Įkraunama...
Įkraunama...

Barai, restoranai Klaipėdoje

QUOTE(manti @ 2007 11 10, 19:11)
Koki patartumet kinieciu, japonu restorana? Kur butu skanu ir grazus interjeras mirksiukas.gif . Kuriuose lankiausi tai maistas neblogas, bet aplinka labai jau ju tokia paprastute.  Sakau gal ka pasiulysit? 4u.gif

pramogu banko kinieciai labai grazus, anikes aikstej dar vieni yra ir tenlabai grazu, paskui turgaus gatvej dar vieni yra ir ten grazu smile.gif
Atsakyti
as tai jei tik galeciau valgyciau vien Ararate blush2.gif man be galo skanu! Armenijoje budama pamilau ju virtuve, o Ararate tikrai autentiskai gamina, super thumbup.gif
Atsakyti
man irgi ten maistas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 11 11, 18:32)
pramogu banko kinieciai labai grazus, anikes aikstej dar vieni yra ir tenlabai grazu, paskui turgaus gatvej dar vieni yra ir ten grazu smile.gif

Pramogu banke ir man labai patinka thumbup.gif , bet noreciau ka nors naujo isbandyt. As vat Apie Anikes kinus ir masciau, dar neteko pabuvoti blush2.gif . Kainos ten nera kosmines?
O koks ten turgaus gatvej, kur tiksliau cia butu?
Atsakyti
QUOTE(manti @ 2007 11 13, 14:18)
Pramogu banke ir man labai patinka thumbup.gif , bet noreciau ka nors naujo isbandyt. As vat Apie Anikes kinus ir masciau, dar neteko pabuvoti blush2.gif . Kainos ten nera kosmines?
O koks ten turgaus gatvej, kur tiksliau cia butu?


na kainos tai aukstokos manau cia brangiausi kinieciai mieste, nes ten skaitos restoranas, nu zinau kad turgaus gatve, bet nezinau tikslaus adreso 4u.gif , bet einan nuo pramogu banko reikia eiti tiesiai link jono kalnelio ir netoli jono kalnelio jie yra, bet ten pastoviai pilna doh.gif
Atsakyti
tie Turgaus gatvėje, netoli Jono kalnelio biški nemaloniai aptarnauja sad.gif na gal nenuotaikoje buvo padavėja lotuliukas.gif nesmagiai jautėmės sad.gif vasara buvo, vakaras kažkokios darbo dienos. užsisakėm visai normaliai (pakankamai daug), bet nepatenkinta atrodė ir iš vis patiekalus sumaišė, ne tuos ryžius atnešė, aš jau nieko nesakau, tyliu, valgau, prieina paima ir nuneša, po to atneša geruosius, na bent atsiprašytų, nusišypsotų, ką nors pasakytų normaliai schmoll.gif daugiau ten nebenoriu eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inspektorer @ 2007 11 20, 12:25)
tie Turgaus gatvėje, netoli Jono kalnelio biški nemaloniai aptarnauja sad.gif na gal nenuotaikoje buvo padavėja  lotuliukas.gif  nesmagiai jautėmės sad.gif vasara buvo, vakaras kažkokios darbo dienos. užsisakėm visai normaliai (pakankamai daug), bet nepatenkinta atrodė ir iš vis patiekalus sumaišė, ne tuos ryžius atnešė, aš jau nieko nesakau, tyliu, valgau, prieina paima ir nuneša, po to atneša geruosius, na bent atsiprašytų, nusišypsotų, ką nors pasakytų normaliai  schmoll.gif daugiau ten nebenoriu eiti  doh.gif



gal pasitaike arba pms buvo biggrin.gif
Atsakyti
nusprendžiau pasidalinti naujausiais įspūdžiais:
prieš savaitę ėjom su vyru į mano mylimą Araratą, ale ryžiai prie chorovaco buvo labai nekokie sad.gif mėsyte kaip visada super thumbup.gif tai dabar kažkaip liūdna, kad nebetaip super viskas
Atsakyti
Pramogų banke ,arba Kurpiuose-pasisėdėti,pasišokti-labai neblogai. Turbūt normaliausios vietos Klaipėdoje.


Atsakyti
Vakar el colore buvom su MB jėga , neapsakomos emocijos nereali vieta, gyvai groja būgnais, ritmas atmosfera įkaitusi, tiesiog kraujas užverda, aišku būtina užsisakyt staliuką o tai būtų liūdnoka ...
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2008 01 13, 15:58)
Vakar el colore buvom su MB jėga , neapsakomos emocijos nereali vieta, gyvai groja būgnais, ritmas atmosfera įkaitusi, tiesiog kraujas užverda, aišku būtina užsisakyt staliuką o tai būtų liūdnoka ...

as vis planuoju el color.e apsilankyt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(manti @ 2007 11 10, 19:41)
Koki patartumet kinieciu, japonu restorana? Kur butu skanu ir grazus interjeras mirksiukas.gif . Kuriuose lankiausi tai maistas neblogas, bet aplinka labai jau ju tokia paprastute.  Sakau gal ka pasiulysit? 4u.gif

teatro aikstej kinu restoranas thumbup.gif ne is pigiausiu, bet skonis ir porcijos wub.gif
Atsakyti
O man labai nepatinka nienas dalykas... kad Klaipedoje nera is kur uzsisakyti kinu arba japonu maisto i namus aggressive.gif
Dabar labai tikiuosi, kad jus tai paneigsit ir pasakysit, kad yra tik as nezinau verysad.gif
Atsakyti