Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Na, varškinės pinutės, tai kaip visada be žodžių ax.gif Šiandien su vvandene darėmės tuno užkepėles. NIAAAMmmmmm... Skanios tiek karštos, tiek šaltos. 4u.gif Daba kepu Universalų blyną, nes per karščius tingiu prie viryklės stovėt blush2.gif
Atsakyti
Jau suvalgem vakarienei Kremines vistu kepeneles thumbup.gif Man labai patiko, pievagrybiai labai tiko thumbup.gif Mano vyras nemegsta kepeneliu, bet tai sakydamas isidejo antra porcija lotuliukas.gif
Labai paprastas ir skanus patiekalas aciuks.gif
Atsakyti
Sonatina, nebedek daugiau receptu nauju, nes ash tuoj nutuksiu lotuliukas.gif Viskas taip graziai ir skaniai atrodo thumbup.gif Butinai reiks ishbandyt. wub.gif O Italishkos bandeles pas mane kepa vos ne kasdien. Aciu, kad esi 4u.gif
Atsakyti
Kepiau šiandien varškės apkepą. Turbūt net nereikia sakyti, kad gavosi laaabai skaniai essen.gif Tik vietoj razinų dėjau konservuotų mandarinų (prieš tai apvoliojau juos su trupučiu miltų). Jau skanumėlis thumbup.gif Kaip visada Sonatinai didelis didelis ačiū aciuks.gif Dar kartą įsitikinau, kad ką bedarytum iš jos receptų- viskas gaunasi fantastiškai 4u.gif O svarbiausia, kaip čia kažkas jau ir minėjo, kad receptukai paprasti, nėra jokių įmantrybių, juos pagaminti nereikia superinių įgūdžių virtuvėje (kas labai aktualu) tongue.gif Ir dar tie komentarai gale receptuko...
Nu vienu žodžiu... Sonatina wub.gif
Atsakyti
Sveikutės , noriu patarimo smile.gif .Ryt ketinu daryti vištieną jogurto padaže , bet bėda ta kad negavau tokio su kuriuo daro Sonatina verysad.gif . Tai aš nusipirkau ''vilniaus ypatingas '' padažą ir dabar galvoju ar jis tiks .
Atsakyti
QUOTE(linaslau @ 2007 05 04, 18:40)
Sveikutės , noriu patarimo  smile.gif  .Ryt ketinu daryti vištieną jogurto padaže , bet bėda ta kad negavau tokio su kuriuo daro Sonatina  verysad.gif  . Tai aš nusipirkau ''vilniaus  ypatingas '' padažą  ir dabar galvoju ar jis tiks .


Jeigu jis jogutinis tai tiks 4u.gif Bet man kažkodėl atrodo, kad jis ant majonezo pagrindo g.gif Tavo atveju geriau pirkčiau natūralų jogurtą ir dėčiau prieskonių įvairių. 4u.gif
Atsakyti
Ir aš taip pagalvojau kad turbūt nelabai jis čia tiks . Bet va tik ką pasiskaičiau šį receptą iš naujo ir radau Sonatinos parašymą . Kad tinka :bet koks kitas padažas , natūralus jogurtas ,grietinė , kefyras ar net majonezas sumaišytas su įvairiais mėgiamais prieskoniais . Ai bandysiu ryt kas gausis , reik manyt kad lauk nereikės mesti biggrin.gif . O jei ir nesigaus tai tada nors šuo našarom lyčną kasnį gaus lotuliukas.gif .
Atsakyti
Labas vakaras Sonatina. Noriu kepti visų išgirtą varškės apkepą. Kokią varškę reikia dėti, kokio riebumo grietinė turi būti.
Atsakyti
Sonatina , noriu pagaminti marcipaninius blynelius su aguonu idaru, norejau paklausti , o ta marcipanine mase tai pirkt reik blush2.gif blush2.gif , ir kur tada? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Taip, jos yra Maximoj, prie visokiu zele, sausu mieliu, vanilinio cukraus ir pan. Kainuoja apie 9lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta-2 @ 2007 05 04, 20:06)
Labas vakaras Sonatina. Noriu kepti visų išgirtą varškės apkepą. Kokią varškę reikia dėti, kokio riebumo grietinė turi būti.


Įkišiu ir aš savo trigrašį blush2.gif

Aš varškę dėjau 9% riebumo, o grietinę bile kokią- kokią radau šaldytuve tongue.gif Man atrodo, kad ten buvo 30% blink.gif Gal ir rieboka lotuliukas.gif bet kaip skanu essen.gif
Šiaip man atrodo, kad jeigu varškę dėti labai liesą, tai jinai būna rūgštesnė g.gif Nors nežinau ar teisi čia aš ar ne blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 04 gegužės 2007 - 21:15
Oi, šitas varškės apkepas mūsų mylimiausias. Dariau jį gal kokį 20 kartų ax.gif .
Man skaniau kai dedu "Mūsų švelniają" varškę. Ji tokia kreminė, be kruopelių. Grietinę dedu 30proc, bet turbūt nėra didelio skirtumo.
Atsakyti