Įkraunama...
Įkraunama...

Barai, restoranai Klaipėdoje

smile.gif oj klaipedoj daug vieteliu zinau kaip kazkas klause kur pasilinksminti mamytem kuriom virs 30,tai rekomenduoju troba prie vaiku pasaulio svenciau ten savo gimtadieni man labai patiko,maistas skanus ir dideles porcijos smile.gif tik nepigu jau.gorja muzikantai kiekviena diena iskyrus sestadieni mokama diena,smagu visi soka kaip per kokias vestuves. blush2.gif o dar kur armenisku baru nezinau ,lankausi cili visokiose picerijose.bet pastaru metu labai jau zioplos barmenes dirba. doh.gif aj va skanu kavaledyje,pigu ir skanu dideles porcijos gan irgi,o romantiskiausia vieta man tai vynineje prie danes upes salia. wub.gif vynai nebrangus ir aplinka man super. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tai kinieciu restoranas neblogas prie vaiku pasaulio naujai atsidares thumbup.gif
Siaip skanu pavalgyt, zvejybos uosto rajone, "Pintoj". Pigu, skanu ir dideles porcijos "Nepraeik pro sali", dar nebloga kavine "Peda". ax.gif
Pasilinksmint gerai "Troboj", bet maistas... doh.gif Paskutiniu metu maistu esu nusivylus "Ceburekinej" ir "Tris mylimosios" schmoll.gif
Ir "Medinava" nebe ta... doh.gif
Atsakyti
Nugis, klaipėdietės, nemiegam ir vertinam cool.gif
Atsakyti
Daznai apsilankau Radailiu dvare smile.gif Kazkaip patiko man ten aplinka, o ypac vasara smagu kad ir pasivaikscioti nuvaziuoti tenai smile.gif
O pacioje Klaipedoje tai Kurpiuose megstu lankytis smile.gif
Atsakyti
Laba, o gal kas galetu patrekomenduot kokia grazia vietele, kavinuke gimtadieniui atsvesti?
Atsakyti
Buvo tokia kavine centre "Aladino oaze ir skanu ir porcijos dideles ir nebrangu, bet verysad.gif nebera ax.gif
O siaip su vaikais kartais uzeinam i Arena pizza, megstu su juros gerybemis, BIGe buvom (kai iejni i desine) irgi neblogai smile.gif
Atsakyti
Mes keliaujam i kiniecius ir visad persivalgom,na man tai ten labai skanau blush2.gif dideles porcijos ir palyginti pigios yra "Nepraeik pro sali" ax.gif o kokiu picu keliaujam valgyt i pirma pasitaikiusia picerija,bet kad butu skanios dar niekur neuztikom g.gif
Atsakyti
Keliu temą biggrin.gif "Kavaledis" jauki kavinukė... ir beje, labai tinkama romantiškam pasisėdėjimui.
QUOTE(spanieliuke @ 2008 05 24, 22:35)
o kokiu picu keliaujam valgyt i pirma pasitaikiusia picerija,bet kad butu skanios dar niekur neuztikom g.gif

aš nežinau, nu man mambo picos labai skanios. Visur kitur kepta tešla su ingridientų pėdsakais.

Atsakyti
"Kavaledis" jauki kavinukė... ir beje, labai tinkama romantiškam pasisėdėjimui.

Gal ši kavinukė ir nebloga, bet vienakart buvau užsisakiusi jų firminio pyragėlio labai skanaus, tai, kai iš pyragėlio pradėjo bėgiot mažos skruzdėlytės, po šiai dienai ten nebeinu. Gal jau pasitaisė.


O šiandien su MB nusprendėm skaniai pavalgyt "Jono užeigoj" (lig tai taip vadinasi Tiltų gatvėj) ir žiauriai nusivylėm. Gavom kepsnį dydžio 6 cm x 7 cm už 15 Lt, kur ne kur fri bulvyčių (pamėtytų po didelę lėkštę, kad būtų šioks toks vaizdas) ir 1 salotos lapas. O man sugebėjo įdėt jau pajuodavusį (sugedusį) 1 salotos lapą. Buvom priblokšti. blink.gif Vėliau nusprendėm nueit į Fridricho pasažą kavos atsigert. Ten labai gražu. smile.gif Užsisakėm "Kavos ir arbatos namuose" (Gurmans) kavos su likerio skoniu ir capučino. Capučino kavos skonis šiaip jaučiasi, bet vandens ten 50%. verysad.gif O kitą kavą atnešė išlaistytą: nuosėdom aplipęs visas puodelis, pripilta lėkštelė, o sudėtis: 70%vandens ir 30%kavos. blink.gif Kažkoks kavos gėrimas už 5 ar daugiau litų. Ar aš tokio žemo lygio, ar ten toks žemas lygis, kad kava duodama su nuosėdom (neturi kavos aparato), ir išlaistyta atnešama klientams. Ir padavėja baisiausiai supyko, kad atsisakėm mokėt už tokią kavą. Su tokiais apsilankymais susigadinom nuotaiką verysad.gif , bent jau Senamiesčio bare viskas skanu būna (ypač sūrio piršteliai). thumbup.gif
Atsakyti
patariu "Kurene" apilankyti (Janonio g. 19) - kainos prieinamos, maistas skanus, pasirinkimas platus (net vegetarisku ir sumazonto kaloringumo, beje, prie patiekalu raso kaloringuma), svarbiausia skanu, ir aplinka jauki, muzikinis fonas malonus ausiai (kas retenybe baruose).
taip pat visai nieko "Juodojo katino smukle" (Žvejų g. 21/Teatro g. 1) - skanu, porcijos nemazos, jauku, senamiescio sirdy...
jei iskilmingesne proga, ar pinigeliu daugiau, siulyciau "Skandala"... 10 balu virtuves sefui.
jei kinietiskai - skaniausi H.Manto gatve vaziuojant link parto, po kaire puse, pavadinimo nezinau tik. bet man ten skabiausiai galima...

atrodo tiek, kas galetu parekomenduoti ka kita?
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2008 07 19, 23:01)
Gal ši kavinukė ir nebloga, bet vienakart buvau užsisakiusi jų firminio pyragėlio labai skanaus, tai, kai iš pyragėlio pradėjo bėgiot mažos skruzdėlytės, po šiai dienai ten nebeinu.  Gal jau pasitaisė.

blink.gif neįsivaizduoju tokio vaizdo.... lankiausi ir su SB ir su drauge, labai skaniai ir sočiai papietavom, nebrangu.

Atsakyti
O kur geriausiai maziesiems Klaipedoje? Kad butu ir meniu vaikiskas daugiau nei bulvytes fri, ir uzsiemimu kampelis?
Atsakyti