Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimos ekonomistės renkasi čia

kokia sauni tema.as kadangi ekonomikos pirmakurse,tai zinosiu kur kreiptis,jeigu ko prireiks skubiai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, na aš ne ekonomiką studijuoju, bet vat labai reikėtų Jūsų pagalbos rolleyes.gif gal kas turite kokios informacijos šia tema: Finansų sistema ir ekonomika?
(punktai būtų tokie: Pasaulinės finansų rinkos mechanizmas:vystymosi etapai, paskirtis, tipai, sudedamosios dalys. Finansinių institucijų tipai, jų funkcijos, veiklos principai, ypatumai. Socialinio draudimo sisitemos instrumentų analizė.) Man tinka viskas, tinka ir paprasti konspektai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 11 12, 23:59)
Sveikutės, na aš ne ekonomiką studijuoju, bet vat labai reikėtų Jūsų pagalbos  rolleyes.gif  gal kas turite kokios informacijos šia tema: Finansų sistema ir ekonomika?
(punktai būtų tokie: Pasaulinės finansų rinkos mechanizmas:vystymosi etapai, paskirtis, tipai, sudedamosios dalys. Finansinių institucijų tipai, jų funkcijos, veiklos principai, ypatumai. Socialinio draudimo sisitemos instrumentų analizė.) Man tinka viskas, tinka ir paprasti konspektai 4u.gif

Merginos, nieks nieko neturit.. unsure.gif man nereikia referato man reikia tik informacijos apie tai..? verysad.gif
Atsakyti
Greitai ir kokybiskai, pagal jusu duotus reikalavimus rasau kursinius darbus ekonomikos ir vadybos temomis.darbai individualus.
esu baigusi universiteta ir turiu ekonomistes bakalauro diploma.

ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Esu ekonomiste neakivaizdininke is ktu. kadangi ziūriu kad cia plepa draugiskos, besidalyjancios informacija paneles, gal kuri padetu toki paprasta uzdavinuka isprest. mazai literaturos, pati kaip ir nuraukiu kaip tai padaryt, bet bijau suklyst, o kelios galvos juk geriau uz viena group.gif
4. Akcija, kurios nominali vertė 100Lt, kasmet teikia 10 proc. pelno. Šiuo metu biržoje akcijos kaina 62,5 Lt. Apskaičiuokite:
a) rinkos palūkanų normą;
cool.gif rinkos palūkanų normą, jei akcija būtų parduodama už 75 Lt.
c) akcijos kainą, jai palūkanų norma sumažėtų iki 8 proc.
buciau dekinga uz pagalba...
Atsakyti
Sveikutės,
Gal kuri galite padėti su veiklos finansavimo uždavinukais susidoroti?
Čia KTU 5 kursas 4u.gif
Labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurak @ 2008 11 09, 18:16)
Gal turi kokios teorijos ir uždavinių iš statistikos?

Laba. žinok turiu tik teoriją, kurią dėstytojas buvo atsiuntęs į bendrą grupės paštą, o uždavinių neturiu. Kadangi man šis dalykas buvo užskaitytas, nes aš iš po kolegijos studijuoju, tad neturiu uždavinių, nes nereikia man į paskaitas to dalyko eiti.
O jei reikės teorijos tai galiu atsiųsti. Ten jis pdf formatus atsiuntė. Parašyk savo el paštą. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metaxaaa @ 2008 10 09, 15:05)
sveikos mergaites gal turit kokios info apie programa pragma? labai busiu dekinga smile.gif

Laba. Na aš turiu atsišvietusi šią programą, popieriame variante. Truputį teko dirbti su šia programa. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kas gali padeti????
Labai reikia strukturiniu padaliniu ekonomikos ir inovaciju ekonomikos namu darbu blush2.gif

abejus darbus ipusejau ir nebemoku spresti blush2.gif o jau greit priduot reiks.....

cia KTU 5 kursas, verslo ekonomika... ax.gif

parasykit i a.z.4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 02 gruodžio 2008 - 14:34
Sveikos merginos,
Studijuoju TVM 1 kurse ir man labai prastai sekasi mikroekonomika,gal yra norinciu ir galinciu pamokinti papildomai? smile.gif
Atsakyti
kadangi esu is klaipedos tai galeciau nebent atsiusti tau medziaga is kurios mes mokemes smile.gif gal pravers, man is pradziu buvo sakes su mikro... doh.gif bet paskuj gerai isiskaiciau ir viskas tavo aisku smile.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Gal kas turit kokios literaturos ar jau rasytu darbu tema "Personalo kaita"? ax.gif Cia is Imones ekonomikos paskaitos namu darbas...
Atsakyti