Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaria Jūsų vaikai

QUOTE(dilidin @ 2008 02 20, 11:21)
Man rodos nėra idealaus amžiaus skirtumo.
Mano ir brolio skirtumas - 3 metai, mes daug konfliktuodavom.
Mano dukrų skirtumas 3 minutės - jos irgi daug konfliktuoja.
Draugės vaikų skirtumas 12 metų - ir jie nesutaria.
Kitos draugės vaikų skirtumas 6,5 metų - ir jie nesutaria.
Tai koks skirtumas - koks amžiaus skirtumas.

Turbūt yra labai gerai, kada vaikai panašaus amžiaus, o ne 12 metų skirtumas. Tada ne tik konfliktuoja, bet ir vienas iš kito mokosi.

Bet idealaus amžiaus skirtumo tikrai nėra. Todėl gal geriau rinktis taip, kaip patiems tėvams patogiau.  rolleyes.gif

Nu fainiai parašei smile.gif
Atsakyti
Mano vaikai,kaip ir daugelio, pasipeša ,pasierzina ir vėl gražiai žaidžia. Kartais net ašarą įspaudžia kai pamatai kaip apsikabine gražiai šneka ar žiūri teliką.
Vyresnėlis mano jautruolis. Kai dukra visai mažutė labai sirgdavo, kad net tekdavo gultis į ligoninę, šis tuoj apsiašaroja. O ir mažąjį kaip katina tampo,duksta su juo, jei reikia tai ir pampą pakeičia ir pamaitina ,tiek vienas tiek kitas.
Atsakyti
as taip pat pritariu tai nuomonei,kad ne nuo metu skirtumo priklauso kaip draugauja vaikai tarpusavyje,o greiciau nuo charakteriu,paciu vaiku gebejimo bendrauti.bet pavydo tarp mano berniuku tikrai nebuna,pestyniu ir asaru-atvirksciai 4u.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo - ne amžiaus skirtumas lemia bendravimą, brolystę ir atsakomybę už brolius. Mano Vyriausioji buvo ir terminą broliu rūpintis buvo sugalvojus -"Basakomybė"
o pasierzinti, pasipešti, susitaikyti ir vėl brolybėj gyventi - TAI YRA GYVENIMAS 4u.gif
Atsakyti
va va ir as turiu du berniūukus jatau kaip jie pesasi doh.gif doh.gif kaip niekuom nesidalija erzinasi siaubas doh.gif doh.gif bet kai susitaiko ar viena is ju kas blogo nutika kitas del jo lb pergyvena mazsis glosto pucia o dickis isgascio pilnom akim ziuri ir nori padet mirksiukas.gif
Atsakyti
mano bernai nekenčia vienas kito. niek, išaugs. mes numirsim, teks jiems susidraugaut ax.gif
Atsakyti
mano dukrytes neblogai sutaria, aisku buna visko, pasimusa, bet viena be kitos negali. tarp ju be keliu dienu 2 metu skirtumas smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytės gerai sutaria. Žaidžia, dūksta, begioja kartu. Dažnai apkabina vieną kitą, pabučiuoja smile.gif
Aišku būna, kai pakovoja dėl tėvų dėmesio ar kokio žaislo.
Atsakyti
maniskiai pesasi rodos del kiekvieno menkniekio doh.gif . bet kai ka nors duodu mazajai, ji iskart tiesia ir kita rankyte- o broliui? papucia vienas kitam popas smile.gif zodziu, kartais buna ir keliu sekundziu taika smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif Maniškės pešasi kai jos būna visos trys,kai kurios nors dvi-ramybė.Bet kaip gražu pažiūrėt kai visos dūksta kartu,ar didžioji dalina savo lobius mažosioms,nors tai būna retai tongue.gif triukšmas -pastovus mūsų namų palydovas. Mes su vyru -vienturčiai,anksti pajutę ką reiškia būti visai vienam šiam pasaulyje.Užtat žinau ,kad maniškės nebus vienos ,kai mūsų nebebus-jos turės viena kitą.Tai kalu joms į galvą kiekvieną dieną-kokia laimė yra turėti seses ar brolius. 4u.gif
Atsakyti
kaip ir visi vaikai pykstasi ir taikosi blush2.gif
Atsakyti
manieji tai musasi ir musasi atrodo,kad beto neturetu daugiau ka veikti.. dar kai pagalvoji jai jau nuo tokiu mazu dienu musasi tai kas bus toliau doh.gif vienam metai kitam trys .. ax.gif
Atsakyti