Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaria Jūsų vaikai

Mano vaikai kolkas sutaria gerai, amziaus skirtumas gal savo duoda (6,5 m.), nera daug bendru interesu, tai ir mustis ar siaip erzintis nelabai yra del ko smile.gif
Atsakyti
tarp mano maziu skirtumas beveik trys metai...sunui 4 mazajai 1.7 men. tai galiu pasakyti tiek, kad jie vienas be kito negali ir vienas su kitu negali lotuliukas.gif musasi, pykstasi, paskui buciuojasi, dalinasi viskuo lotuliukas.gif mazoji visada ryte pabunda pirma, tai ratais eina aplink broli ir laukia kad jis pabus, paskui isbuciuoja dar draugiskai pazaidzia ir vel musasi lotuliukas.gif o ir brolis sese myli, labai priziuri ax.gif
Atsakyti
mano vyresnieji puikiai sutaria, kartais susipyksta, bet neilgam thumbup.gif . ir broli be galo myli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 02 18, 12:42)
o pasierzinti, pasipešti, susitaikyti ir vėl brolybėj gyventi - TAI YRA GYVENIMAS 4u.gif



drinks_cheers.gif tarp mano berniuku 6-siu metu skirtumas buna visko,bet negali vienas be kito wub.gif
Atsakyti
pas mus 7.5 metu skirtumas. irgi viso buna
Atsakyti
Pas mus tai amzinos mustynes nuo ryto iki vakaro. Vienam metai kitam 2, o dukra jau laikosi nuosaly, nors buna visko
Atsakyti
Kaip baltuoju pavydu pavydziu seimoms kuriuose broliai ir seses sutaria.Lai apsipyksta, bet vienas be kito, pasak mamyciu, negali rolleyes.gif Pas mus seimoje katastrofa!!! tikiuosi neprades manes sioje temoje peikti ir visaip kaip mokyti del vaiku auklejimo blush2.gif blush2.gif .Darau viska kad broliai (vienam13m.,antram 11m.) sutartu, taciau baisu.....Jie manau nekencia vienas kito. Tai akivaizdziai bando parodyti. Barasi, gincijasi,buna ir susimusa kartais. Nors pas mus seimoje yra auksciausias preoritetas-bendravimas su seima irmeile bei pagarba visu pirma seimos nariams.
P.s. siuo metu laukiuos leliuko, bet abu broliai labai jo laukia ir jau ji myli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(porfyra @ 2011 01 12, 12:21)
Darau viska kad broliai (vienam13m.,antram 11m.) sutartu, taciau baisu.....Jie manau nekencia vienas kito. Tai akivaizdziai bando parodyti. Barasi, gincijasi,buna ir susimusa kartais.

Taigi jau vaikų amžius viską pasako doh.gif , dabar jų toks bendravimo būdas. Palūkėk truputį ir jie taps geriausiais draugais.
Atsakyti
na pas mane 3 ir 4 metukai , 2 berniukai , bet nepraeina nei viena valanda kad nesusimustu , susipestu , zaislais nepasidalintu. tik palik 5 minutem ir jau riksmas kambary....
Atsakyti
Būna visko-pasibara,pasipeša,bet nebaisiai smile.gif
Atsakyti
Mano vaikai irgi kartais pesasi ,apsikumsciuoja doh.gif o kartais labai graziai zaidzia,bet tai buna retai biggrin.gif
Atsakyti
tarp maniškių berniukų 2 metų skirtumas. Karas, meilė, draugystė, karas, meilė..... lotuliukas.gif Per dieną šimtakart pasibučiuoja, ir tiek pat apsistumdo...
Atsakyti