Įkraunama...
Įkraunama...

Prasiskyrė pilvo raumenys

Issiskyrusiu raumenu neisportuosi. Po antro gimdymo daznai pilvukai pareina. Reiks, darysiuos operacija ne nemirktelejus.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 07 20, 20:06)
Issiskyrusiu raumenu neisportuosi. Po antro gimdymo daznai pilvukai pareina. Reiks, darysiuos operacija ne nemirktelejus.

kazin kiek tos operacijos kainuoja dabar?
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2013 07 20, 22:09)
kazin kiek tos operacijos kainuoja dabar?

pazistama berods 7 tukst sumokejo. Tiesa, randas nuo vieno klubo iki kito. bet apacioj, po kelnaitem. bet ryskus.
Atsakyti
sveikos,

tema ir man aktuali, kadangi trečias nėštumas, taigi, visiškai galimas variantas, kad mano raumenukai nebeatlaikys.

Noriu paklausti, kaip susiorientuoti, jau prasiskyrė ar dar ne, nėštumo metu? Ar tas pamatoma tik po gimdymo? Ar yra kokių specifinių požymių, kurie leistų manyti, kad tai įvyko, arba kad rizika labai didelė?
(nėštumo jau nebe praždia, tuoj prasidės šeštas mėnuo).

Būsiu labai dėkinga už info, nes kol kas randu tik aprašymus, kaip atpažinti raumenų prasiskyrimą PO gimdymo (o ir praktiškai kaip tas atrodo po gimdymo, esu mačiusi, tiesa, ne ant savęs)..
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 07 21, 17:21)
sveikos,

tema ir man aktuali, kadangi trečias nėštumas, taigi, visiškai galimas variantas, kad mano raumenukai nebeatlaikys.

Noriu paklausti, kaip susiorientuoti, jau prasiskyrė ar dar ne, nėštumo metu? Ar tas pamatoma tik po gimdymo? Ar yra kokių specifinių požymių, kurie leistų manyti, kad tai įvyko, arba kad rizika labai didelė?
(nėštumo jau nebe praždia, tuoj prasidės šeštas mėnuo).

Būsiu labai dėkinga už info, nes kol kas randu tik aprašymus, kaip atpažinti raumenų prasiskyrimą PO gimdymo (o ir praktiškai kaip tas atrodo po gimdymo, esu mačiusi, tiesa, ne ant savęs)..

vienas paprastas pozymis: kai is gulimos padeties keliesi (tarsi atsilenkimus darytum) - pilvukas per vidurio linija iskyla kaip kiausinis. Tai pilvo raumenys prasiskyre vadinasi, jie jau sonuose buna. Cia pagal save zinau ir taip pat man pasake plastikos chirurgas. trecias nestumas, tai greiciausiai tikrai prasiskirs raumenukai, jei jie jau dabar nera prasiskyre... ir to niekaip nesustabdysi. As jau rasiau savo plastikos chirurgui, eisiu jau konsultuotis, nes sake kitaip niekaip ir nebepakeisi nieko. Siaip jei pilvas nera baisus tai tie raumenukai prasiskyre gal ir netrukdytu taip, bet kad pilvas normalus atrodo tik kai nevalgai, o pavalgius atrodai kaip nescia, tai reiskia pilvo raumenys prasiskiria ir nelaiko smile.gif Mane sitas labiausiai ir nervina. Turiu tris vaikucius, bet tas pilvas... atrodo kad nuolat laukiuosi ketvirto biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui, tada man dar neprasiskyrė, bo niekur niekas neiškyla kaip kiaušinis.
O ar yra atvejų, kai ir po trečio gimdymo visgi - neprasiskyrė? Ar tai jau - nuosprendis? unsure.gif

Mano pilvas niekada nebuvo labai stangrus, po dviejų gimdymų jis dar kiek suapvalėjo, bet tikrai ne ta situacija, kai atrodo tarsi lauktumeis. Vienu momentu buvau labai sukūdus (po antro vaiko), tai ir pilvukas visai susitraukė. Nejaugi dabar šimtu procenų išsiskirs ir taškas?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 07 22, 23:04)

O ar yra atvejų, kai ir po trečio gimdymo  visgi - neprasiskyrė? Ar tai jau - nuosprendis?  :

Tikrai ne nuosprendis. schmoll.gif
Turiu keturis,savo išnešiotus ir pagimdytus vaikus,neišsiskyrė man raumenys,viskas ok,į tarpą telpa tik vienas pirštas.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2013 07 22, 23:10)
Tikrai ne nuosprendis.  schmoll.gif
Turiu keturis,savo išnešiotus ir pagimdytus vaikus,neišsiskyrė man raumenys,viskas ok,į tarpą telpa tik vienas pirštas.


Uff, tai suteikia vilties smile.gif Blueta, o gal pačios pilvukas labai jau "užkačialintas" buvo, todėl neprasiskyrė? Nes mano tai - nulis preso, tiek prieš gimdymus, tiek po jų...
Atsakyti
2 metus sportavau prieš nestuke.gif , pilvukas kietas kaip lenta buvo, bet nemanau, kad tai rodiklis bus. Žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 07 22, 23:19)
Uff, tai suteikia vilties smile.gif Blueta, o gal pačios pilvukas labai jau "užkačialintas" buvo, todėl neprasiskyrė? Nes mano tai - nulis preso, tiek prieš gimdymus, tiek po jų...



Nu nėr jau jis ten užkačialintas,bet presas tikrai yra,nes nuolat sportavau nuo 16-kos.
Gal mano situacijoj gelbėjo tai,kad mano vaikai "reti", gimė kas 5-9 metai,tai tarpuose aš pilnai spėdavau atsistatyt,sportavau nuolat visą tą laiką.

Bet pilvas tikrai padorus,drasiai galiu vaikščiot su bikiniu ir tai darau. smile.gif
Aišku,yra "ruoniukiškas" sluoksnis,bet tai ką dabar.... biggrin.gif
Atsakyti
Na, su tvirtu pilvo presu matomai mažiau šansų "išsiplėsti".

Mano tarpai tarp gimdymų irgi solidūs, kai gims mažius, kitiems vaikams bus 11 ir beveik 7 metai.

O pilvo raumenų skausmai nėštumo metu - ką nors sako šio atveju ar ne? Man pirmus du nėštumus taip nebuvo, o dabar - periodiškai užeina raumenų skausmai, tarsi būčiau persisportavus. Nors to "sporto" - tik nedidukas, nesunkus pasivažinėjimas dviračiu. Ar tai negali rodyti, kad raumenys nebeatlaiko?
Dar, kaip suprantu, raumenų prasiskyrimo atveju nėštumo metu smarkiai padaugėja strijų?

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 07 23, 11:19)


O pilvo raumenų skausmai nėštumo metu - ką nors sako šio atveju ar ne? Man pirmus du nėštumus taip nebuvo, o dabar -  periodiškai užeina raumenų skausmai, tarsi būčiau persisportavus. Nors to "sporto" - tik nedidukas, nesunkus pasivažinėjimas dviračiu. Ar tai negali rodyti, kad raumenys nebeatlaiko?


Dar, kaip suprantu, raumenų prasiskyrimo  atveju nėštumo metu smarkiai padaugėja strijų?

Neįsivaizduoju schmoll.gif


Nebūtinai. Pas mane neprasiskyrę,bet strijų vistiek turiu. Ne baisiai,ale yr visur...
Atsakyti