Įkraunama...
Įkraunama...

Niekas taip neįkyri, kaip nuolankumas..

QUOTE(midnightlady @ 2008 06 06, 11:05)
sabar esu panasioje besaligiskos meiles busenoje... darau praktiskai viska ko manes papraso... kartais uzknisa ... pagalvoju kas jis toks kad as aplin ji turiu sitaip sokineti... bet... na patinka man rupintis... negaliu as gyventi tik del saves... ir 8 val ryto i iki begu... nes jis vieno ar kito dalyko uzsinori... ir tenka keltis kada jis dar miega nes kai jis atsikelia pusryciau jau buna padaryti... ir laikrastuka ankti ryte begu parnesti... kartais pasijauciuo vargse auka... isnaudojama ... bet tai greitai praeina... nes as labai ji myliu .... manau kad ir ji myli ... niekada nepamirsta pagirti... mano paruosta maista. mano palaikoma tvarka namuose...as noriu kad jo draugai jam pavydetu... kad jis turi tokia motery salia... noriu kad jis visada butu islygintas ir tvarkingas.. buna kartas ir pamirstu ka nors padaryti... buna tada pykciuu... bet...

cia rimtai? doh.gif netikiu......
nu pasakykit, kad taip nebuna ka? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2008 06 06, 13:46)
cia rimtai?  doh.gif netikiu......
nu pasakykit, kad taip nebuna ka? schmoll.gif


būna būna...dar ne to būna kai dvidešimtmetės nori išlaikyti kokį 15-20 metų vyresnį vyriškį... lotuliukas.gif Jei daugiau ką pasiūlyti neturi - tai ir tenka iš kailio nertis kad tik įtiktum, kad tik jis kur kitur geriau nerastų, kad tik kita nesusidomėtų... O iš kitos pusės - nu kaip gi galima "tėvelio" neklausyti - nu nu nu. blush2.gif
Protas kaip sakoma ateina su amžium - nors kartais amžius ateina vienas.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ledina @ 2008 06 06, 14:40)
būna būna...dar ne to būna kai dvidešimtmetės nori išlaikyti kokį 15-20 metų vyresnį vyriškį...  lotuliukas.gif Jei daugiau ką pasiūlyti neturi - tai ir tenka iš kailio nertis kad tik įtiktum, kad tik jis kur kitur geriau nerastų, kad tik kita nesusidomėtų... O iš kitos pusės - nu kaip gi galima "tėvelio" neklausyti - nu nu nu.  blush2.gif
Protas kaip sakoma ateina su amžium - nors kartais amžius ateina vienas....  tongue.gif

lotuliukas.gif visiskai pritariu smile.gif taciau kur savigarba? juk cia turbut jau nemeile.. kazkokia tarnyste...ar net nezinau kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(midnightlady @ 2008 06 06, 11:05)
as noriu kad jo draugai jam pavydetu... kad jis turi tokia motery salia...


o dėl ko tie draugai turėtų pavydėt? kad tarnaitę papigiaj susirado? g.gif

man nuolankumas iš vis svetimas dalykas. niekada nebuvau ir nesiruošiu būti vyro tarnaite. va jau antra diena guli krūva neplautų indų. tai galės ryt grįžęs išplauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 06 06, 18:54)
o dėl ko tie draugai turėtų pavydėt? kad tarnaitę papigiaj susirado?  g.gif



drinks_cheers.gif
Man tai nė baisiausiame sapne toks gyvenimas nesisapnuotų.. blink.gif
Va, kaip būna.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 06 06, 20:05)
drinks_cheers.gif
Man tai nė baisiausiame sapne toks gyvenimas nesisapnuotų.. blink.gif
Va, kaip būna.. doh.gif


aš manau, kad svarbiausia, jog nuo pat pradžių nereikia būti nuolankiai (nebent tokia prigimtis ar patinka tokiai būti), kad po to nereikėtų skųstis, o kažką pakeitus, vyras nebumbėtų - anksčiau buvai kitokia.. (nu tipo geresnė) smile.gif

o gal ten vyrai varžosi, kurio žmona ar draugė daugiau apkuopia ir patarnauja? bigsmile.gif bet kuriuo atveju, man baisu ir nepriimtina.
Atsakyti
Mano mamos žodžiai : "Kaip pirmus metus pasidarysi-taip turėsi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 06 06, 20:19)
Mano mamos žodžiai : "Kaip pirmus metus pasidarysi-taip turėsi"  biggrin.gif


mano mamos žodžiai: būk nuolanki, šokinėk, netingėk, nes kitaip vyro nesusirasi smile.gif belieka tik pasidžiaugt, kad ji visgi man šių savybių nesugebėjo įdiegt. ir dabar, pamačiusi, kad mes su MB visais darbais dalinamės, esame lygiaverčiai partneriai, jau nebešiurpsta, o atsiima savo žodžius atgal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 06 06, 20:19)
Mano mamos žodžiai : "Kaip pirmus metus pasidarysi-taip turėsi"  biggrin.gif



Maniškė irgi taip man nuo mažumės tvirtindavo, tik kad tėtė į namų ruošą kažkaip nelabai linkęs, matyt mama santuokos pradžioj prastokai auklėjo lotuliukas.gif
O MB tai tikrai labai daug buitinių darbų nuveikia... Pvz., jau nebeatsimenu, kada paskutinį kartą indus ploviau... g.gif Tik kažin, ar čia aš saviškį taip išsiauklėjau, ar jis jau toks buvo?.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(midnightlady @ 2008 06 06, 11:05)
sabar esu panasioje besaligiskos meiles busenoje... darau praktiskai viska ko manes papraso...


O jis dėl Jūsų ką daro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neapsisprendėlė @ 2008 06 11, 16:33)
O jis dėl Jūsų ką daro?  blush2.gif

leidzia jai jam tarnauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ledina @ 2008 06 06, 13:40)
būna būna...dar ne to būna kai dvidešimtmetės nori išlaikyti kokį 15-20 metų vyresnį vyriškį...  lotuliukas.gif Jei daugiau ką pasiūlyti neturi - tai ir tenka iš kailio nertis kad tik įtiktum, kad tik jis kur kitur geriau nerastų, kad tik kita nesusidomėtų... O iš kitos pusės - nu kaip gi galima "tėvelio" neklausyti - nu nu nu.  blush2.gif
Protas kaip sakoma ateina su amžium - nors kartais amžius ateina vienas....  tongue.gif


o prie ko čia amžius? ar kažką praleidau? rodos, besąlyginės meilės autorė apie amžių nekalbėjo. Beje, abejoju, kad jos atveju vyras tiek vyresnis. O beje, 15-20 metų vyresni vyrai, jei jie ne alfonsai, patys dažniau laksto ir šokinėja paskui jaunesnes mirksiukas.gif
Atsakyti