Įkraunama...
Įkraunama...

BabyBorn

Sveikutes,

Turiu problemą, bet neturiu jos sprendimo patirties.

Mergaitė prašo dovanų BabyBorn lelę. Tai beabejo nebereklamos ir draugių įtakos.
Kaip aš suprantu pradžioje perki lelę, po to prireikia vezimelio, po to drabuzelių ir t.t. Bet ne tai svarbiausia. Norejau jau aš ją nupirkti nuėjau į parduotuvę, o ten.... labai didelis tokio tipo (bet ne BabyBorn) lelių , ir pigesnių ir netgi dar brangesnių. Ir tos pačios BabyBor serijos lelių net trys rūsys ( Chu-Chu ir dar kazkokia Anabelle).
Tai va supratau, kad tik patyrusios mamos gali patarti:
1) Ar verta pirkti butent BabyBorn lelę ( o ne kokį analogą),
2) Jei verta, tai kurią ją pirkti? (BabyBorn, Chu-chu, Anabele)
3) Ir ar išviso vertą pradeti "sirgti tuo virusu" smile.gif?

Laukiu patarimų, o tai šventės artėja
Atsakyti
Joo , mes jau pradejom kolekcionuoti Baby Born daiktus smile.gif . Faktas - lele brangi ir visi ale tie daikciukai jai irgi brangus. Be abejo galima gauti pigesniu leliu, taciau paaiskinkite tai mano 5-metei dukrai. Praeitais metais per kaledas gavo ji nuo seneliu sia lele. jau turim jai ir nesyne ir rubeliu ir kuprine. dabar siom kaledom saugiai padeda kedute ir lovele. wink.gif . Tikrai nepigus daikciukai, taciau yra vienas pliusas - bent jau per gumtadieni ar kitai kokiai progai nereikia sukti sau galvos ka nupirkti. na pvz. sioms kaledom kaip sakiau pirkau kedute -nesyne. Siaip ji kainuoja 79 lt. Kadangi dabar Maximoj su Maximos kortele 30 prroc visoms prekem, tai ja nupirkau uz 50 lt. Mama jai nupirko lova, tiesa ne Beibio o Shu shu, bet skirtumo nera. Ji kainavo 129 lt - 30 proc nuolaida, tai gaunasi apie 90 lt. taigi tokia patirtis. Tiesa rubeliai jai irgi brangus tai pvz kepuryte sutarem jai pirkti tikro vaikiuko, tai mokejau tik 5 lt wink_3.gif
Atsakyti
Iš dalies džiaugiuosi, kad mes šiuo "virusu" neužsikrėtėme. Taip su baime laukdavau, kada mažoji užkarksės apie lėlę - kūdikį. Bet ne, jos tokie nedomina. Nors kieme draugės ir tampydavosi tuos "beibius", maniškei - nulis emocijų. Ji pasinešusi ant "suaugusių" lėlių ("barbių", nors ne visos originalios, neperkam tik tų "tuščiavidurių"), turi bent dešimtį ar daugiau merginų, gal kokius šešis vyriokus ir visą krūvą "vaikų". Namai, baldai, rūbai - kai kas pirkta, kai kas daryta. Kitas mėgstamas "virusas" yra princesės pilis, nuolat prireikia dapirkti tai arklių, tai mažų žmogeliukų, kurių ne visada ir įmanoma rasti.

Pagalvojus, galiu atsakyti tik į trečiąjį klausimą - virusu sirgti pradėti VERTA. Formuojasi įgūdžiai ir jausmai, kurie vėliau gyvenime praverčia, turint savo vaikų. Aš pati niekada nežaidžiau "mamų", daugiausiai su įvairiais žaislais modeliuodavau įvairias situacijas, kurdavau istorijas, kuriose "nedalyvaudavau" pati kaip veikėja - tą patį, kaip matau, kartoja mano dukra (tik jos lėlės geresnės, ak, kaip aš jai pavydžiu smile.gif ), bet ir su motinystės instinktu pas mane nekas, esu tiesiog pareigingas žmogus, o savo vaiką traktuoju kaip mažą suaugusį, jokių ten saldžių jausmų neišgyvenu ir nesiseilioju dėl kūdikių pažįstamų vežimėliuose. Tai va, kad jums taip nebūtų, nupirkit tą beibį, tegul mokosi būti mama ir "semtis patirties" iš tokius pat beibius turinčių draugių (dėl šios priežasties geriau pirkti originalą, kad galėtų kaip lygiavertė diskutuoti su kitomis "mamytėmis"), gyvenime tai nepakenks.
Atsakyti
g.gif turbut visos per tai pereina, mums nebuvo butent babyborn viruso, gal kad darzelyje nieks ju neturejo g.gif uztat rimtai ir seniai segam barbie virusu, o supuoja ir i vezimeli deda dukra meskiukus, suniukus ir pan.
As irgi pritaciau, kad pirkt verta ir butent originala, visu pirma del kokybes ir be to analoga vaikas nesupras, prasys vistiek tos savo issvajotos leles ir su pavydu ziures i tas kurios ta daikta tures. Be to vaiku svajones, ypac jeigu kaledu senio praso - reik pildyt jeigu yra galimybe smile.gif
kas gerai- jau rase- tai kad nereikia niekam sukti galvos kita karta ka dovanoti- bile koki prieda ir ramu, dar kas gerai, kad tai lelei tinka daugelis naujagimio daiktu, drabuzeliai visokie, tai irgi neblogai, o vat del motinystes instinkto tai nezinau, taip jau gamtos suredyta, kad instinktas yra igimtas dalykas, jis arba yr, arba jo ner, o igudziu gales pasisemti kai ateityje prireiks tongue.gif

laugh.gif ai prisiminiau viena nutikima, maniskei kaledu senis ( seneliai) atnese netikra barbe, tai maniske po to rimtai svarste, kad keledu senis turbut visai suseno ir neatskiria kur tikra o kur ne, sako, sako kitaip metais kai ateis reikes paaiskint, jai tada gal kokie 4m su puse buvo
Atsakyti
Mes BabyBornais nesusirgome. Labai norėjo, dabar jau mažiau. Bet vat Barbėmis ir Bratzėmis sergam. Ko gero abi unsure.gif Bratzę turi, Kalėdom bus ir Bratzinas. O bjauriausia, kad manoji visą rudenį zurkė, kaip nori Bratzino, Kalėdų senis nupirko, o ta parašė laišką, kad nori Barbių namo blink.gif Ai, sako, apsigalvojau... Teko gelbėti Kalėdų senio reputaciją ir šaukti šeimos tarybą, kad skladkę Barbių namui darytų biggrin.gif
O BabyBornas, jei tik kišenė leidžia, geriau pirkti tą tikrą. Nors man asmeniškai, tie netikri iš veidelio gražesnio. Tikrųjų veidai kažkokie kaip nesveikų vaikų. Bet tikrasis su visais siusiojimo pribumbasais wink.gif Netikras gali prostata sirgti tongue.gif
Atsakyti
Aciū už patarimus drinks_cheers.gif

Kad pirkti tai as jau nusorendziau, kad orginala pirksim irgi.

Dabar tik klausimas ar pirkti ta BabyBorn'a kuris yra kietas ir sisioja ir galima maudyti, ar ta kitą jo naujesnę versiją - Chou-chou, kuri yra su elementais, ji juokiasi, migdosi, pabudusi juokiasi arba verkia, ir pan, bet maudyti negalima smile.gif

Dabar namie vyksta derybos: ar kieta ar minksta?
newyear.gif
Atsakyti
pirkite Baby born kadangi mes turime abu BabyBorn labiau dziaugiasi baterijos nesimeto,nereikia keitalioti kas menesi,ir siaip babyborn kazkoks idomesnis,bet dabar abi abai zyzia baby Benjamin doh.gif O del kietos ir minkstos nezinau mes turime normalias laugh.gif Tik ten spalvu pasirinkimas viena turi balta kita juoda laugh.gif
Atsakyti
O aš nupirkau Chou chou. Maža dar mano dukra - todėl geriau minkštutė lėlytė, be to ir navarotai išsijungia. O tai jeigu pasiguldys į lovą tai ir kirkinsis pusę nakties, kol lėlė bliaut pradės o mamašai reiks bėgt soskes ieškot doh.gif . Vyresnei pirksiu beibi borną. Ir tą kur maudyt galima. Nes tikrai smagu "maudyt vaiką"...
Atsakyti
Na mes turime chou chou, gavo ketvirtojo gimtadienio proga, tai idomi buvo ta dien ir paskui dar pora.....Kazkaip maniske nelabai leles traukia schmoll.gif g.gif Gimus sesei vel biski zaide daviau pampersu daviau kelis rubelius nuo seses atlikusius bet velgi porai dienu.....
Kodel jinai tokia nemergaitiska g.gif Jos geriausi zaislai visokiausi miniatiuriniai daikciukai tipo is kinderiu, zvereliu, dinozauru kolekcijos.
O jei zaistu tai gerai butu, butent del tu dovanojimu kol supirktum viska tai 2-3metam visos progos uzpildytos butu smile.gif
Atsakyti
O mes turime Anabele,ji tik verkia ,juokiasi ,valgo is bonkutes su garsu ir atsirugsta ,bet maudyt jos negalima,tai mano mergyciu mylimiausia lelyte,beje jos vardas Saldainiukas biggrin.gif .O siemet vyresnioji uzsiprase vel Saldainiukui sesute ,bet tokia kuri sisiotu ,asarytes begtu doh.gif ,tai nuejom i parduotuve ir pasimetem rolleyes.gif tarp tu leliu gausos,patarkit kuri ten sisioja ir verkia ,kokia geriau pirkt?Nes jau galva visiskai susisuko ,o ir laiko mazai beliko rolleyes.gif
Atsakyti
Pataisysiu(kadangi manishke turi Baby Born ir Chou Chou), BB verkia slapiai, t.y bega asarytes, kai paspaudi rankyte, siusioja, kai prigirdai, leidzia kniaukimo garsa, kai paspausi kita rankyte.
CC guguoja, pazadinta is miego verkia, pasupavu uzmiega ir miegodama alsuoja (kaip garvezys), juokiasi. gedama is buteliuko cepsi.

Labai dziaugiasi siom lelem. Bet jos naudojamos pakaitom - kad nenusibostu. Kol zaidzia su viena, tada kita kokiem porai menesiu uzdaroma spintoj. O po to dziaugsmo kaip gavus nauja zaisla.

Rubelius perkam tikru kudikiu - maximoj buna ispardavimai, tai neskauda sirdies perkant kostiumeli uz 6 lt

man asmeniskai CC daug meilesne. O jau kai guguoja, kaip tikras kudikis, tai net pati leliuko uzsimanau

o BB vaikui gal idomesne, nes atlieka daug funkciju, (pamirsau pamineti, kad ja dar ir spec. kose maitint galima)
Atsakyti
Aciu Triuba uz info biggrin.gif ,mes turim ANABELE ,tai ji pries du metus kainavo 300lt blink.gif ,tai dabar ir galvoju nejaugi ir sita tiek kainuos,jei tokia kaina lekiu paziuret biggrin.gif
Atsakyti