Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duotumėte savo vaikui buvusio vaikino vardą?

Apklausa: Ar duotumėte savo vaikui buvusio vaikino vardą? (319 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Duočiau, jei MB nežinotų apie buvusius santykius, bet ir vardas turėtų laabai patikti g.gif Bet dabar, kai pagalvoju, tai nė vieno iš ex vardas tiek nepatinka, kad pavadinčiau juo vaiką biggrin.gif
Atsakyti
Atsakiau, kad duočiau, jei gyvenčiau kitame mieste, nors ir kitu atveju iš tiesų, nematau čia nieko tokio, bet tiesiog jeigu gyventume tam pačiam mieste, tai galėtume susitikt, ir tas ex prisigalvotų bet ko lotuliukas.gif 4u.gif O šiaip papasakosiu, gal bus įdomu: Erika vuvo mano vyrioko meilė lotuliukas.gif Bet šį vardą svarstėm abu ir viena iš mūsų pupų būtent Erikutė ax.gif Bet tikrai ne tos meilės garbei (cha, bent jau vyras taip sako lotuliukas.gif ) Na, teisybę pasakius buvo taip: tiesiog kai darėm sąrašą ir parašiau šį vardą, brangusis pasakė, kad jam labai gražus vardas Erika, bet turbūt nebenorėsiu jo duot, kai sužinosiu kai ką tongue.gif Kai paklausiau ką, tai pareiškė, kad mokyklos laikais kažkiek laiko draugavo su tokia klasioke vardu Erika (čia ne pirmoji meilė buvo, ačiū Dievuliui biggrin.gif ) Na, bet man vardas ant tiek mielas, o ir tą jo meilė buvo seniai ir neilgai truko, kad neatbaidė, o ta Erika, kaip jis sakė, po mokyklos įstojo į Klaipėdos universitetą ir lig ten pasiliko, tai viskas ok, neturėtume jos sutikt biggrin.gif lotuliukas.gif
O bet šiaip jei meilė būtų kokia labai rimta, o juolab be atsako ir nelaiminga - tai būtų visai kitas reikalas, ir iš mano, ir iš vyro pusės. Tada ko gero tikrai neduotume to vardo schmoll.gif
Atsakyti
Neduociau.. noreciau, kad mano vaiku vardai butu tokie, kokiais dar ne vieno zmogaus nepazinojau g.gif nes kazkaip kiekvieno vardo grazumas priklauso nuo to koks zmogus buvo tuo vardu, o kai nezinojai nei vieno, tai ir vardas toks neutralus, jau ziuri istikro pagal jo grozi, skambesi smile.gif
Atsakyti
Tikrai nevadinčiau savo vaiko ex vardu. Išblėsę tie jausmai ar neišblėsę (kokie jie bebuvo), vardas vis tiek pirmiausia su ex asocijuotųsi. Praeitį palieku praeičiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Neleidžia balsuot verysad.gif verysad.gif verysad.gif Gal vėliau pavyks bigsmile.gif O atsakymas: niekada neduočiau. Kad ir koks man tas vardas būtų gražus, bet ne ne ne schmoll.gif Mano buvusio vaikino vardas man buvo nerealus, labai gražus, patiko dar prieš mūsų pažintį su juo, o po to dar stipriau ėmė patikti, bet kai išsiskyrėm net negera būna išgirdus tokį vardą, kaip jo, nes skaudūs prisiminimai, ir nors jau seniai viskas baigta ir myliu savo vyrą, bet turbūt kažkas visgi amžinai liks širdyje, todėl negalėčiau vaiką šaukti jo vardu, kaskart primintų ir skaudintų, būtų asocijacijuos su kažkada mylėtų, o šiuometu nebemėgiamu žmogum, o juk taip negalima... verysad.gif
Bet nežinau, gal jei išsiskyrtųme ir būtume draugai ar tiesiog išsiskirtume be pykčio ir ašarų, gal ir nekreipčiau dėmesio, ir duočiau tokį pat vardą (aišku, jei man labai gražus būtų ir vyras nežinotų apie tai, kas buvo tongue.gif blush2.gif ) Na aš nežinau, ar taip būtų, tik numanau 4u.gif Bet pagalvojus geriau tikrovėje ir tokiu atveju visgi aš neduočiau buvusio vaikino vardo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodaplauke_ilgakase: 12 balandžio 2007 - 18:51
As neduociau,bet mano buves savo dukryte pavadino mano vardu smile.gif .
Meluociau jei sakyciau,kad nemalonu happy.gif
Atsakyti
Balsavau už "duočiau jei vardas būtų gražus" kadangi nebuvo ex'ų gražūs vardai nei vienas tai negresia biggrin.gif O šiaip irgi su išlygom, jei skaudus išsiskyrimas ir prisiminimas iki šiol tai neduočiau
Atsakyti
Niekada neduočiau,nors ir būtų labai gražus schmoll.gif
Atsakyti
Duočiau tik paauglystės "meilės" vardą - tai yra tik tuo atveju, jei dabar suvokiu, kad ne jausmai, o vaikiški pasvaičiojimai buvo tongue.gif kitais atvejais, apie kuriuos spėjau pagalvoti, nemalonu būtų ir prieš vyrą, ir prieš save, o prieš tą buvusįjį tai gėda išvis blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žiurint kokia ta meile buvo biggrin.gif .Bet gal visgi rinkciausi kitus vardus nei meiliu buvusiu biggrin.gif
Atsakyti
Neduociau jau vien del to, kad vardas visda kelia kazkokias asociacijas, o vaikelis - sventas reikalas smile.gif Nera ko jo maisyti su visokiom meilem smile.gif Be to, nemaloniai jausciausi jei mano ex pavadintu savo vaika mano vardu.. Kazkaip nemalonus jausmas man kyla kai apie tai pagalvoju..
Atsakyti
Neduociau,o jei vyras sugalvotu duot savo buvusios meiles varda musu dukrai,niekada nesutikciau. schmoll.gif kaip ir pati neduociau sunui savo buvusios meiles vardo, blink.gif kam to reikia varda gali ir kita pasirinkti. ax.gif
Atsakyti