Įkraunama...
Įkraunama...

EKO(b)logas - ekologiškai švarios žinios

QUOTE(Vaizele @ 2008 03 19, 16:48)
Tai man kaip tik dabar labai gilus klausimas, kurios iš tiesų objektyviai pastos sveikesnės tiek dantims, tiek visam organizmui?????


Man irgi būtų labai įdomu sužinot, ar gerai dantims tos ekologiškos pastos be fluoro? Vyras atsisako jomis valytis, sako, kad dantys iškris smile.gif

Kalbant apie puodus, tai paskaičiau iš aš tą straipsnį ir nelabai supratau, kaip tas žinovas gali vadinti tefloninius puodus sveikais? Jau net JAV jų žmonės atsisakinėja, visai nemažai to kancerogeninio teflono patenka į organizmą...
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 03 19, 20:53)
Man irgi būtų labai įdomu sužinot, ar gerai dantims tos ekologiškos pastos be fluoro? Vyras atsisako jomis valytis, sako, kad dantys iškris smile.gif

Kalbant apie puodus, tai paskaičiau iš aš tą straipsnį ir nelabai supratau, kaip tas žinovas gali vadinti tefloninius puodus sveikais? Jau net JAV jų žmonės atsisakinėja, visai nemažai to kancerogeninio teflono patenka į organizmą...


O kur čia tas straipsnis buvo? Gal praleidau kažką? Nes dėl tų teflonų tai aš pati buvau išmąsčius. Tiesiog pagalvojau, kad per gana greitą laiką teflonas "nusivalgo", ir tai tikrai nėra skanumėlis, kurį savo noru dėčiau į burną biggrin.gif todėl ir logiška, kad matyt man sveikatėlės jis nepriduoda, nes kam graužt tuos priedus nuo keptuvių, ne karo metas gi biggrin.gif

O dėl fluoro, teks skaityt matyt America Scientific ar kaip ten jis vadinasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 19 kovo 2008 - 21:06
QUOTE(Junda @ 2008 03 19, 20:53)
Man irgi būtų labai įdomu sužinot, ar gerai dantims tos ekologiškos pastos be fluoro? Vyras atsisako jomis valytis, sako, kad dantys iškris smile.gif

kiek man teko skaityti ir kalbeti su dantistais -tai suaugusiam zmogui pastu su fluoru nepatartina naudoti, arba naudoti su itin mazu kiekiu (nepamenu tiksliu skaiciuku, ant pasto kartais buna parasytas). Priezastis, kad zmogus gali gauti jo pertekliu ir apsinuodyti, o vat vaikams rekomenduoja naudoti pastas su fluoru, nes jie is maisto jo gali ir nepakankamai gauti
Papildyta:
dar svarbus niuansas, kuriame regione zmogus gyvena, pvz. Klaipedoje, vandenyje yra labai daug fluoro
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 19, 21:05)
kiek man teko skaityti ir kalbeti su dantistais -tai suaugusiam zmogui pastu su fluoru nepatartina naudoti, arba naudoti su itin mazu kiekiu (nepamenu tiksliu skaiciuku, ant pasto kartais buna parasytas). Priezastis, kad zmogus gali gauti jo pertekliu ir apsinuodyti, o vat  vaikams rekomenduoja naudoti pastas su fluoru, nes jie is maisto jo gali ir nepakankamai gauti


Bet įdomu, ar fluoras veikia tik dantis, ar ir visą organizmą kaip nors? g.gif Ir įdomu, koks naudos - žalos santykis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 19, 19:12)
cia yra silikonas-nuo jo plaukai ir turetu atrodyti puikiai, kita vertus gerai, kad jis nors prie galo, bet vis tiek silikonas  ax.gif Aisku yra ir naturaliu priedu, bet ir chemijos nemazai lyginant su tikrai naturaliais


l.aciu!
jo...O koki blogi tas silikonas sukelia, kazkaip neteko dometis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 19, 22:08)
Bet įdomu, ar fluoras veikia tik dantis, ar ir visą organizmą kaip nors?  g.gif Ir įdomu, koks naudos - žalos santykis?  rolleyes.gif


Teko skaityti, kad valantis dantis fluoras pro visas burnos liaukas patenka i organizma. O tai atseit gali sukelti ateity kaulu osteporoze. Nelabai supratau, kodel, bet vistiek nemalonu schmoll.gif

Pameginsiu paieskoti to straipsnio.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 19, 21:08)
Bet įdomu, ar fluoras veikia tik dantis, ar ir visą organizmą kaip nors?  g.gif Ir įdomu, koks naudos - žalos santykis?  rolleyes.gif

galbut, jei nuryji nuolat tos pastos -tai gali ir organizma paveikti

QUOTE(Beci @ 2008 03 19, 21:26)
l.aciu!
jo...O koki blogi tas silikonas sukelia,  kazkaip neteko dometis? g.gif

vienas dalykas -silikonas padengia plauka ir todel jis graziai atrodo, bet tai laikinas poveikis, nes nustojus naudoti silikoninius produktus islenda visi isisakoj e galiukai ir t.t. Antra, uzkemsa galvos poras ir plaukai greiciau riebaluojasi, pro ji nepatenka naudingos medziagos,pvz. aliejai, tenka daryti galvos pylingus jam isvalyti ir t.t., trecia, jis turi kancerogeniniu savybiu -gaila, kad nepamenu kur apie tai skaiciau placiau verysad.gif ir negaliu imesti jokiu nuorodu, net nezinau ar ka nors is tos info esu atsispausdinus
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 19, 22:05)
O kur čia tas straipsnis buvo? Gal praleidau kažką? Nes dėl tų teflonų tai aš pati buvau išmąsčius.



Tas straipsnis cia: http://ei.libis.lt:8...a59794ae38b3a40

Na, del teflonu nekenksmingumo taip pat labai stebejausi unsure.gif Bet jeigu chemikas sako, tai gal zino.
Atsakyti
QUOTE(Beci @ 2008 03 19, 21:26)
l.aciu!
jo...O koki blogi tas silikonas sukelia,  kazkaip neteko dometis? g.gif
Papildyta:
Teko skaityti, kad valantis dantis fluoras pro visas burnos liaukas patenka i organizma. O tai atseit gali sukelti ateity kaulu osteporoze. Nelabai supratau, kodel, bet vistiek nemalonu schmoll.gif

Pameginsiu paieskoti to straipsnio.


O man įdomu, ar per plaukus rezorbuojasi kas nors į organizmą? Gal galima pvz balzamus netepant ant galvos odos naudoti gana saugiai ir nebūtinai ekologiškus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 19, 22:31)
vienas dalykas -silikonas padengia plauka ir todel jis graziai atrodo, bet tai laikinas poveikis, nes nustojus naudoti silikoninius produktus islenda visi isisakoj e galiukai ir t.t. Antra, uzkemsa galvos poras ir plaukai greiciau riebaluojasi, pro ji nepatenka naudingos medziagos,pvz. aliejai, tenka daryti galvos pylingus jam isvalyti ir t.t., trecia, jis turi kancerogeniniu savybiu -gaila, kad nepamenu kur apie tai skaiciau placiau  verysad.gif ir negaliu imesti jokiu nuorodu, net nezinau ar ka nors is tos info esu atsispausdinus


Va jezus verysad.gif As ir ziuriu, ko tie mano plaukai pradejo labiau riebaluotis. doh.gif Reiks paziureti, ar to paties brudo yra ir kondicionieriuje, nes ji itrinu i galva pries galvos plovima kartu su kiausinio tryniu ir kt. naturaliais geriais (medumi, citrinos sultimis, jojobos aliejuku ir pan.) Taip bandziau gydyti slenkancius po nestumo plaukus. Siaip slinkimas tikrai apstojo, o ir plaukai tokie blizgus patapo...
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 03 17, 18:41)
kažkokią laidą žiūrėjau, kur aiškino, kad modifikuotas tai ne tas pats, kas genetiškai modifikuotas.


ir aš tą patį girdėjau drinks_cheers.gif


QUOTE(Junda @ 2008 03 18, 15:36)
Keistai pasirodė tik tai, kad už Dr Hauschka mėginukus reikia mokėti (po 2-3 Lt.), nelabai tikiu, kad jie tiekiami mokamai smile.gif


žinok visur internete, kur prekiaujama Hauschka, dar neteko matyt nemokamų mėginukų doh.gif
Atsakyti
VŽ vakar rašė apie GMO situaciją Lietuvoje ir pasaulyje. Čia straipsnis. Jis čia dar bus 7 dienas. Norint perskaityt reikia spausti Download Now ir išsisaugoti pas save kompe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 20 kovo 2008 - 11:54
QUOTE(Beci @ 2008 03 19, 21:39)
Taip bandziau gydyti slenkancius po nestumo plaukus. Siaip slinkimas tikrai apstojo, o ir plaukai tokie blizgus patapo...



Aš buvau skaičiusi, kad praėjus keliems mėnesiams po gimdymo pradeda labai slinkti plaukai. Taip ir man pačiai nutiko - trečią ar ketvirtą mėnesį plaukai tiesiog kuokštais slinko. Aš jokių papildomų priemonių nesiėmiau ir laiko tam neturėjau. Tai turbūt natūralus procesas, keičiasi hormonų kiekis organizme, jam vėl reikia persiorientuoti. Dabar mano plaukus kirpėjos vadina storais, kai kurios net prašo papildomai sumokėti, mat dažų daugiau reikia doh.gif

Vaizele, ačiū už straipsnį 4u.gif
Jurgita Mačiūnaitė, Aplinkosaugos informacijos centro direktorė, apie tarptautinių korporacijų norus atlikti eksperimentus Lietuvoje: “Lietuvoje yra keletas tarptautinio lygio institutų, kurie dirba GMO srityje ir turi puikių pasiekimų, dėl to tik džiaugiamės.
Įdomu, kokių g.gif
Atsakyti