Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Labas rytas, antrą kartą gaminau kiaulieną korėjietiškai, tik šį kartą kepiau kepimo rankovėje, gavosi sultingi, skanūs, kaip mano dukra sako, kaip šašlykai biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina, klasei apie balandelius.Tai zinok gavosi fantastiski smile.gif Aciu visoms uz pagalba smile.gif Tik aiip visada, nenutaikiau proporciju, tai prisigaminom ju keturiom dienoms smile.gif na bet svarbu,kad buvo skanu. dabar galvoju,ka toliau pasigaminus....
Atsakyti
Vel bandziau kepti pyraga 'Obuoliu ruduo' - si karta gavosi thumbup.gif , matyt ana karta su sviestu prasoviau g.gif . Labai labai skanu, kepsiu daznai.

tap pat isbandziau Marsa - fantastiskas daiktas, tik kita karta sokoladuko nedesiu, per saldu buvo blush2.gif .
Atsakyti
Vakar kepiau MESOS APKEPA,gavosi thumbup.gif
Kepiau BANANINIUS BLYNUS,na,bet mano keptuve tragiska,tai labai aliejaus blynai buvo prisigere,kad ir riebu,bet vistiek skanu rolleyes.gif
Snd taisiau MALTOS JAUTIENOS STOGANOVA,skanu,bet man truputuka per riebu.
Db begu kept TRUPINIUOTI,nes sesuo jau savite kaip praso,nes nerealus pyragas ax.gif
O ryt taisysiu KREMINES VISTU KEPENELES.
Turiu viena klausymuka,vienuose receptuose sudetis nurodoma g,kituose ml.Tai g=ml ar skiriasi g.gif
Atsakyti
Ieva-Pieva, labai smagu, kad blynai taip patinka smile.gif

Mama_Tania, kaip visada sau daugybe patiekalų bigsmile.gif Džiaugiuosi, kad viskas pavyko ir patiko smile.gif O su tais keksiukai tai keista... Man iš nurodyto tešlos kiekio gaunasi kaip tik 12 keksiukų - tiesiog tolygiai išskirstau tešlą ir tiek... Gal labai intensyviai įmaišot Nutelą ir todėl susidaro kokie oro tarpai? g.gif

šilauoge, visiškai nesudėtingas tas tortas ax.gif Tai ką galiausiai nusprendei? rolleyes.gif

Monica, dabar ir aš žinosiu, kad galima tongue.gif

manjana 4u.gif

laurindre 4u.gif

RamuneR, labai malonu, kad tiek visko išmėginai smile.gif O rageliai galėjo gautis kieti tik dėl per didelio miltų kiekio tešloje... Aš mieliau rankas vos vos patepu aliejumi formuodama tokius gaminius ar gausiau pabarstau stalą miltais - tik nereikia berti per daug miltų į pačią tešlą... smile.gif

noir1, ačiū 4u.gif

Burtininke 4u.gif

Nolina, ir mes savaitgalį ją vietoje šašlykų kepėm biggrin.gif

editam, dėl kepimo akmens nieko negaliu patartu, nes jo tiesiog neturiu... Gal geriau klausk Tupperware temoj... g.gif

ingutei, šaunu, kad balandėliai puikiai pavyko smile.gif

Dawija, džiaugiuosi, kad pyragas ir "Marsas" patiko smile.gif

mentuske, receptai iš skirtingų šaltinių, o įvairiose šalyse mėgstama skirtingai nurodyti... Be abejo, kiekis mililitrais ir gramais skiriasi... Na gal išskyrus vandenį ar kitokius skysčius... Man smagiau, kai nurodoma mililitrais (bet tik todėl, kad neturiu normalių svarstyklių)... doh.gif Džiaugiuosi, kad visi išmėginti patiekalai patiko smile.gif Tikiuosi, ir kepenėlės gausis skanios 4u.gif
Atsakyti
Rytoj kepsiu Vaškės apkepą. Ar kas esat kepę jį? Aš nemėgstu razinų, bet norėčiau į tešlą vietoj jų įdėti konservuotų persikų. Kažin nepagadinsiu g.gif

Sonatina, kiek naujų receptų bigsmile.gif
notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 02 gegužės 2007 - 16:58
Pas mus varskes apkepas nenulipa nuo pusryciu stalo smile.gif Labai patogu - atsikeliu ir begu uzmaisyti, paskui kisu i orkaite ir laisva mirksiukas.gif Einu po dusu ir taip toliau. Kai jau bunu pasiruosus valgyti - karstas apkepas jau ant stalo biggrin.gif Mes megstam razinas, tai kaip gautusi su kitais dziovintais vaisiais nezinau. Bet manau kad nepagadintu skonio mirksiukas.gif Net nezinau kaip butu su koncervuotais... Bet tikiu kad jie apkepui irgi nebus per slapi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 02 gegužės 2007 - 17:26

Sveikos,

daug gaminu pagal Sonatiną, tik nelabai laiko yra parašyti.

Susidūriau su problema-nerandu niekaip tos vištos formos. Galvojau tvarkingai nusipirksiu iš anksto, bet nėr jos. Gal man po narkozės ne tik amnezija, bet ir su akim ne kas g.gif

Tiesa, baklažanai su faršu super, tik gal juos apkept reikėtų, nes gavosi kietoki, bet vistiek suėjo.
Atsakyti
jautiena su svogūnais nerealiai patiko visai šeimai aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
gundausi ir kitus patiekalus išbandyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2007 05 02, 16:27)
Sveikos,

daug gaminu pagal Sonatiną, tik nelabai laiko yra parašyti.

Susidūriau su problema-nerandu niekaip tos vištos formos. Galvojau tvarkingai nusipirksiu iš anksto, bet nėr jos. Gal man po narkozės ne tik amnezija, bet ir su akim ne kas  g.gif

Tiesa, baklažanai su faršu super, tik gal juos apkept reikėtų, nes gavosi kietoki, bet vistiek suėjo.


http://www.arevitosi...oducts&group=25

Jei kalbi apie sitas vistas tai manau ju galima uzsisakyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2007 05 02, 17:57)
Rytoj kepsiu Vaškės apkepą. Ar kas esat kepę jį? Aš nemėgstu razinų, bet norėčiau į tešlą vietoj jų įdėti konservuotų persikų. Kažin nepagadinsiu g.gif



Labai dažnai kepu varškės apkepą, nes šeimynai patinka ir greitai paruošiama thumbup.gif Dukra nemėgsta razinų, tai dažnai be nieko kepu. Skonis tikrai nenukenčia mirksiukas.gif
Atsakyti
vėl gaminau krabų blynelius ir makaronų lizdelius, tik į juos nedėjau garstyčių ir pomidorų padažo, tai vaikams jo trūko, bet užsipylė ketčupo ant viršaus biggrin.gif

Įdomu būt sužinot kokie patiekalai patys pačiausi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 02 gegužės 2007 - 18:20