Mane taip pat pykino, bet ne iš karto, gal nuo antros savaitės. Veidą išmėtė kažkokiomis dėmėmis bei spuogais. Dabar sumažinau jo koncentraciją bei išgeriamą kiekį, tai ne taip ryškiai reiškiasi.
Noreciau konsultacijos del grybo. Man truputi neramu del jo, ar jis tik pas mane nenumire... Pirmadieni viska padariau: perploviau ir idejau i stiklaini su atvesinta pasaldinta arbata. Kita diena ipyliau dar puodeli atvesintos ir pasaldytos arbatos. Pirma diena grybas pluduriavo pavirsiuje, antra diena ties viduriu. Dabar vienas sonas nusvires ir atsiremes i dugna, o kitas pakiles... Kolkas rugsteles arbatoje neprisigamino. . Kaip Jums atrodo ar su juo viskas tvarkoje? Gal ka ne taip padariau? Ar yra skirtumas kuria puse gryba pluduriuoja, kur jo virsutine, kur apatine puse?
Noreciau konsultacijos del grybo. Man truputi neramu del jo, ar jis tik pas mane nenumire... Pirmadieni viska padariau: perploviau ir idejau i stiklaini su atvesinta pasaldinta arbata. Kita diena ipyliau dar puodeli atvesintos ir pasaldytos arbatos. Pirma diena grybas pluduriavo pavirsiuje, antra diena ties viduriu. Dabar vienas sonas nusvires ir atsiremes i dugna, o kitas pakiles... Kolkas rugsteles arbatoje neprisigamino. . Kaip Jums atrodo ar su juo viskas tvarkoje? Gal ka ne taip padariau? Ar yra skirtumas kuria puse gryba pluduriuoja, kur jo virsutine, kur apatine puse?
pas mane tai pluduriuoja ivairiai... ir virsuj ir apacioj ir sonu... dauginasi ir vargo nemato... manau ir taviskiui viskas tvarkoj... tik duok jam laiko...
pas mane tai pluduriuoja ivairiai... ir virsuj ir apacioj ir sonu... dauginasi ir vargo nemato... manau ir taviskiui viskas tvarkoj... tik duok jam laiko...
Labai noriu tiketi, kad grybui bus viskas gerai. Dabar iki pirmadienio jo visai nerusinsiu (tuomet bus lygiai savaite kai jis pas mane), gal atsigaus po truputi. O per kiek laiko Jums pradeda arbata rugsteti?
O mes turim Indiska ryzio gryba. Tai cia lyg truputi kas kita. Tik va keista, vis pas mus pusmety jau, o jo grynasis kiekis beveik nedideja, arba labai mazai. As pati jo nebegeriu, ai, kazkaip nusibodo, lyg ir slykstoka. Bet mazas vaikas labai megsta. O jo nauda sveikatai, tai nzn gal isvis realiai jokios.
tibeto pieno grybas, indijos juros ryziu grybas, arbatos grybas - visi skanus ir turi ''gydomuju'' (jei tiki tuo) savybiu...
mano zuikis labai megsta ryziukus gerti (giros skonis)... o as tai kefyra labiausiai megstu... arbata tokia rugsti buna... pasiskaityti apie juos galima cia: http://gribi2007.narod.ru/index.html
Pieno grybas buvo išvestas Tibete ir ilgai išliko Tibeto medicinos paslaptimi. Į Europą, pasak legendos, jį atvežė lenkų profesorius, kuris 5 metus gyveno ir gydėsi Indijoje. Jis sirgo skrandžio ir kepenų vėžiu ir išsigydė Tibeto pieno grybu. Išvažiuojant, profesorius gavo jį dovanu.
Pieno grybo kefyro savybės:
Stiprina imuninę sistemą, didina organizmo tonusą Normalizuoja medžiagų apykaitą (t.t. ir angliavandenių ), mažina antsvorį Gydo skrandžio ir žarnyno ligas , tame tarpe ir opas, kadangi normalizuoja žarnyno mikroflorą, turi žaizdas gydančių savybių Valo, detoksikuoja, jaunina organizmą Gydo alergiją, sumažina arba visai panaikina organizmo alergines reakcijas Turi dezinfekuojančių ir priešuždegiminių savybių Skatina tulžies išsiskyrimą, nuima spazmus Gydo širdies ligas, hipertoniją Stabdo aterosklerozę (kraujagyslių kalkėjimą) Didina lytinį aktyvumą Gerina atmintį ir dėmesį Stabdo vėžinių ląstelių augimą, sumažina gerybinius nuvykus Gydo cukrinį diabetą ( kartu su insulinu vartoti draudžiama ! ) Vertinga kosmetinė priemonė
Sveiko pieno grybo kūnas yra baltos spalvos (pieno,varškės spalvos) ir būna 5-6 mm dydžio pradinėje augimo stadijoje ir 40-50 mm pabaigoje prieš dalijamasi. Grybo prieaugį perduoti kitiems galima tik su vartojimo ir priežiūros instrukcija, kurį apsaugos grybą nuo žūties. Teisingai prižiūrimas grybas dovanos sveikatą ir gerą nuotaiką. Atminkite, kad grybas yra gyvas organizmas, todėl jis turi kvėpuoti. Neuždenkite jo dangtelių ir nestatykite į šaldytuvą. Vartojimo būdas: Tibeto pieno grybo priežiūrai reikalingi : švarus stiklinis indas (stiklainis), medžiaginė arba popierinė servetėlė indui uždengti, švarus vanduo (grybui perplauti) ir pienas. Nenaudokite metalinių įrankių ar indų (išskyrus nerūdijantį plieną). Du arbatinius šaukštelius pieno grybo užpilti 200-250 ml pieno kambario temperatūros ir palikti 24 val. Tinka bet koks pienas: karvių, ožkų, kumelių ir t.t., geriau normalaus arba padidinto riebumo. Tai reikia daryti 1 kartą per parą tuo pačiu laiku (geriau vakare) ir laikyti kambario temperatūroje. Pienas pilnai surūgsta per 17-20 val. Paruošto surauginto pieno (kefyro) paviršiuje atsiranda tirštas sluoksnis su grybo kūneliu, raugintas pienas atsiskiria nuo indo dugno. Raugintą pieną perkošti per kiaurasamtį arba rietį. Likusį kiaurasamtyje grybą perplauti po šalto vandens srove, kad neliktu rauginto pieno likučių. Negalima jo plauti karštu vandeniu, nes grybas gali žūti.Grybą sudėti į švarų stiklinį indą ir vėl užpilti pienu. Grybą būtina praplauti ir užpilti šviežių pienu kasdien, kitaip jis neteks gydomųjų savybių, paruduos ir gali žūti. Negalima gerti perrūgusi kefyrą (jį geriau naudokite vonelėms) Nevartokite kefyro daugiau nei 700-800 ml per dieną Kefyrą reikia vartoti nevalgius, po 200-250 ml., ne vėliau nei prieš 30-60 min. prieš miegą.
Pilnas gydymo kursas 1 metai. Kefyrą reikia vartoti etapais: gerti 20 dienų, po to padaryti 10 dienų pertrauką ir vėl pakartoti 20 dienų kursą. Antrojo etapo laike griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, trauktines, vaistus. 10 dienų pertraukos metu reikia prižiūrėti grybą ir toliau. Kefyrą šiuo laikotarpiu galima vartoti varškės gaminimui, kepti blynus, rankų ir veido odai valyti. Galima tepti skaudamas vietas 6-8 kartus per dieną. Gydomąjį kefyrą galima vartoti žaizdoms,akies miežiui gydyti. Ant skaudamos vietos 30 min. palaikyti kefyre suvilgytą servetėlę arba bintą . Taip pat galima naudoti spuogų ir inkštirų gydymui. Rekomenduojama kefyre suvilgytą bintą dėti kasdien ant švarios odos ir laikyti apie 20-30 min. Gydymo kursas- 1 savaitė.
Kurso pradžioje pirmomis 10-14 dienų gydomojo kefyro vartojimas intensyviai skatina žarnyno veiklą, žarnyne padidėja dujų kiekis, todėl nerekomenduojama vartoti kefyrą prieš darbą. Padažnėja tuštinimasis, šlapimas patamsėja. Sergantys akmenlige gali patirti nemalonius pojūčius arba pajusti skausmą kepenų, inkstų, šonkaulių srityje. Po 12-14 dienų didėlė dalis toksinų ir šlakų pasišalina iš organizmo, organizmo reakcijos baigiasi, pagerėja savijauta, nuotaika ir bendras tonusas, vyrams didėja lytinis aktyvumas. Tada galima vartoti gydomąjį kefyrą jau kelis kartus per dieną. Jeigu jūs išvykstate 2-3 dienoms, pripilkite į 3 l stiklainį pieno per puse atskiesto vandeniu ir įdėkite ten grybą. Grįžus galėsite naudoti šį kefyrą kojų vonelėms, kurios nuims nuovargį, sugydys žaizdeles ir sumažins prakaitavimą.
Vitaminų ir mineralų kiekis 100 gr kefyro :
A 0,04-0,12 mg (paros norma 1,5-2,mg) B1 0,1 mg (p.n. 1,4 mg) B2 0,15-0,3 mg (p.n. 1,5 mg) B6 0,1 mg (p.n. 2 mg) B12 0,5 mg (p.n. 3 mg) Karotino 0,02-0,06 Niacino (PP) 1 mg (p.n. 18 mg) Kalcio 120 mg (p.n. 800 mg) Geležies 0,1-0,2 mg ( kuo pienas riebesnis,tuo geležies daugiau) (p.n. 0,5-2 mg) Jodo 0,006 mg (p.n. 0,2 mg) Cinko 0,4 mg (p.n. 15 mg) ( Be to kefyras padeda pasisavinti organizme jau esantį cinką) Folio rūgšties 20 procentų daugiau nei piene, kuo riebesnis kefyras, tuo folio rūgšties daugiau. Antsvorio mažinimas :
Gydomasis kefyras padeda atsikratyti antsvorio. Jis išskaido riebalus į paprastus junginius, kurie lengvai pasišalina iš organizmo natūraliu būdu. Tam kad sulieknėti reikia išgerti kelias stiklinės Tibeto kefyro per dieną 30 min. po valgio. Tai pat reikia 1-2 kartus per savaitę daryti iškrovos dienas . Iškrovos dienos meniu : Pusryčiai- obuolys, stiklinė kefyro. Priešpiečiai kriaušė, obuolys, stiklinė kefyro. Pietus stiklinė kefyro su juodos duonos riekele Vakarienė obuolių ir kriaušių salotos aplietos kefyru Prieš miegą kefyras ir šaukštelis medaus.
�*i dieta vertinga tuo, kad svorio mažėjimas bus stabilus (apie 4 kg per mėnesį), kadangi normalizuojasi žarnyno darbas, sumažėja cholesterolio kiekis kraujyje, pagreitėja medžiagų apykaita ir stabilizuojasi hormonų svyravimai. Dėl to dietai pasibaigus svoris negrįžta.
Noriu pasidžiaugti šio grybo poveikiu -nebūčiau patikėjusi, kol pati neišbandžiau. Daugiau nei 3 mėn. turiu ant rankos iš kažkur atsiradusią alerginę egzeminę dėmę, kuri niekaip negijo, nors tepiau visokiais tepalais. Dabar keliskart per dieną ėmiau tepti šiuo kefyriuku ir mano žaizda pradėjo akivaizdžiai gyti Nukrito šašiukai, oda lyginasi ir šviesėja, neįtikėtina
"Good fortune is what happens when opportunity meets with planning" (Thomas Alva Edison)
arbatos grybas pirmas vaistas nuo skrandzio turejom ir vartojom su tevu abu nes skrandininkai esam ir turejom jo daug bet va kol persikraustem numire o viena isaugojau tai uosviene uzpyle karsta arbata ir numire o dabar gyvenu atskirai ir labai noriu jo isigyti nes ir vaikutis auga su skranduku uzdegima turejom tai ir paciai pavartoti