Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

QUOTE(ingutei @ 2007 04 25, 11:48)
Ar galetu man kas padeti? Vakar vyras nupirko labai didele kopusto galva (ziopliukas parvilko net 2,5kg, nors mes tik dviese) smile.gif Tai nutariau padaryti balandeliu, tuo pradziugindama ji ir save. bet visai nemoku ju daryti. siek tiek isivaizduoju kaip juos daryt, bet nei ki galo. gal kuri pagelbes man? smile.gif Sonatinos balandeliu apkepa maciau,bet as noreciau tu tikruju balandeliu. is anksto dekui visoms uz sugaita laika, teikiant pagalba smile.gif


nors čia tam ne vieta, bet... aš darau taip: kopūstą kišu į verdantį vandenį ir biškį paverdu, kad lengvai visi lapai atsiskirtų. Išsiverdu ryžius, sumaišau su faršu ir prieskoniais (kiti dar deda įdarui morkas, bet pas mus niekas tokio įdaro nevalgytų, tai morkų atsisakom). Tada paimi lapą, dedi į vidurį įdarą ir suvynioji. Vynioja irgi žmonės skirtingai. Aš iš pradžių užlenkiu truputį du šonus, o po to suvynioju skirtinga kryptim nei tie šonai užlenkti (nežinau, ar čia tau aišku). Esmė, kad reikia suvynioti taip, kad įdaras nepabėgtų biggrin.gif Tada pasiimu nemažą puodą, į dugną dedu likusius kopūstų lapus (man tai pats skanumynas jie), po to vieną ant kito sudėlioju balandėlius, ant viršaus dedu bulves. Užpilu vandens, kad viską apsemtų. Verdu, kol išverda bulves. Tada dar ant viršaus užpilo tomatų padažo ir grietinės ir atsargiai pamaišau skystyje, kad gautųsi skanus padažėlis iš to vandens. Paverdu dar kelias minutes ir valgom 4u.gif
Atsakyti
isbandziau kotletus su sufle ir kotletus su spinatais thumbup.gif abu labai patiko, nors as siaip kotletu nelabai megstu
Atsakyti
apie balandelius daug ir placiai temoj SOS! Balandeliai
Atsakyti
Viena klausyma turiu,pyrage trupiniuotis yra parasyta,jog kondencuota piena virinti valanda.Tai ta piena virinti supylus i katiliuka virinti,ar su visa skardine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2007 04 25, 07:31)
Viena klausyma turiu,pyrage trupiniuotis yra parasyta,jog kondencuota piena virinti valanda.Tai ta piena virinti supylus i katiliuka virinti,ar su visa skardine? g.gif

su skardine.
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2007 04 25, 17:31)
Viena klausyma turiu,pyrage trupiniuotis yra parasyta,jog kondencuota piena virinti valanda.Tai ta piena virinti supylus i katiliuka virinti,ar su visa skardine? g.gif


skardine istatyk i puoda su saltu vandeniu, taip kad skardines apsemtu, tada uzvirus vandeniui pavirti 1 val, as taip darau biggrin.gif , dar nei karto nesprogo lotuliukas.gif
Atsakyti
Gelbėkit,kepsiu beliašus,laukiu svečių ,ištirpinau mieles,o kokia turi būt ta kepurėlė nesuprantu,gavos labai maža,pažiūrėjau mielės turėjo būt maišomos su miltaios ,pasidariau dar ir su paprastom irgi nėra jokių kepurių g.gif kąąąąąą daryt?
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2007 04 26, 12:44)
Gelbėkit,kepsiu beliašus,laukiu svečių ,ištirpinau mieles,o kokia turi būt ta kepurėlė nesuprantu,gavos labai maža,pažiūrėjau mielės turėjo būt maišomos su miltaios ,pasidariau dar ir su paprastom irgi nėra jokių kepurių g.gif kąąąąąą daryt?

Uzmaisai tesla ir lauki kol pakils.As darau arvalius biliasus,mano uosvene yra ukrainiete .Ji mane ismoke juos kepti.padarau is teslos kamuoliuka ,po to iskocioju blyneli i viduri idedu mesos ir krastelius graziei suraukiu.Viduriukas su farsu matosi.Poto dedu i ikaitusius riebalus taip,kad ta skilute kur matosi farsas liktu apacioje.Kai apkepa apverciu ir vel apkepu. Gaunasi kaip gelytes ,o netokie kaip pardose blynai.
Atsakyti
SONATINA,zemai tau lenkiuosi uz fantastiskai paprastus ir skanius receptus 4u.gif Oi,kiek visko prigaminus jau buvau... ax.gif
Vakar kepiau trupiniuoti,gavosi thumbup.gif ,o snd kepiau kiauliena korijietiskai,labai skanu,tik man gavosi truputi sausoka mesa.
ACIU!
Atsakyti
Gaminau KREMINES VISTU KEPENELES labai paprasta ir skanu.Sonatina noriu paklaust,oKEPENYS KARALISKAI darei tik su vistienos kepenelem ar ir su kitokiom,arba gal kitos forumietes dare su kitokiomis kepenelemis,patarkit.
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2007 04 26, 18:07)
KEPENYS KARALISKAI darei tik su vistienos kepenelem ar ir su kitokiom,arba gal kitos forumietes dare su kitokiomis kepenelemis,patarkit.

Nemanau, kad yra skirtumas is kokiu kepeneliu darysi. gali ir is galviju kepenu, tik ne pro sali jas pries gaminant ismirkyti piene. o kepeneles karaliskai gaminau ir ne karta, labai skanu essen.gif
Atsakyti
Vakar dariau pyraga su persikais ir braskem. s-k-a-n-u bigsmile.gif

P.S. beveik visas receptukus copy, pasidariau sau tokia labai stora papkyte Sonatinos receptu (gal 100 psl.) tongue.gif
Atsakyti