 14:36)
šokolado fondiu - Karoso g. 9
turiu pakvietimą, kai apsilankysim, papasakosiu  biggrin.gif

Dekui uz patarima, manau sokolado fondiu ten tikrai turetu buti skaniausias ir saldziausias wub.gif smile.gif. O panarsius internete surio ir mesos fondiu radau sveicariskos virtuves restorane Haemmerli, o kadangi fondiu ir yra tradicinis ju patiekalas, tai tikiuosi ten paskanauti geriausio rolleyes.gif . O gal kas yra ten buve, kokie atsiliepimai, kainos? ax.gif Gal dar kur fondiu esate ragave?


Atsakyti
QUOTE(Bamboskinas @ 2010 10 13, 15:33)
O panarsius internete surio ir mesos fondiu radau sveicariskos virtuves restorane Haemmerli, o kadangi fondiu ir yra tradicinis ju patiekalas, tai tikiuosi ten paskanauti geriausio rolleyes.gif . O gal kas yra ten buve, kokie atsiliepimai, kainos? ax.gif Gal dar kur fondiu esate ragave?


Tam restorane esu buvus labai seniai....kainos prieŠ 4m buvo didelĖs....kaip daba nežinau.
Atsakyti
gal pasakytumete kur klaipedoje yra vyniniu pasisedejimui, kaip pvz vilniuje in vino, ar bohemia? siame forume radau viena pamineta zveju gatveje? gal dar kur yra?aciu
Atsakyti
Domina friedricho pasazas, ar buvot kas nors restorane, kaip aplinka, kainos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2010 10 15, 16:04)
Tam restorane esu buvus labai seniai....kainos prieŠ 4m buvo didelĖs....kaip daba nežinau.

Aciu, reiks bandyt atsargiai uzsukt biggrin.gif .
Atsakyti
man fridricho pasazas mieliausias vasara, kai galima sedeti lauke, ypac siltais vakarais. buna neblogu koncertu
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2010 10 18, 14:56)
man fridricho pasazas mieliausias vasara, kai galima sedeti lauke, ypac siltais vakarais. buna neblogu koncertu

4u.gif su vyru planuojame eiti i restorana, tai ir domiuosi svieziomis naujienomis.Dekui uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reims @ 2010 10 25, 23:58)
4u.gif su vyru planuojame eiti i restorana, tai ir domiuosi svieziomis naujienomis.Dekui uz atsakyma.  4u.gif


Frydrichas, kaip buvo minetas, vasara - super. Labai jauku. O visa kita taip: aptarnavimas vidutinis, maistas brangus ir neskanus, kiek teko ragauti, skanios arbatos, yra nemaza pasirinkimo galimybe. Ir dar anksciau ten buvo labai skanus morku pyragas, kaip dabar - nezinau, seniai nieko ten nevalgiau biggrin.gif ir dar pliusas, kad yra rukomasis.
Pradzioje man ten labai patikdavo, o dabar net netraukia.
Papildyta:
Beje, o kaip Livonija? Ten zmoniu apskritai kada nors buna? Nes anksciau buvo skanus maistas, alaus kokteiliai ir kavos iv.rusiu. Seniai bebuvau, pora kartu uzsukom, bet ten tuscia, sedi du trys zmones, o patalpa didele, tai net nejauku. Ten ir karaoke berods vyksta, bet suprantu, pasisekimo nesulaukia, nors memelyje kai vyksta karaoke zmoniu piiiilna.
Atsakyti