Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Ikvepe siandien mane Sonatina: orkaiteje dziusta morengai. Tik as juos isbandziau su ...kava. Idomu kas gausis. Anksciau budavo parduotuvese tokiu dideliu morengu, suklijuotu sviestiniu kremu. Deja, nemoku tokio.
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 05 30, 15:24)
Ikvepe siandien mane Sonatina: orkaiteje dziusta morengai. Tik as juos isbandziau su ...kava. Idomu kas gausis. Anksciau budavo parduotuvese tokiu dideliu morengu, suklijuotu sviestiniu kremu. Deja, nemoku tokio.

as anksciau darydavau lygiai taip pat kaip sonatina parase morengus,bet as juos dziovindavau kokias minimum 4h laiko mazoje temperaturoje,tad va dabar vel uzmaisiau morengu mase ir bandysiu det i 120 laipsniu ikaitinta orkaite,ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
Bet cia gal priklauso ir nuo orkaites tas dziovinimo laikas, nes paskutinius 2 kartus, dariau 100°C temperaturoje ir per valanda puikiai isdziudavo. Netgi per daug valandos, nes spejo truputi pagelsti.
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2007 05 28, 17:46)
Na va ir as pabandziau pagaminti ka nors, dariau kalakutienos zuiki, man tai labai patiko  thumbup.gif  Vakare duosiu vyrui, paziuresim ar jam patiks, nes jis pas mane tik bulves su mesa pripazista  biggrin.gif


gal galima nuoroda i ta kalakutienos zuiki..? niekaip pirmam puslapy nerandu.. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2007 05 30, 18:42)
gal galima nuoroda i ta kalakutienos zuiki..? niekaip pirmam puslapy nerandu.. doh.gif  blush2.gif



štai nuoroda http://www.supermama...p;#entry5925272
aš jį vakar gaminau, gavosi SUPER skaniai, mama dar du kartus bėgo į virtuvę "kartoti" lotuliukas.gif
šiandien gaminau varškinį tinginį, dėjau džiovintus abrikosus ir džiovintus ananasus, gavosi laaabai skaniai wub.gif skaniau už visus tuos pirktinius tortus lotuliukas.gif gal pavyks nuotraukėlę įkelti, kaip pavyko.. labai skubėjau fotografuoti, todėl nepuošiau blush2.gif
Atsakyti
Akvike, kam ten puosimas, juk ir taip jau spalvota. Tikiuos kad skonis jo toks pat geras kaip ir isvaizda.Oi, kaip tokio uzsimaniau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle 22: 30 gegužės 2007 - 19:12
QUOTE(Egle 22 @ 2007 05 30, 20:11)
Akvike, kam ten puosimas, juk ir taip jau spalvota. Tikiuos kad skonis jo toks pat geras kaip ir isvaizda.Oi, kaip tokio uzsimaniau  blush2.gif


Egle, pagaminau tris panašaus dydžio tortukus, tai dabar vos vienas telikęs lotuliukas.gif mama su mano brangiausiuoju pasidarbavo doh.gif lotuliukas.gif Tikrai skanu ir nesudėtinga essen.gif jau dabar įsivaizduoju, kaip būtų skanu su šviežiom braškėm ir vyšniom.. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau daryt varskes tingini su konservuotas persikais, tai kiek man ju sudeti? visa skardine? bet ir tu skardiniu visokiu dydziu buna.. kas dar tiktu prie persiku? blush2.gif patarkit.. 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, labai megstam sonkauliukus, gal zinai koki marinata? ar siaip koki skanu receptuka? dekoju is anksto
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 05 30, 23:58)
Sonatina, labai megstam sonkauliukus, gal zinai koki marinata? ar siaip koki skanu receptuka? dekoju is anksto

Gal čia kažką rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvike @ 2007 05 30, 19:18)
šiandien gaminau varškinį tinginį, dėjau džiovintus abrikosus ir džiovintus ananasus, gavosi laaabai skaniai  wub.gif  skaniau už visus tuos pirktinius tortus  lotuliukas.gif  gal pavyks nuotraukėlę įkelti, kaip pavyko.. labai skubėjau fotografuoti, todėl nepuošiau  blush2.gif

blush2.gif puikiai atrodo, negalėtum parašyti kokius vaisius dėjai? gal žėlė gabaliukus?

QUOTE(Egle 22 @ 2007 05 30, 20:11)
Akvike, kam ten puosimas, juk ir taip jau spalvota. Tikiuos kad skonis jo toks pat geras kaip ir isvaizda.Oi, kaip tokio uzsimaniau  blush2.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(akvike @ 2007 05 30, 22:07)
Egle, pagaminau tris panašaus dydžio tortukus, tai dabar vos vienas telikęs  lotuliukas.gif  mama su mano brangiausiuoju pasidarbavo  doh.gif  lotuliukas.gif  Tikrai skanu ir nesudėtinga  essen.gif  jau dabar įsivaizduoju, kaip būtų skanu su šviežiom braškėm ir vyšniom..  bigsmile.gif

mirksiukas.gif ką dėjai į torčiuką?
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 09, 19:15)

norėčiau kepti šį tortą gimtadieniui, gal kas darėte, ar sunkiai gaminasi, o ir rezultatas galutinis rolleyes.gif , laukiu komentarų, nes atrodo laaaaaabai skaniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amirrr: 31 gegužės 2007 - 08:09