Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

QUOTE(kisule @ 2007 06 01, 09:04)
Noriu paklausti kas daret cukrinius sausainius o kepimo milteliu nereikia deti?? g.gif  4u.gif

As nedejau, viska dariau pagal Sonatinos recepta, man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
mums irgi varskinis tinginys labai patiko, jau kokius 4 sykius dareme ir super. Dabar greitai planuoju ji pasidaryti su braskemis. O varske pirkau visokia, ir svelniaja, ir tokia braskine, ir dar ir visus kartus labai gerai gavosi
Atsakyti
o aš šiandien gaminau itališkas bandeles ir vištienos apkepą su ryžiais ir slyvomis - viskas - kaip ir visada pagal sonatinos receptus - gavosi labai skaniai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
siandien ryzausi isbandyti BANDELES SU CINAMONU, teveliui rytdienai, bo zinau kad alpsta nuo vaikystes del tu bandeliu..
tai dievuleliau mano, kokios DIEVISKOS bandeles gavos! tiesa, labai abejojau, nes ne kart nebuvau bandzius mielines teslos, bet viskas pavyko puikiai!
tiesa, puse bandeliu padariau tik su cinamonu, kita puse, dejau dar obuoliu koses su razinomis i vidu, gavosi taip pat puikiai 4u.gif
aciu Sonatina 4u.gif

o dabar man, extremaliu isbandymu metas, kaip nesukirst visu iki tetes pasidorymo namuos blush2.gif biggrin.gif
jauciu kad teks nest is namu kudashiu, bo jau kvapas namuos vislioja - ner kur detis thumbup.gif
p.s. pabandysiu prisegti foto.. bigsmile.gif

user posted image
user posted image

tokios foto gal nelabai kokybiskos, bet jei galetu jos perteikti kvapus - dievuleliau, apalptumet visos tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 02 birželio 2007 - 12:27
Pasirodysiu ir aš blush2.gif
Per šią savaitę mano kepti pyragai ax.gif :
Braškių-rabarbarų pyragas - įdaras dieviško skonio thumbup.gif , valgiau ir valgiau doh.gif . Obuolių pyragas su jogurtu ir trupiniais - gavosi labai didelis blink.gif , bet prisėdus valgyti pasirodė labai mažas lotuliukas.gif .
user posted imageuser posted image
Šios dienos kepinys: Greitas pyragas su uogomis. Tikrai labai greitai padaromas ir dar greičiau suvalgomas lotuliukas.gif .
user posted image
Na ir anksčiau daryti šedevrai ax.gif :
Pyragas su varške ir persikais. Varškės tortas "Marsas".
user posted imageuser posted image

Sonatina didelis tau ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 02 birželio 2007 - 13:36
Bransha bandeles atrodo super ir be kvapo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

visai netyčia pataikiau ant sonatinos receptų ax.gif kai paskaitinėjau likau tikrai sužavėta wub.gif
dvi dienas sedejau prie pirmo psl. doh.gif ir rinkausi patiekalus kurie patinka ir kuriuos mėgstam g.gif pasidėjau prieš save iš pradžiu mažą sąsiuvinį galvojau na kiek ten jų bus ... bet kai pradėjau skaityti blink.gif tėko dusipirkti didelį sąsiuvynį - knygą ir pradėti darbą bigsmile.gif
sužymėjau pusl. taip kaip sonatinos temos: UŽKANDŽIAI, SALOTOS, SRIUBOS IR T.T ir viską iš eilės rašiausi, norėjau kad receptai būtu visad po ranka ir nereiktu kas kart lysti į forumą
na galvojau susirašysiu viską ir tik paskui gaminsiu ir bandysiu kas ir kaip, bet neištvėriau ... seilės tir ryjau rašydama receptus tongue.gif
taigi mano knyga surašyta tik iki paukštienos patiekalų unsure.gif rytoj tesiu...
o šiandien jau pabandžiau pasigaminti Kotletai su suflė kepurėlėmis mmm, gavosi nuostabiai thumbup.gif labai skaniai su mažyliu ką tik pavalgėm

na dabar jau kasdien darysiu kažką naujo thumbup.gif wub.gif žadu išbandyti visus receptus, to labiau už kelių savaičių gryžta vyras iš jūros tai jau stebinsiu ji tongue.gif

beje aš nevalgau žuvies visai , ir niekad namie negaminau žuvį, vyras kiek praše sakiau eik į barą žuvies pavalgyt doh.gif
o pas sonatina radau tokių receptu thumbup.gif kad nusprendžiau pasigaminti nu jau labai skaniai atrodė g.gif vyras bus nustebės thumbup.gif o gal ir pati kokį gabaliuka paragausiu unsure.gif

taigi noriu labai labai padėkoti sonatinai už tai kad ji yra wub.gif nors ir pati megstu gaminti ir man gerai ir skaniai gaunasi, tavo receptai visai kitokie ir čia yra daug naujovių thumbup.gif o tobulinimuisi rybų nėra. tai kad dabar neabėjoju jog vyras ilgai į jūrą išplaukti negalės
Atsakyti
Trečiadienį-ketvirtadienį (tikrai taip - dvi dienas!) kepiau daugiasluoksnį tortą. Paskaičiau originalų Mišelės post'ą: "ne pradedančiosioms". O aš gi būtent tokia, gyvenime nesu kepusi anei biskvito, anei apskritai ko daugiasluoksnio.
Bet, kaip sakė glacee, akys bijo, rankos daro.

Nuostabus jausmas tat buvo, kepti kepti daryti daryti tiek visko naujo ir įdomaus: pirmąkart kepiau biskvitą, pirmąkart sėkmingai dariau kažką su želatina (anksčiau vis jos nepataikydavau - per mažai ir per mažai, nesustingsta. Arba, dar smgiau, susimeta į gumulėlius), pirmąkart kremą dariau irgi šiaip ,D Ir tai tiek daug pasitenkinimo teikė.

Aišku, išėjo netobulas. 2/3 vyšnių želė "pabėgo" iš formos. Grietinėlę perplakiau ir gavau naminį sviestą ,D (nėra to blogo,kas neišeitų į gera - tėvai sakė, kad skanus begaliniai tas sviestas, "skanesnis nei pirktinis"), teko greit bėgt į parduotuvę; plakdama antrą kartą, bijojau pasigamint dar sviesto, tai nepakankamai išplakiau, todėl kremas buvo per skystas ir labai taikėsi pabėgt iš tarp sluoksnių. Riešutinis sluoksnis buvo per storas, todėl sunkiai pjovėsi (užtat labai skanus, it kazinakas koks).

Kad ir kaip bebūtų, šeimyną tortą puikiai įvertino, valgė ausimis lapsėdami ir aikčiodami.

Nuostabus bandymas iš tiesų buvo, kadangi daug sužinojau. Praktika kitam kartui, taip sakant. Deja, nuotraukos neturiu, kadangi virtuvėje labai prastas apšvietimas, tad telefonas (t.y., fotoaparato imitacija) nesiteikė pakenčiamai fotografuoti.

Ačiū, Sonatina, kad tokius puikius receptus atrandi ir pasidalini.

Beje, daug ką iš čia esančių receptų gaminusi esu - kotletus su suflė kepurėlėmis, vištieną jogurto padaže, grietinėlėje troškintą žuvį, cukinijų pyragą su tunu, jogurtinius blynus, keptus varškėčius, daržoves su ryžių makaronais, "Trupinėlį", pyragą su varške ir persikais, obuolių pyragus: su jogurto, Aharoni, "Obuolių rudenį", greitąjį - ananasinius keksiukus, keksiukus su persikais, apelsininius sausainius, sausainius "Triufelis", varškinius ragelius, bandeles su cinamonu bei su pudingu.

Vieni patiko labiau (pavyzdžiui, jogurtinius blynus kepiau jau kone 530 kartų - bene kiekvieną savaitgalį, kartais ir po dusyk, kartais ir darbo dienomis; tėvai vis dar svaigsta nuo vištienos jogurtiniame padaže ir vis prašo kotletų su kepurėlėmis (nors šiuos tik sykį kepiau). Kiek kartų kepiau Aharoni, neįsivaizduoju - būdavo, ir tris per savaitę tekdavo kepti. O "Obuolių ruduo" - mano pačios visų laikų mėgstamiausias obuolių pyragas.), kiti kiek mažiau, tačiau nuostabu yra tai, kad kai tik gaminu iš šio skyrelio, esu beveik absoliučiai tikra, kad viskas išeis. Nuostabu.

Tad ačiū darkart ,}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sharkis: 02 birželio 2007 - 17:27
Na, aš jau nekartosiu liaupsių Sonatinai, belieka tik prisijungti prie visų išsakytų padėkų 4u.gif
O dabar iškart prie reikalo - kepiau morkų tortą. Viskas skanu, tačiau viduje jis buvo kažkoks šlapias, lyg nedakepęs, nors kepiau visą valandą. Įdomu, ar taip ir turi būti, ar kažką padariau ne taip?
Atsakyti
Siandien vakarienei valgem Vištiena su morkomis, slyvomis ir ryžiais. Tikrai labai skanu. Aciu Sonatinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatina noreciau paklausti jeigu as darysiu Vieno kąsnio pyragėlius su faršu ir grybais diena pries svente vakare ( t.y. darysiu penktadieni vakare ir valgysim sestadieni diena ), ar jie isliks minksti? ar geriau vis del to kepti ta diena kai valgysim?
4u.gif
Atsakyti

Dariau citrininį tortą Tėvo dienai- thumbup.gif, tikrai labai skanus ir nesunkiai padaromas

blush2.gif nes neiškentėm iki šiandienos
Atsakyti