Įkraunama...
Įkraunama...

Prasiskyrė pilvo raumenys

Paveiksliuky tai net ir baisu taip labai neatrodo. O po teisybei, iš kur žinot, prasiskyrę jie kiek nors ar ne? Gi tie raumenys taip kaip paveiksliuke nesimato, ant jų juk dar oda ir lašiniai laugh.gif O tai sportuoju sportuoju, jau atsilenkimų 100 - kitą padaryt tai zaprosto, net nežinau, kiek padarau, skaičiuot pirmiau nusibosta... O pilvas ne visai kaip anksčiau ir viskas.
Daugiau sportuot, mažiau ėst ar raumenys išsiskyrę? g.gif
Atsakyti
Noa,jeigu prassiskyre jie,tai darant atsilenkimus,gali pirstus i pilva ikist smile.gif

Turiu ir as si problema.Kaip man aiskino chirurgas,jeigu plyso raumenys,tai reikia operuoti.
Atsakyti
Man po gimdymo irgi raumenys buvo prasiskyre, aisku ne taip kaip paveikslelyje parodyta, bet du pirstus sukisdavau. Galvojau po 6sav. pasportuosiu ir viskas bus gerai. Bet jau po menesio pamaciau, kad suaugo tie raumenys ir jokios skyles nebera tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na, beveik apsi.... beskaitydama apie tuos tarpus... sad.gif tikiuosi, taip ziauriai man nebus schmoll.gif
Atsakyti
Is kur zinom, is kur zinom smile.gif Egi, kai sesdavau is gulimos padeties, labai jau gerai matydavosi, kad jie issiskyre smile.gif Dabar susijunge jie jau senai, taciau lasiniais zarazos apaugo. Reiks man pas besidietinancias i skyreli begt, o ne su bendraamziu mamukem picas kimst ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarena: 11 gegužės 2005 - 12:51
QUOTE(alex @ 2005 04 28, 16:22)
Noa,jeigu prassiskyre jie,tai darant atsilenkimus,gali pirstus i pilva ikist smile.gif



Kkkaip pirštus?! KKaaip į pilvą? Kiaurai į gylį???? blink.gif Per pirštą?! blink.gif Vaje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 05 11, 13:13)
Kkkaip pirštus?! KKaaip į pilvą? Kiaurai į gylį???? blink.gif Per pirštą?! blink.gif Vaje g.gif


nu ne visai i gyli g.gif , tiesiog tarp raumenu juostu telpa du ar daugiau pirstu. beje, du pirstai, dar ne beda, jei trys ar daugiau, va tada net nerekomenudojama pilvo preso pratimu daryt kol (jei) neatsistatys. spec. pratimai man siek tiek padejo, tarpas nuo 3 pirstu sumazejo iki dvieju, bet daugiau, turbut, nebesusitrauks, laiko jau daugiau nei metai praejo. beje, raumenys ne plysta, o issiskiria wink.gif : du atskiri raumenys, tarp kuriu yra tarpas, tik po nestumo tas tarpas gali per daug padideti verysad.gif .
Atsakyti
Man galejo tilpti tikrai daugiau nei trys pirstai. Be echoskopijos visa pilvo ertme galejo apciupineti biggrin.gif Juokauju. Bet siaip tai baisu. Nes kai buvau banginis, labai graziai matesi, kad issiskyrimas raumenu yra mazdaug sprindzio dydzio. Tik vat niekaip nesuprantu paradokso - sitaip issiskyre raumenys, pilvas siaubulingo dydzio buvo, o pilvo oda be mazuteliausios strijos. O va koju ir krutines oda suposkejo tokiu smulkiu tinkleliu, kad baisu. Ant koju keletas ir giliu zarazu yra. Biau.
Atsakyti
Jau zinoves toje srityje, pasakykite kodel tas pilvas issiskiria? Jei iki gimdymo turesiu plokscia raumeninga pilvuka (beje, jis toks ir yra tongue.gif ), gal raumenys neprasiskirs? Ar cia su tuo nesusije?
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 05 12, 08:37)
Jau zinoves toje srityje, pasakykite kodel tas pilvas issiskiria? Jei iki gimdymo turesiu plokscia raumeninga pilvuka (beje, jis toks ir yra tongue.gif ), gal raumenys neprasiskirs? Ar cia su tuo nesusije?


man atrodo, kad visom nestumo metu prasiskiria, tik ne visom susiglaudzia po gimdymo (bent jau nuotraukas tokias maciau kazkokiam puslapy g.gif ). beje, mano preso raumenys irgi buvo puikiai treniruoti, bet ... nebesusiglaude po antro vaiko g.gif
Atsakyti
o dievuleliau kaip cia baisiai viskas aprasyta.o kaip tie plyse pilvo raumenys atrodo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laimulia @ 2006 03 13, 01:41)
o dievuleliau kaip cia baisiai viskas aprasyta.o kaip tie plyse pilvo raumenys atrodo? blink.gif

jei tau plyš pilvo raumenys, kaip ir kitos mamytės rašė - labai skaudės ir tikrai pajusi. jie tiesiog prasiskiria į šonus.
gali pati pastebėti ar tau jie prasiskyrė ar ne: guli ant nugaros, kojos per kelius sulenktos ir truputi pražerktos. keli iš lėto galvą tiek, kad pasikeltų ir pečiai. tuo pat metu laikyk vieną ranką ant pilvo virš bambos per vidurį pirštus suglaustus skersai (tik pirštus sudėk ne taip kad būtų vienoje linijoje link bambos, o kad būtų vienoj linijoj į šonus) ir truputį paspausk. pajusi ar ten tarpas ir tau kiek nors pirštukų telpa - jei taip, vadinasi jie prasiskyrę.
normaliu atveju (pvz., prieš pastojimą) turi būti šiek tiek prasiskyrę, nes jie nesuaugę. jei nori įsitikint, pažiūrėk pas vyrą ar kitą žmogų, kuris nesilaukė - pamatysi, kad 1 pirštas telpa. taip turi būti.

o jei jau prasiskyrė - nesakau, kad malonu, bet nėra baisu. reikia daryti pratimus, kurie sutraukia išsiskyrusius raumenys vieną arčiau kito. pirmam šio forumo puslapy pratimai aprašyti.

aš dariau po gimdymo ir man beveik per 3 sav. atsistatė (buvo prasiskyrę, kad tilpo 3 pirštai)

svarbiausia nereikia panikuoti ir nusiminti. juk mes moterys ir viskas čia normalu. jūs pažiūrėkit kaip seniau - pasigimdydavo ir net nežinojo kad kažkokie raumenys išsiskyrę, nieko nedarydaro ir likdavo su pilvu visą gyvenimą.
Atsakyti