Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

QUOTE(Comma @ 2007 05 31, 13:48)
O man zinokit varskinis tinginys nepatiko  blink.gif Gal ka ne taip padariau, gal sausainiai nebuvo jam tike - nezinau schmoll.gif Antra karta jo nebedarysiu.... Persiprasau uz savo prasta skoni blush2.gif

tada ir mano prastas skonis biggrin.gif bet man apskritai nevalgoma varškė su sviestu... brrr... bet va galima šiek tiek pakoreguoti receptą ir bus valgomas wink.gif idėja vistiek super biggrin.gif
QUOTE(Egle 22 @ 2007 05 30, 15:24)
Ikvepe siandien mane Sonatina: orkaiteje dziusta morengai. Tik as juos isbandziau su ...kava. Idomu kas gausis. Anksciau budavo parduotuvese tokiu dideliu morengu, suklijuotu sviestiniu kremu. Deja, nemoku tokio.

ir kaip kaviniai morengai?
aš šiandien planuoju daryt, nes nuo torto liks baltymų... tok va bijau, kad nebūtų gelsvi, tai gal iškart daryt kakavinius? g.gif
ar "džiovinti" tai reiškia kepti pradarius dureles?
Atsakyti
QUOTE(šilauogė @ 2007 05 31, 12:24)
jei čia braškių-mango torčiukas kurį Sonatina darė su avietėm - tai dariau smile.gif
visai nesunku, gavosi gerai. Bet mano šeimyna ir aš truputį pabrokijom pagrindą iš sausainių trupinių. Mumi labiau kepti biskvitai patinka  ax.gif

o tai kažin, jei iškepus biskvitą, o paskui toliau kepti su kremu, jis nesudegs g.gif
Atsakyti
[quote=Filia,2007 05 31, 14:00]
Ačiū už tokį greitą atsakymą. Šiandien gal darysiu, jeigu neaptingsiu. Kas darėt, ar tikrai skanus? Aš razinų nedėsiu - jų mes nemėgstam doh.gif
Papildyta:
Man tai labai skanu thumbup.gif , o razinu ir as nededu... Pirma karta kai dariau su razinom, tai nelabai patiko, nes teko spjaudyti kauliukus..., kadangi neapsiziurejau ir su kauliukais padariau doh.gif
Atsakyti
Sonatina, kepant vyniotini su grybais jis vietomis taip iskilo, reljefinis pasidare. Ar gai buti, jog taip nutiko del per didelio miltu kiekio?
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2007 05 31, 09:07)
norėčiau kepti šį tortą gimtadieniui, gal kas darėte, ar sunkiai gaminasi, o ir rezultatas galutinis  rolleyes.gif , laukiu komentarų, nes atrodo laaaaaabai skaniai  smile.gif

As irgi dariau si torta,man labai patiko ir siaip visai nesunkiai gaminamas 4u.gif
Atsakyti
Siandien kepiau idarytus baklazanus, tik vietoj jautienos farso naudojau visitenos krutinele pjaustyta gabaliukais. Labai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Seseli, zinok nelabai man tie kaviniai morengai... Grisiu prie klasikiniu: baltu ir truputi su rugstele.
Atsakyti
Noriu paklausti kas daret cukrinius sausainius o kepimo milteliu nereikia deti?? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Vakar vakarienei valgėm balandėlių apkepą - tikras atradimas, nes balandėlius mėgstam, o kartais nesinori žaist su jais ax.gif

Šiandien pusryčiams gaminau švelnius grietininius lietinius - laaabai skanu ir greita.

O dėl varškinio tinginio, tai čia manau , ne tik skonio klausimas, bet ir produktų - mums nepatiko kai bandžiau su paprasta varške (nors ją ir pertryniau per sietelį), taip pat nepatiko su daug džiovintų vaisių. O su švelniąja varške arba rikota ir konservuotais nuvarvintais ir nusausintais vaisiais labai skanu buvo. Sviesto dedu tik 1/4 nurodyto kiekio recepte, nes nemėgstu derinio varškė/sviestas ir kuo puikiausiai laiko formą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Portuke @ 2007 06 01, 10:23)
Vakar vakarienei valgėm balandėlių apkepą - tikras atradimas, nes balandėlius mėgstam, o kartais nesinori žaist su jais  ax.gif

Šiandien pusryčiams gaminau švelnius grietininius lietinius - laaabai skanu ir greita.

O dėl varškinio tinginio, tai čia manau , ne tik skonio klausimas, bet ir produktų - mums nepatiko kai bandžiau su paprasta varške (nors ją ir pertryniau per sietelį), taip pat nepatiko su daug džiovintų vaisių. O su švelniąja varške arba rikota ir konservuotais nuvarvintais ir nusausintais vaisiais labai skanu buvo. Sviesto dedu tik 1/4 nurodyto kiekio recepte, nes nemėgstu derinio varškė/sviestas ir kuo puikiausiai laiko formą  4u.gif



aš vakar gaminau bananinius blynus... laaabai skanūs wub.gif
aš į tinginį sviesto taip pat dėjau mažiau, nei nurodyta.. o varškę pirkau liesą ir birią. Žodžiu, man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau gavau jogurto padažą, tai vakar valgėm vištiena jogurto padaže thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sonatina, koks skanus patiekalas ir lengvas receptas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 06 01, 11:14)
Pagaliau gavau jogurto padažą, tai vakar valgėm vištiena jogurto padaže thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Sonatina, koks skanus patiekalas ir lengvas receptas aciuks.gif



mes dabar tą padažą įvairioms salotoms naudojam, oooj koks geras dalykas.. daug skaniau nei grietinė ar majonezas wub.gif vištytė su juo taip pat super buvo bigsmile.gif
Atsakyti