Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus

QUOTE(Frinja @ 2007 08 12, 20:03)
Copenhagen Business school? As ten lb noriu studijuoti magistra. Kokie potyriai? Patiko, ar rekomenduotum kam nors? Butu lb idomu suzinoti...
As pati pagal Erasmus buvau Svedijoje.

o ar gali pasakyti tiksliau, kuriame universitete buvai? Beja, kaip suprantu, tu ekonomika studijuoji?
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 12, 20:03)
Copenhagen Business school? As ten lb noriu studijuoti magistra. Kokie potyriai? Patiko, ar rekomenduotum kam nors? Butu lb idomu suzinoti...
As pati pagal Erasmus buvau Svedijoje.



Taip, aš buvau Copenhagen Business School.
SUPER!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikrai patys geriausi atsiliepimai!!!

vat ten pajunti, ką reiškia kokybiškos studijos.. mirksiukas.gif
savęs tobulinimas visapusiškai mirksiukas.gif thumbup.gif

taip, ekonomika smile.gif

p.s nuo VU totaliai skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspire: 13 rugpjūčio 2007 - 19:34
QUOTE(hobite @ 2007 08 12, 22:30)
o ar gali pasakyti tiksliau, kuriame universitete buvai? Beja, kaip suprantu, tu ekonomika studijuoji?



Kalmaro universitete arba jo fake vadinamam BBS (Baltic business school). As vadyba studijuoju, ten mano pagrindiniai dalykai buvo is International management and innovation. Magistro kursas, todel teko padirbet nemazai. Bet vis tiek rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 13, 23:04)
Kalmaro universitete arba jo fake vadinamam BBS (Baltic business school). As vadyba studijuoju, ten mano pagrindiniai dalykai buvo is International management and innovation. Magistro kursas, todel teko padirbet nemazai. Bet vis tiek rekomenduoju.

Aisku. Ziurejau kazkada senai Kalmaro univeri tinkalalpi, bet nelabai prisimenu. Neradau jame norimu studiju programu. Matai, as studijuoju inzinerijos mokslus, tai nevisai visuose univeruose randu norimas studijas. O ekonomikos ir vadybos studiju programamas beveik visuose universitetuose galima rasti.

mirksiukas.gif O ka reiskia arti Svedijoje, tai labai labai gerai zinau. Mano Erasmus periodas buvo juodas totalus arimas studijose - 5 dalykai plius magistrinio darbo rasymas. bigsmile.gif Tai yra neįkainojama patirtis.
Atsakyti
QUOTE(hobite @ 2007 08 17, 18:50)
Aisku. Ziurejau kazkada senai Kalmaro univeri tinkalalpi, bet nelabai prisimenu. Neradau jame norimu studiju programu. Matai, as studijuoju inzinerijos mokslus, tai nevisai visuose univeruose randu norimas studijas.  O ekonomikos ir vadybos studiju programamas beveik visuose universitetuose galima rasti.

mirksiukas.gif  O ka reiskia arti Svedijoje, tai labai labai gerai zinau. Mano Erasmus periodas buvo juodas totalus arimas studijose - 5 dalykai plius magistrinio darbo rasymas.  bigsmile.gif  Tai yra neįkainojama patirtis.


O kur tau teko studijuoti?
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 18, 01:11)
O kur tau teko studijuoti?

Labas rytas.

Aš studijavau Linkoping'o Universitete. Kursai buvo iš elektronikos inžinerijos ir medicininės technikos srities.

Labai gražus mažas miestelis, toks ramus ir jaukus. Universitetas fantastiškas. Studijų lygis superinis. Tai vat noriu atgal gryžti pastudijuoti.

Nors neabejoju, kad visuose Švedijos universitetuose studijų lygis ir kokybė gera. Šiaip pati sistema yra lanksti, ir suteikia studentui tikrai daug galimybių.
Atsakyti
QUOTE(hobite @ 2007 08 18, 09:48)
Labas rytas.

Aš studijavau Linkoping'o Universitete. Kursai buvo iš elektronikos inžinerijos ir medicininės technikos srities.

Labai gražus mažas miestelis, toks ramus ir jaukus. Universitetas fantastiškas. Studijų lygis superinis. Tai vat noriu atgal gryžti pastudijuoti.

Nors neabejoju, kad visuose Švedijos universitetuose studijų lygis ir kokybė gera. Šiaip pati sistema yra lanksti, ir suteikia studentui tikrai daug galimybių.


pritariu visiškai. Kalmaro miestukas irgi nedidukas, jaukus. Šiaip jis kurortinis, tai dėl to visas išdailintas, tokiais nerealiais senoviniais namukais ir pan. Mane labai labai žavėjo. Kai liūdna būdavo, tai eidavau prie jūros ir atsisėdus pažiūrėdavau kiek laiko ir ramu širdy pasidarydavo...

Studijų kokybe irgi džiaugiuos, nerealiai daug sužinojau ir patirties įgijau.

O svarbiausia iš šito studijų tarpsnio man tai, kad ten sutikau savo berniuką, kurį nerealiai myliu smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif ,gal yra KTU studentu dalyvavusiu(ar dalyvaujanciu) ERASMUS programoje,ir butetnt vykusiu studijuoti i Graikija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Robyte @ 2007 11 19, 00:52)
sveiki 4u.gif ,gal yra KTU studentu dalyvavusiu(ar dalyvaujanciu) ERASMUS programoje,ir butetnt vykusiu studijuoti i Graikija? g.gif

Labas,

Aš iš KTU bigsmile.gif Bet buvau Linkopinge, Švedijoje. Bet jei kils kokiu klausimų - rašyk, atsakysiu, jei galėsiu.
Atsakyti
As kai studijavau LZUU, teko pagal ERASMUS SOCRATES programa viena semestra studijuoti Vienoje BOKU.Na mokslo ir praktikos atzvilgiu labai labai patiko smile.gif Bet kiek nervu kainavo, kad ar nesukirs destytojai, bet viskas ciki buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2007 08 13, 21:33)
Taip, aš buvau Copenhagen Business School.
SUPER!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tikrai patys geriausi atsiliepimai!!!

vat ten pajunti, ką reiškia kokybiškos studijos..  mirksiukas.gif
savęs tobulinimas visapusiškai  mirksiukas.gif  thumbup.gif

taip, ekonomika  smile.gif

p.s nuo VU totaliai skiriasi  mirksiukas.gif



o ta mokykla gal tiksliau vadinas Niels Brock?
Papildyta:
o as bakalauro metu vaziavau i Olandija, i Leeuwarden:)))))))
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

as buvau pagal mainu programa Gdankse Lenkijoje. Mokslo poziuriu neauriau visiskai, bet draugu poziuriu tai suradau nuostabiu zmoniu. bendraujame iki siolei. kas metai susitinkame vis kitoje vietoje. thumbup.gif
taigi mano patirtis studijuojant buvo daugiau gyvenimiska. rolleyes.gif
beje mano sritis yra statybos inzinerija
Atsakyti