Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus

QUOTE(Paranoia @ 2011 03 17, 00:27)
sveikinu patekus i erasmus smile.gif o kur tiksliau keliausi? Krokuva, Varsuva ar kazkur kitur?

O man rytoj pokalbis su komisija :/



Varšuva. Žiūrėjau pagal tai,kad stipriausias Lenkijos uni, be to mano dalyko yra pilnas magistras penkių metų anglų kalba, tai turėsiu begalę dalykų pasirinkimui..
Atsakyti
sveikos, iskilo tokia beda, savo motyvaciniam laiske nenurodziau kuriam laikotarpiui(rudens ar pavasario semestrui) noriu isvykt, tik dabar prisiminiau doh.gif kaip manot ar reiktu koki laiskeli nusiust tarptautiniam rysiu skyriui?
Atsakyti
QUOTE(beeilen @ 2011 03 17, 23:22)
sveikos, iskilo tokia beda, savo motyvaciniam laiske nenurodziau kuriam laikotarpiui(rudens ar pavasario semestrui) noriu isvykt, tik dabar prisiminiau doh.gif kaip manot ar reiktu koki laiskeli nusiust tarptautiniam rysiu skyriui?

Manau,jog savaime suprantama, kad rudeniui:) bent mano uni buvo pildoma atskira anketa su laikotarpiu. Jei nėra tokio 'reikalavimo' motyvaciniam turbūt ne taipir svarbu nurodyt.
Atsakyti
Aš irgi pasigirsiu, kad perėjau Erasmus atranką ir rudenį važiuosiu į Turkiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 18, 19:29)
Aš irgi pasigirsiu, kad perėjau Erasmus atranką ir rudenį važiuosiu į Turkiją smile.gif


sveikinu 4u.gif

o kaip derinsi su work and travel? gal tiesiai iš ten?
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 18, 19:29)
Aš irgi pasigirsiu, kad perėjau Erasmus atranką ir rudenį važiuosiu į Turkiją smile.gif

oOho, sveikinimai! thumbup.gif Dar pamenu rašei, kad nežinai, ar tiksliai pereisi atranką, dvejojai dėl kažkokios kitos merginos, o čia še tau biggrin.gif Praėjai atranką. Sveikinu labai, į Turkiją ir aš norėčiau nuvykt smile.gif Bet kaip jūs anksti visos sužinot, aš dar tik pirmadienį dokumentus nešiu biggrin.gif Ir dar kitą pirmadienį sužinosiu, ar ir aš praėjau. Laikykis kumščius! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2011 03 19, 11:03)
sveikinu  4u.gif

o kaip derinsi su work and travel? gal tiesiai iš ten?


oi... čia dabar didžiausias mano galvos skausmas. bet kokiu atveju, erasmus neplanuoju atsisakyti.
Galvoju apie variantą važiuoti į JAV, iš ten grįžti rugsėjo pradžioj (kokią rugsėjo 10), kelias savaites pabūti Lietuvoj ir važiuot į Stambulą. Tik įdomu, kaip man sektųsi visus erasmus dokumentus susitvarkyti. Jei viska susitvarkyčiau dar būdama Lietuvoj, būtų super. Tik su Turkija dar daugiau popierizmo, nes ji nėra ES narė ir reikia vizos ten norint mokytis. g.gif

galoshes >> biggrin.gif Paėmė ir mane, ir tą merginą. Nors šiaip buvo parašyta, kad vieta tik 1 studentui. Tikriausiai abi gerai pasirodėm, niekaip neišsirinko ir tada nusprendė abi siųsti. Šiaip iš mūsų fakulteto, praėjo apie 50 proc. dalyvavusių atrankoj. Tai nemažai palyginus.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 19, 14:34)
oi... čia dabar didžiausias mano galvos skausmas. bet kokiu atveju, erasmus neplanuoju atsisakyti.
Galvoju apie variantą važiuoti į JAV, iš ten grįžti rugsėjo pradžioj (kokią rugsėjo 10), kelias savaites pabūti Lietuvoj ir važiuot į Stambulą. Tik įdomu, kaip man sektųsi visus erasmus dokumentus susitvarkyti. Jei viska susitvarkyčiau dar būdama Lietuvoj, būtų  super. Tik su Turkija dar daugiau popierizmo, nes ji nėra ES narė ir reikia vizos ten norint mokytis.  g.gif

galoshes >> biggrin.gif Paėmė ir mane, ir tą merginą. Nors šiaip buvo parašyta, kad vieta tik 1 studentui. Tikriausiai abi gerai pasirodėm, niekaip neišsirinko ir tada nusprendė abi siųsti. Šiaip iš mūsų fakulteto, praėjo apie 50 proc. dalyvavusių atrankoj. Tai nemažai palyginus.


mhm aš ir galvoju kaip kuo greičiau dokus susitvarkyt. tikiuos nereiks kokių įgaliojimų rašyt doh.gif paskaičiavau mano fakultete paėmė apie 40% dalyvavusių.
Atsakyti
oho, kai aš ėjau, mano fakultete ktu dar liko dešimt laisvų vietų, norinčių neužteko atitinkančių reikalavimus, o čia 40-50 proc leido išvažiuoti blink.gif
gal kartais yra kas dalyvavo erasmus praktikoje? ar ruošiasi dalyvauti
Atsakyti
QUOTE(as_vaiva @ 2011 03 19, 23:33)
oho, kai aš ėjau, mano fakultete ktu dar liko dešimt laisvų vietų, norinčių neužteko atitinkančių reikalavimus, o čia 40-50 proc  leido išvažiuoti blink.gif
gal kartais yra kas dalyvavo erasmus praktikoje? ar ruošiasi dalyvauti


Aš dalyvavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chessiuke @ 2011 03 20, 10:18)
Aš dalyvavau  smile.gif


O gal galetum papasakoti, kaip patiko Erasmus praktika? Kokioj saly atlikai? Ka teko dirbti? Kaip santykiai su bendradarbiais?
Kazkaip iki siol jokiu atsiliepimu is nieko negirdejau apie praktika, tik siaip apie Erasmus studijas.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 20, 22:39)
O gal galetum papasakoti, kaip patiko Erasmus praktika? Kokioj saly atlikai? Ka teko dirbti? Kaip santykiai su bendradarbiais?
Kazkaip iki siol jokiu atsiliepimu is nieko negirdejau apie praktika, tik siaip apie Erasmus studijas.


Labai patiko, jei kas leistų vėl važiuočiau biggrin.gif 3 mėnesius buvau Portugalijoje. Kadangi aš studijuoju kineziterapiją, tai pusę praktikos atlikau privačioje neurologijos klinikoje, o kitą puse tokioj įstaigoj panašioj į polikliniką. Ištikrųjų santykiai su visais buvo geri, jei ko nesuprasdavau visi stengėsi paaiškinti, padėti smile.gif
Atsakyti