Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto pieno, Indijos ryžių, arbatos ir kt. grybai

QUOTE(Raaima @ 2012 09 26, 14:59)
Laba dar karteli, iskilo cia toks klausimukas del to arbatos grybo auginimo, nes randu skirtingas informacijas, todel noreciau pasiklausti jusu, auginanciu toki gryba.
Vienoje vietoje randu, kad auginant arbatos gryba ji reikia kiekviena diena maitinti ipilant stikline saldintos arbatos, o kitoje vietoje, kad pagamini 3 litrus arbatos ir palieki 7-10 dienu, tai kaip is tikruju reiktu elgtis su juo?  g.gif

Palikti ramybėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 09 26, 15:59)
Laba dar karteli, iskilo cia toks klausimukas del to arbatos grybo auginimo, nes randu skirtingas informacijas, todel noreciau pasiklausti jusu, auginanciu toki gryba.
Vienoje vietoje randu, kad auginant arbatos gryba ji reikia kiekviena diena maitinti ipilant stikline saldintos arbatos, o kitoje vietoje, kad pagamini 3 litrus arbatos ir palieki 7-10 dienu, tai kaip is tikruju reiktu elgtis su juo?  g.gif

Tai daugiau niekas negalite pasidalinti savo ziniomis ir patirtimi? blush2.gif
Atsakyti
O kam jį papildomai maitinti?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 10 01, 16:38)
O kam jį papildomai maitinti?

Na as ir nezinau, tiesiog radau tokia informacija ir dar net pabreziama, kad nepamirsti pamaitinti saldzia arbata kasdien g.gif
Atsakyti
Geriu antrą dieną ryžių užpilą - trauktinę lotuliukas.gif Niu kvapelis nekoks...Skonis...nuryt galima biggrin.gif Ale man lyg skrandis "degti" nuo jo pradėjo...Ar niekam nekilo rūgštys po jo. Nes gyvenime skrandžiu ir rūgščių kilimu nesiskundžiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 10 01, 18:58)
Na as ir nezinau, tiesiog radau tokia informacija ir dar net pabreziama, kad nepamirsti pamaitinti saldzia arbata kasdien  g.gif

Niekad nemaitinau ir kuo puikiausiai auga
Papildyta:
QUOTE(Samanta @ 2012 10 05, 22:28)
Geriu antrą dieną ryžių užpilą - trauktinę  lotuliukas.gif Niu kvapelis nekoks...Skonis...nuryt galima  biggrin.gif Ale man lyg skrandis "degti" nuo jo pradėjo...Ar niekam nekilo rūgštys po jo. Nes gyvenime skrandžiu ir rūgščių kilimu nesiskundžiau  doh.gif

Nekildavo. Nei man nei vyrui
Atsakyti
Gal kas žino nuo ko arbatos grybas gali perrūgti? Laikau kaip įprasta, bet 5 dienos ir actas gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 12 04, 16:24)
Gal kas žino nuo ko arbatos grybas gali perrūgti? Laikau kaip įprasta, bet 5 dienos ir actas gaunasi  doh.gif

Nu pas mane irgi jau labai rugstus pasidaro, bet as pastebejau, kad nuo tada kai prasidejo sildymo sezonas, tai gal per silta buna g.gif
Atsakyti
Jis pas mane ir be šildymo pradėjo perrūgti verysad.gif
Atsakyti
Grybai negydo schmoll.gif
Atsakyti
Bet gal padeda imuniteta sustiprint...
Atsakyti
Ne, stebuklų nebūna
Atsakyti