Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimos ekonomistės renkasi čia

QUOTE(Klemena @ 2008 10 09, 11:45)
Sveiki.

Nesu ekonomistė, todėl norėčiau paklaust, gal žinot, kaip apskaičiuojami gamyboje dalyvaujantys ekvivalentiniai vienetai? Bučiau dėkinga už pagalbą  smile.gif

Gal kas nors žino? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, dar karta ir as pasikartosiu cia. Gal kas galit padet, patart kokia literatura naudotis, gal kokius konspektus turit temai "Misri ekonomine sistema ir jos efektyvumas"? busiu begalo dekinga idzigi@gmail.com
Atsakyti
Sveikos kolegės 4u.gif na aš irgi, po metų turėčiau gauti neuniversitetinį ekonomistės išsilavinimą smile.gif Gal kas jau iš vyresniųjų, ar kurioms jau teko kažką panašaus rašyti, galėtų man padėti 4u.gif Ieškau referatų, temomis:

X Įmonės veiklos planavimas, sprendimo būdai, pliusai ir minusai.

Kreditų unijų samprata, plėtra.

Mokeščių įstatymų pliusai ir minusai.


Atsakyti
sveikutės... žiuriu temelė apmirusi...

jaunikla, esu rašiusi panašiom temom, bet nieko būtent tokio, deje....

o gal kas nors esat rašę įmonės finansinę analizę? g.gif nežinau net nuo ko pradėti... doh.gif
Atsakyti
o man reikėtų tik pavyzdžio darbo "Įmonės X ūkinės veiklos analizė", gal kas turite? 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės paaiškinkite prašau, niekaip neina išsiaiškinti doh.gif
Turime 2 projektus A ir B reikia rasti IRR (zinau, kad exelyje, bet pas mane windausas rusiškas, tai nerandu atitinkamos formulės, verčiau į rusų, bet vistiek nesamonė gaunasi). Gal kas žino rusu kalbos atitikmenį? O gal kas pagelbės ir išspręs (bet pati norėčiau mokėti)?
Jei kas paaiškintu būčiau labai labai dėkinga.

A projektas:
IRR =-12000 +(6000 /1 +IRR)1 + (7000/ 1+IRR)2 + (6000/1+IRR)3

12000 = (6000 /1 +IRR)1 + (7000/ 1+IRR)2 + (6000/1+IRR)3









Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2008 10 30, 14:17)
Mergaitės paaiškinkite prašau, niekaip neina išsiaiškinti  doh.gif
  Turime 2 projektus A ir B reikia rasti IRR (zinau, kad exelyje, bet pas mane windausas rusiškas, tai nerandu atitinkamos formulės, verčiau į rusų, bet vistiek nesamonė gaunasi). Gal kas žino rusu kalbos atitikmenį? O gal kas pagelbės ir išspręs (bet pati norėčiau mokėti)?
Jei kas paaiškintu būčiau labai labai dėkinga.

A projektas:
IRR =-12000 +(6000 /1 +IRR)1 + (7000/ 1+IRR)2 + (6000/1+IRR)3

12000 = (6000 /1 +IRR)1 + (7000/ 1+IRR)2 + (6000/1+IRR)3

Tai kad pas mane rusiskam worde funkciju pavadinimai lieka tokie patys (IF, ABs ir t.t). Ar kazka ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xglobus @ 2008 10 30, 18:12)
Tai kad pas mane rusiskam worde funkciju pavadinimai lieka tokie patys (IF, ABs ir t.t). Ar kazka ne taip supratau? g.gif



Ne wordas, o windausas, tai viskas-visos programos rusiškai ax.gif
yra tokios finansinės funkcijos:

АПЛ АСЧ БС ВСД ir dar daug tokių... doh.gif nebežinau jau ... verysad.gif

jeigu nors suprasčiau paaiškinimus kas prie jų parašyta g.gif tai gal ir išsiaiškinčiau, bet besuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2008 10 30, 18:07)
Ne wordas, o windausas, tai viskas-visos programos rusiškai  ax.gif
yra tokios finansinės funkcijos:

АПЛ    АСЧ    БС    ВСД    ir dar daug tokių... doh.gif  nebežinau jau ... verysad.gif

jeigu nors suprasčiau paaiškinimus kas prie jų parašyta  g.gif tai gal ir išsiaiškinčiau, bet besuprantu  blush2.gif

Pas mane ir windousas rusiskas, bet excelyje funkcijos standartines(mazdaug)
Gal parasyk man i Az (jei nieks nepades), kas tas IRR, ir ka turi daryti, tai gal bandyciau parasyti kaip turi skambeti rusiskai g.gif
Atsakyti
QUOTE(xglobus @ 2008 10 30, 23:31)
Pas mane ir windousas rusiskas, bet excelyje funkcijos standartines(mazdaug)
Gal parasyk man i Az (jei nieks nepades), kas tas IRR, ir ka turi daryti, tai gal bandyciau parasyti kaip turi skambeti rusiskai g.gif



Ačiū.
Jau susiradau.... atlikau bandymus su visomis finansinėmis formulėmis, tai parašysiu gal kam prireiks ateityje mirksiukas.gif IRR =ВСД , o MIRR=МВСД.
O toliau kaip svistu viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(advoco @ 2008 10 30, 15:07)
o man reikėtų tik pavyzdžio darbo "Įmonės X ūkinės veiklos analizė", gal kas turite?  4u.gif



Sveika,
As turiu "Įmonės X ūkinės veiklos ataskaita" ... Gal cia kas panasaus ir praverstu tau??? tik turiu tai ant popieriaus, o nuskanuot neturiu galimybes, bet matau, kad esi is Klp, tai galetumem susitikt ir duociau, jei tik tiktu???
Atsakyti
Labas,
studijuoju vadyb vu, ketvirtadieni egzaminas..o as sprendziu sprendziu finansines apskaitos uzdavinius, bet kadangi konspekte turiu tik uzdavinius,o atsakymu neturiu, tai ir nezinau gerai as ten sprendziu ar ne.Gal kas turit finansines apskaitos uzdavinu pavyzdziu? ten siaip elementarus, tik kad neturiu kaip pasiziuret ar negrybauju mokydamasi...:uzdaviniai mazdaug tokie: nusidevejimo skaiciavimai, FIFO, LIFO ir visokie panasus.
gal kas turit kokios medziagos daugiau..priimciau...
atsiuskit i mano meila: vaidota.ciubrinskaite@gmail.com
Atsakyti