Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

QUOTE(Wild_Child @ 2014 05 07, 00:19)
mano ciklas 26-27 dienos (mėnesines trunka 5dienas). nutarėm,kad jau pats metas antram leliukui, bet paaiškejo,kad vyras į užsienį turi važiuot dirbt... tai prieš pat išvykstant brangiajam nusprendėm nesisaugot ir buvo  smileysex.gif (buvo 7 ir 8 ciklo diena). šansai pastot,kaip suprantu, nėra dideli, bet tikiuos,jog pavyks tapti  nestuke.gif  smile.gif

Pirmąjį vaikelį lengvai prisikvietėt? smile.gif
Linkiu teigiamo NT 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif esu čia naujokė, tad nežinau ar čia pataikiau parašyt ax.gif Tai vat esu taip pat su klausimeliu, manau pasidalinsite savo patirtimi ax.gif Su vyrų turėjome nesaugų seksą (turta paliko manyje) po mėnesinių praėjus 4-5 dienoms, nuo tos dienos praėjus apie 4 dienas pradėjau jaust pilvo apačioje šiokį tokį maudimą, lyg per mėnesines tik žymiai lengvesnį, malonesnį. Maudimas tęsėsi apie 12 dienų, iki mėnesiniu dar liko 5-6 dienos. Dingo, sumažėjo apetitas. Vakar pastebėjau padidėjuses aureolles ir atsiradūsių spuogelių (aplik spienelius, aureoles plote). Šiaip jaučiuosi labai gerai smile.gif Ar tai galėtų reikšti, kad galbūt esu nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kiesiuke @ 2014 07 08, 14:30)
Sveikos visos  4u.gif  esu čia naujokė, tad nežinau ar čia pataikiau parašyt  ax.gif  Tai vat esu taip pat su klausimeliu, manau pasidalinsite savo patirtimi  ax.gif  Su vyrų turėjome nesaugų seksą (turta paliko manyje) po mėnesinių praėjus 4-5 dienoms, nuo tos dienos praėjus apie 4 dienas pradėjau jaust pilvo apačioje šiokį tokį maudimą, lyg per mėnesines tik žymiai lengvesnį, malonesnį. Maudimas tęsėsi apie 12 dienų, iki mėnesiniu dar liko 5-6 dienos. Dingo, sumažėjo apetitas.  Vakar pastebėjau padidėjuses aureolles ir atsiradūsių spuogelių (aplik spienelius, aureoles plote). Šiaip jaučiuosi labai gerai  smile.gif  Ar tai galėtų reikšti, kad galbūt esu  nestuke.gif ?

Gali būti, kad jūs nestuke.gif smile.gif HCG tyrimas pasakytų kaip yra iš tiesų.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 05 27, 12:15)
bigsmile.gif  tai reiškias abu kleckus turi pradėtus +- per mm ... vat ir būna nutikimų... aš ir galvoju, kad jei neskaičiuosi per daug intensyviai, gali greičaiu gautis, nei kad nervuojies ir skaičiuoji dienas,. nu aišku, jei nori pastot. jei ne, tai tada jau tenka

o ka daryti, jei mano vyras nenori per menesines? na, bet jei pirmos trys baisiausios dienos praeis, tada viliosiu viliosiu tamsoj, ir - ziurek - uzkibs! as jau tiek planu chuliganu prisikurusi, net paciai juokinga. bet ko, zogus, nepadarytum del tos antros juosteles teste blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, ar imanoma pastoti pirma mm diena.? Nešiojau spirale 3 metus, po išėmimo pirma karta baigė manyje mano vyras, bet tai buvo pirma mm diena. Ar manote yra galimybe pastoti?
rolleyes.gif
Atsakyti
o mano vyras tai kategoriskai atsisako sekso per men. blush2.gif sake: niu niu niu, man tokie bajeriai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
jaunoms moterims ir merginoms pastoti tikimybė iš viso labai didelė- ir prieš mėnesines ir po ir per ir iš viso visu metu ir net geriant kontraceptikus. aš tiek pavyzdžių turiu, kad galva net svaigsta. O su amžiumi ir šiaip moterys mažiau vaisingos ir pastot sunkiau... Jei esi jauna, sveika iš viso geriau naudokis prezervatyvais. cool.gif jei planuoji vaiką- pirmyn...
O seksas per mėnesines nėra sveika moteriai, ir ne tik , kad bacilų gali užnešti, tačiau ir kaip ir tamponai viduje stumdo kraują jis užsistovi, ten pasidaro gera terpė baciloms ir plius prie viso to sudaro galimybę augti miomoms... Oi panos ne į temą, bet ir sportas tomis dienomis kenkia jūsų sveikatai, tos "gerosios" miomos irgi auga užsistovėjus kraujui, kuris mėgsta gryžti intensyviai sportuojant, dedantis tamponus ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 31 rugpjūčio 2014 - 17:40
QUOTE(Ceroc @ 2014 07 13, 22:18)
o ka daryti, jei mano vyras nenori per menesines? na, bet jei pirmos trys baisiausios dienos praeis, tada viliosiu viliosiu tamsoj, ir - ziurek - uzkibs! as jau tiek planu chuliganu prisikurusi, net paciai juokinga. bet ko, zogus, nepadarytum del tos antros juosteles teste blush2.gif

Tikrai juokinga, kad cia pasakojate, jog per menesines pastoti imanoma, na gal 1 is keliu milijonu atveju ir buna toks, bet nu nevarkit per menesines, juk nesveika, o be to argi smagu pacioms ir vyrui kai raudonuoja viskas aplinkui lotuliukas.gif
dirbkit ciklo viduryje, tai tikrai kazkada uzkibs. smile.gif
Atsakyti
Atleiskit ir nepykit už baisų nežinojimą.
Bet skaičiau, kad galima pastoti tik per ovuliaciją ir 4-6 dienas prieš ją. Kaip galima pastoti per mėsnesines, jei ovuliacija vyksta 12-14 dienų po mėnesiniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2014 11 04, 23:52)
Atleiskit ir nepykit už baisų nežinojimą.
Bet skaičiau, kad galima pastoti tik per ovuliaciją ir 4-6 dienas prieš ją. Kaip galima pastoti per mėsnesines, jei ovuliacija vyksta 12-14 dienų po mėnesiniu? g.gif

Ovuliacija visoms vyksta skirtingai. Dažniausiai likus 12-16 d. iki mėnesinių (bet ne po). Jei ciklas trumpas, tai ovuliacija gali įvykti ir mėnesinių metu. Pvz. mėnesinės trunkas 7dienas per kurias įvyksta ovuliacija, o dar po 15d. vėl pasirodo mėnesinės. Tai kai ciklo trukmė ~ 23d. visai tikėtina pastoti per mėnesines.
Atsakyti
Sveikutes, norejau jusu patarimo, vat mano mmm yra reguliarios 28d. Tik va spalio men kazkodel velavo 5dienomis, jau galvojau kad nescia, pasidariau NT, bet buvo neigiamas..na ir tada iskart susirgau, ir tada iskart po mm pirma diena pasimylejom be apsaugos, kaip galvojat ar yra didele galimybe pastoti, kai dar tiek velavo mm? blush2.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 11 05, 08:51)
Ovuliacija visoms vyksta skirtingai. Dažniausiai likus 12-16 d. iki mėnesinių (bet ne po). Jei ciklas trumpas, tai ovuliacija gali įvykti ir mėnesinių metu. Pvz. mėnesinės trunkas 7dienas per kurias įvyksta ovuliacija, o dar po 15d. vėl pasirodo mėnesinės. Tai kai ciklo trukmė ~ 23d. visai tikėtina pastoti per mėnesines.


Bet as to nesuprantu, jei kiausinelis po ovuliacijos neapvaisinamas, tai visas pasiruosimas gimdoje, issivalo - tai yra menesines. Bet kaip tai gali ivykti vienu metu? juk jei ovuliacija vyksta, tai ir buna pasiruosimas priimti vaisiu ,bet jis gali tuo metu ir issivalineti? et nieko nesuprantu sad.gif
Atsakyti