Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duotumėte savo vaikui buvusio vaikino vardą?

Apklausa: Ar duotumėte savo vaikui buvusio vaikino vardą? (319 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Duočiau, jei vardas gražus. Ir aišku atsižvelgčiau į tai, kad man pagalvojus apie tą vaikiną nekiltų blogi ar negražūs prisiminimai. smile.gif
Atsakyti
Jei prisiminimai skaudus, tai dar ir toki pati varda duot butu beprotyste. Aisku, visai kita kalba, jei tai nebuvo rimta meile, o tik vaikiska smile.gif
beje, mano brolio vardas toks pat kaip mamos buvusio vaikino- bet greiciausiai tai tik sutapimas, o ir istorija su tuo vaikinu nebuvo svarbi. Mano dede taipogi turejo kazkokia panele tokiu pat vardu, kaip kad mano pussesere smile.gif bet g.gif kaip ten pas juos buvo, as jau nezinau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tYnkaMP: 13 balandžio 2007 - 22:57
Jei vardas grazus kodel ne
Atsakyti
Nevadinčiau jokiu atveju. schmoll.gif Nei labai gražiu, nei nerimtos meilės, apskritai stengčiausi pavadinti vaiką vardu "nepriklausančiu" niekam is pažįstamų ar giminių. Kad turėtų savo rolleyes.gif Ir galėtų pats kurti savo vardo "istoriją".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 14 balandžio 2007 - 19:31
O kodėl ne? Man mano buvusio vaikino vardas labai gražus, tik kad vyras ko gero, priešintųsi biggrin.gif
Atsakyti
nepavadinčiau... yra daug kitų gražių vardų ir nėr ko praeities purenti smile.gif
Atsakyti
Jeigu ta draugyste buvo is ilgesniu ir svarbesniu-tikrai neduociau biggrin.gif Tai kaip tas buves pagalvos, kai isgirs kokiu vardu vaikas pavadintas? lotuliukas.gif Butu arba cia jo tas vaikas arba, kad vis dar ji isimylejus galvotu biggrin.gif Bereikalingu istoriju pasklistu dar g.gif Nerizikuociau, be to tai tokio pat tikrai vardo neduociau, kam cia tu prisiminimu dabarty su tuo vardu kiekviena diena.. schmoll.gif
Atsakyti
Duočiau jai vardas tikrai gražus ir dar jei vyras nežinotu iš kur aš toki vardą sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Na jau ne schmoll.gif kam savo vaikui duoti kažkokios exmeilės vardą. Kad ir koks tas vardas gražus bebūtų, neduočiau tikrai.
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2007 04 15, 10:26)
Duočiau jai vardas tikrai gražus ir dar jei vyras nežinotu iš kur aš toki vardą sugalvojau biggrin.gif

As irgi taip pat. smile.gif
Atsakyti
Na, kadangi iki saviškio vaikinų neturėjau tai nžn... (tik nesijuokite... blush2.gif )
Bet jeigu kalbėti apie meiles apskritai, tai savo pirmosios meilės (vienintelės prieš MB) vardo ko gero neduočiau, nes brangusis viską apie jį žino, be to meilė buvo labai ilga, rimta, ir nelaiminga, be atsako, dar be to būtų žiaurūs prisiminimai, o ir visi pažįstami žinojo, kaip "svaigau", taip kad išgirdę, kad pavadinau vaiką tokiu vardu, sakytų, kad dar myliu ta vaikiną, o ir jis tą patį pagalvotų...
Taigi nevadinčiau, nors šiaip jo vardas man labai labai gražus...
O pavadint galbūt galėčiau jeigu:
1.būčiau vieniša mama ir mylėčiau tą vaikiną.
2.jei nieks nežinotų apie tai, kas buvo, ir jausčiau kažką, ko gero vyrui nežinant, kovočiau už tokį vardą
3. jeigu meilė buvo seniai ir labai nerimta (pvz. daržely, pradinėse klasese)
Na, o šiaip tai nevadinčiau,, nes prisiminimai daro savo, ir nieko gero iš to nebūtų... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 15 balandžio 2007 - 22:13
Va va.. biggrin.gif Taigi yra pasauli milijonai tu vardu ir dar grazesniu uz to ex smile.gif Kam cia ta praeiti vilkt uz uodegos atgal lotuliukas.gif
Atsakyti