Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duotumėte savo vaikui buvusio vaikino vardą?

Apklausa: Ar duotumėte savo vaikui buvusio vaikino vardą? (319 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikutės,

Vakar kažkaip įsišnekėjom su drauge, kad yra nemažai gražių vardų, kurių jokiu būdu neduotumėme savo vaikams, nes tokiu pat vardu buvo mūsų jaunystės meilė. Priežastys kaip ir paprastos: tų laikų pažįstami kraipytų galvom ir kurtų teorijas, kažkaip nepatogu prieš savo dabartinius vyrus, na ir šiaip, kaip sakant yra priežasčių dėl ko tie ex tapo ex.

Problema vienok tokia - ar seni seni mokykliniai susižavėjimai "skaitosi" - buvo juk ten kokioj 7-8 klasėj koks nors berniukas patiko, bet santykiais tokius susižavėjimus pavadinti na kiek per drąsu, geriausiu atveju bučkis ir viskas, be to, dažniausiai jau ir jokių ryšių su tais vaikiais nėra, išskyrus gal kokį klasės susitikimą.

Žodžiu, padiskutuokime.
Atsakyti
Duočiau, jei meilė buvo seniai paauglystėje - mano balsas.
tiesa, tokios "meilės" nebuvo, tiksliau - buvo n susižavėjimų, bet jie nesiskaito. o tos tikrosios meilės vardo, kuri buvo ankstyvoje jaunystėje, tikrai neduočiau: ir iš pagarbos savo vyrui, kuris apie ją žino, ir kad ta buvusi meilė nesužinotų.
Papildyta:
QUOTE(Elemire @ 2007 04 11, 09:12)
Problema vienok tokia - ar seni seni mokykliniai susižavėjimai "skaitosi" - buvo juk ten kokioj 7-8 klasėj koks nors berniukas patiko, bet santykiais tokius susižavėjimus pavadinti na kiek per drąsu, geriausiu atveju bučkis ir viskas, be to, dažniausiai jau ir jokių ryšių su tais vaikiais nėra, išskyrus gal kokį klasės susitikimą.


manau, kad tokie nesiskaito mirksiukas.gif beje, klasiokas savo dukrą klasiokės vardu pavadino - sakė, kad jo mokyklinė meilė buvo, nors niekada to net neįtarėme.
beje, man būtų tikrai malonu, jei kas nors dėl šios priežasties mano vardu dukrą pavadintų rolleyes.gif
Atsakyti
Balsavau uz "duociau jei vardas grazus"(pavadinciau).Tu mokykliniu ir vaikisku meiliu buvo daug,ir apie jas net neprisimenu,tai kodel gi nevadint savo vaiku vardu ,kuris man patinka. biggrin.gif
Atsakyti
MB norėjo dukrytę pavadint savo senos meilės vardu, gražiu, beje. Užprotestavau griežtai. Ta sena meilė buvoirgi tokia daugiau iš tolo ir jis su ja visad gražiai bendrauja dar ir dabar, bet jau savo vaiko jos vardu tai nė per kur nepavadinčiau schmoll.gif Tai tas pats galioja ir man ax.gif
Atsakyti
aš tai duočiau, jei vardas man labai patiktų, būtų gražus mirksiukas.gif . ką ten supaisysi visas tas meilės, ypač paauglystėj buvusias tongue.gif . bet jokiu būdu neduočiau pvz savo pirmo vyro vardo blink.gif , arba iš kokių nors rimtų liūdnai pasibaigusių santykių, kurių prisiminimai skaudūs g.gif . taigi duočiau, bet su išlygom blush2.gif
Atsakyti
Sveikos! smile.gif
Jeigu tas vardas gražus aš duočiau.Nebent kažkoks jausmas liko iki šiol.Kad nebūtų taip,vyras kviesdamas savo dukrą vis prisimintų savo buvusią.O jei jausmų nelikę kodėl ne?
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 04 11, 10:31)
aš tai duočiau, jei vardas man labai patiktų, būtų gražus  mirksiukas.gif bet jokiu būdu neduočiau pvz savo pirmo vyro vardo  blink.gif , arba iš kokių nors rimtų liūdnai pasibaigusių santykių, kurių prisiminimai skaudūs  g.gif . taigi duočiau, bet su išlygom  blush2.gif


va, aš būtent apie tai drinks_cheers.gif
Atsakyti
na, meilė meilei nelygu smile.gif. Bet jei man tas vardas primintų buvusią meilę, tai kategoriškai neduočiau. Iš pagarbos savo vyrui. Gražių vardų yra daug smile.gif .
Turiu keletą pažįstamų pavadinusių vardus savo buvusiųjų mylimųjų vardais ( ir jau ne vaikiškų meilių). Tai man kažkaip keista... g.gif . Bet žinoma čia kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas
Atsakyti
Neduočiau niekada, nors ir vardas labai gražus būtų, nors ir vyras apie jį nieko nežinotų, nors ir jausmai neišblėsę būtų... schmoll.gif Pirmiausia todėl, kad man tai nuolatos primintų ex... o tai nieko gero schmoll.gif Antra, kaip žinia, nežinomi dalykai labai dažnai tampa žinomais bigsmile.gif O trečia... o ką, jei likimas vėl kada suves su tuo žmogum? g.gif Niekada negali žinoti ax.gif
Atsakyti
neduociau schmoll.gif
Atsakyti
Duočiau, jei vardas labai patiktų 4u.gif
Atsakyti
Duočiau, jei tai būtų mokyklinių, vaikystės laikų meilės vardas. tokios ir meilės tada. Na, o jei tai būtų vardas kažkada buvusios tikrai rimtos meilės, tada ne. Gal kitiem ir nesisietį su kokiom tai mano exmeilėm, bet pačiai širdy vis tiek kažkas kirbėtų.
Atsakyti