Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto pieno, Indijos ryžių, arbatos ir kt. grybai

QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 14, 18:55)
Ir kur gi taip?
Niekaip nerandu  g.gif



Pasnekute 4u.gif

siame forume berots buvo tema- arbatos grybas kombucha.


Siais metais grynas.lt buvo neblogas straipsniukas-arbatos grybas nuo visu ligu ar placebos.

Dar isivesk i google ,kaip priziureti arbatos gryba namuose,yra ir nuotraukos.

Reik tik nepatingeti pasieskoti,vieni jo nemegsta,kiti ji dievina.

Atsakyti
QUOTE(regna @ 2012 06 15, 09:28)
Pasnekute 4u.gif

  siame forume berots buvo tema- arbatos grybas kombucha...
Reik tik nepatingeti pasieskoti...



blink.gif doh.gif Atrodo, nesusišnekam unsure.gif
Sakau, kad NERANDU ŠIAME FORUME nieko, kas vadintusi "arbatos grybas", "kombucha" ar pan. doh.gif
O googlas visomis man žinomomis kalbomis išmeta laaaaabai skirtingą ar net prieštaringą informaciją!

Jei taip žinot, kad buvo kalbama, tai įmeskit nuorodą. Nes aš jau savaitę duoduos ir nerandu, kur buvo tai nagrinėjama SM.
Ir nereikia aiškint dėl tingėjimo doh.gif - atėjau čia tik tada, kai jau ėmiau nebesusigaudyti gausybėje skirtingos informacijos.
Atsakyti
laba diena. Nupirkau Tibeto pieno grybą. Bet man kelia abejonių jo išvaizda. Koks turėtų būti pats grybo kūnas? Pas mane tokie nedideli grūdeliai (kažkuo panašumo turi į ryžių grybą tik gelsvesnio atspalvio ir nelygūs). O galvojau, kad bus vienas gabalas panašus į grublėtą kokoną. g.gif Gal kas papasakotumėt, kokia teisinga grybo išvaizda 4u.gif Nuotraukose kiek randu, tai jis vienam gabale, kaip šioj nuotraukoj
user posted image
Atsakyti
Ne, jis ne vienam gabale. Jį sudaro daug gražių smulkių ryžių . Jie turi būti balti
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2012 06 18, 18:49)
laba diena. Nupirkau Tibeto pieno grybą.  Bet  man kelia abejonių jo išvaizda. Koks turėtų būti  pats grybo kūnas? Pas mane  tokie nedideli grūdeliai (kažkuo panašumo turi į ryžių grybą tik gelsvesnio atspalvio ir  nelygūs). O galvojau, kad bus vienas gabalas  panašus į  grublėtą  kokoną.  g.gif  Gal kas papasakotumėt, kokia teisinga grybo išvaizda 4u.gif Nuotraukose kiek randu, tai jis  vienam gabale, kaip šioj nuotraukoj
user posted image

taip tai pieno grybas 4u.gif

QUOTE(Rodnega @ 2012 06 18, 19:42)
Ne, jis ne vienam gabale. Jį sudaro daug gražių smulkių ryžių . Jie turi būti balti

taip, jis buna is grudeliu, su laiku is tu grudeliu uzauga toks "kokonas"

buna keli didesni, kiti jaunuciai maziukai kaip ryziu grudai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimus:4u: Nuotrauka buvo iš interneto platybių, ne mano 4u.gif Bet nuotraukoj grybas toks vienam gabale, o pas mane palaidi grūdeliai. ax.gif

QUOTE(Karvute @ 2012 06 18, 20:30)
taip tai pieno grybas 4u.gif
taip, jis buna is grudeliu, su laiku is tu grudeliu uzauga toks "kokonas"

buna keli didesni, kiti jaunuciai maziukai kaip ryziu grudai 4u.gif


Tai vėliau tie palaidi grūdeliai susijungs kažkaip?
O tą surūgusį pieną reikia sumaišytą vartoti? Nes išsisluoksniuoja į tokį skaidrų skystį ir baltą rūgpienį. Bet perkošiant jis susimaišo g.gif aciuks.gif
Atsakyti
Pas mane nesusijungdavo g.gif
Atsakyti
O aš galiu pasidžiaugt, kad Jūsų patarimų dėka visai sėkmingai auginuosi tą grybą. Tik kažkaip ima darytis gaila cukraus - kiek daug ten jo reikia vis, o skonis tai nesaldus visvien hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 26, 00:24)
ar yra užvesta naują tema dėl dovanojamų grybukų? Klausiu nes neberandu o nuorodų man ne atidaro 

Nėra (tema buvo neaktyvi 14 d., todėl automatiškai ištrinta - tokia tvarka Skelbimų lentoje).
Sukurkit naują (ir kas nors bent 1 kartą per 2 savaites iškelkit/suaktyvinkit tą temą, kad vėl nebūtų automatiškai ištrinta) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 26, 00:24)
Mamytės ar yra užvesta naują tema dėl dovanojamų grybukų? Klausiu nes neberandu o nuorodų man ne atidaro  blush2.gif

pradėjau aš tokią temą skelbimuose, bet jaučiu kad bergždžiai, kad nesurasiu aš ieškomo ryžių grybo ir pieno grybo.

Man fainiausias - pieno grybas, kefiriukas toks fainas gaunasi, ir super gerai kad cukraus nereikia thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka @ 2012 09 18, 11:03)
Man fainiausias - pieno grybas

Man arbatos.
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 09 19, 18:34)
Laba, įsigijau ir aš šiandien arbatos grybą, bandysiu susidraugauti  smile.gif

Laba dar karteli, iskilo cia toks klausimukas del to arbatos grybo auginimo, nes randu skirtingas informacijas, todel noreciau pasiklausti jusu, auginanciu toki gryba.
Vienoje vietoje randu, kad auginant arbatos gryba ji reikia kiekviena diena maitinti ipilant stikline saldintos arbatos, o kitoje vietoje, kad pagamini 3 litrus arbatos ir palieki 7-10 dienu, tai kaip is tikruju reiktu elgtis su juo? g.gif
Atsakyti