Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

Tikrai taip, pries pat mm nepastosi arba jos veluos.Gerai sako merginos, antra faze po ovuliacijos negali but per trumpa - nespes kiausinelis nueit iki gimdos ir isitvirtint smile.gif 3-5dienos iki mm tikrai nepastosi.jei savaite - gal ir spetu procesai ivykt.Gal smile.gif mano pacios faze 8-9d.Be to mokslas sako kad tos pacios moters liuteinine faze visada tokia pati, nesvarbu kada buvo ov, vistiek iki mm bus tas pats dienu skaicius.
Per mm ir iskart po ju laisvai galima pastot, ziurint kokio ilgumo ciklas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo life is but a dream*: 25 balandžio 2015 - 20:05
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 04 21, 12:20)
Jei ciklas trumpas, tai tikrai galima pastoti ir per MM, bet jei ilgas nelabai tikėtina  g.gif

Šitas sakinys mane nuramino, bet dėl viso pikto ir aš pasidomėsiu. Mano ciklas nereguliarus, tik paskutiniu metu kažkaip susireguliavo, bet irgi... Prieš porą mėnesių buvo 44 dienos, dabar 31. Su draugu mylėjomės be apsaugos 2 mėnesinių dieną, ar galėjau pastoti? Nenorėčiau dar. O sekančios tik po 24 d.preliminariai.

Ko čia visi trumpina tą žodį, juk normalu apie jas kalbėti moterims
Atsakyti
Taip, būtent taip pastojau su savo antrąja. rolleyes.gif
(Atsakau į temos kl.)
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2015 05 01, 20:24)
Šitas sakinys mane nuramino, bet dėl viso pikto ir aš pasidomėsiu. Mano ciklas nereguliarus, tik paskutiniu metu kažkaip susireguliavo, bet irgi... Prieš porą mėnesių buvo 44 dienos, dabar 31. Su draugu mylėjomės be apsaugos 2 mėnesinių dieną, ar galėjau pastoti? Nenorėčiau dar. O sekančios tik po 24 d.preliminariai.

Ko čia visi trumpina tą žodį, juk normalu apie jas kalbėti moterims


Trumpina žodį, ne dėl to, kad nenormalu, o dėl to, kad rašyti mažiau būtų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ☺ noreciau prisijungti ☺ planuojam antra adzala ☺ kaip tik skaiciau siandien straipsni, kad pastoti tinkamiausia nuo menesiuniu pirmos dienos, praejus 14d. Isbandysim ☺ su pirmu vaiku taip ir pavyko, per 1men ☺
Atsakyti
QUOTE(Flower_ @ 2015 07 17, 18:56)
Sveikos ☺ noreciau prisijungti ☺ planuojam antra adzala ☺ kaip tik skaiciau siandien straipsni, kad pastoti tinkamiausia nuo menesiuniu pirmos dienos, praejus 14d. Isbandysim ☺ su pirmu vaiku taip ir pavyko, per 1men ☺


Tinkamiausia jei ciklas 28d. Bet jei kokia 21d., gerookai per velu jau ;-)
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2015 07 19, 12:21)
Tinkamiausia jei ciklas 28d. Bet jei kokia 21d., gerookai per velu jau ;-)

Sitaaa, bus dvynukes? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2015 01 18, 14:36)
laba diena smile.gif
rašau su klausimuku smile.gif
planuojame vaikelį. mylėjomės viena diena po mm, baigė.. po kelių dienų pradėjau jausti skausmą pilve ir pykinimą. žinoma bandėm ir bandėm, o dabar jau 7 dienos praėjo. bet pykinimas nesiliauja, ištikrųjų visiškai valgyti nenoriu.. kaip manote ar galėjau pastoti? žinau, kad yra tikimybė, bet nežinau pirkti testą ar laukti dar.

turbūt reiktų luktelti tokiu atveju.
Atsakyti
mano testas vaiduokliuoja,kai pagal visas teorijas turetu dar nerodyt,nes dar tik 16cd,bet turiu itarima,akd taip rodo,nes pastota mmm pries pat mmm arba mmm diena
Atsakyti

Labukas. Noriu klausti. Taip gavosi (netyčia, nes išlindo mmm tik pradėjus) :D , kad pasimylėjom pirmą mmm dieną. Ciklas lb trumpas. Sergu lygiai kas dvi sav :0 (po gimdymo 5 mėn...). Šįkart susirgau lygiai po 3 sav. Ar įmanoma pastoti?? Nes maniau, kad ne... o suabejojau. Bo ciklas lb trumpas

Atsakyti

Beje, anuos du kartus pastojau 9 cd. Tai yra antra dieną po mmm. Jos buvo labai reguliarios, kaip laikrodis, 28d. ciklas buvo

Atsakyti
Tai jei ciklas ilgas, maža tikimybė mylintis per tas dienas arba dieną prieš pastoti, taip? Nes dar neplanuoju. O gert kažką kiekvieną kartą irgi nesinori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 12 birželio 2017 - 09:21