Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus

aha. svarbiausia anglu kalba ir vidurkis, bet kadangi as i vokietija pretendavau tai laikiau vokieciu kalbos testa. 9 gavau. o vidurkis buvo metinis 8.4. Tai sako: rinkis kur tik nori vaziuot , leidzia tave laisvai smile.gif

Anglu testas sake grupiokes buvo sunkokas... Gerai mokancios gavo apie 7, bet vidurki turejo virs 8 tai drasiai jas isleido.

Na, per ta pacia atranka (kai jau zinai testo rezultatus ir vidurki savo) grieztai ziuri i pazymius. Keliems buvo, kad vidurkis koks 6-7 ir jau nenorejo leist, nebent turejo gera kalbos testo pazymi. Buna sako : "Tu ten gedos su tokiais pazymiais mums padarysi. Jei nori gali vaziuot i Lenkija arba Latvija Erasmus mokytis"
Tai, kai as toje atrankoje dalyvavau, man buvo sokas, kad tap grieztai, as maniau, kad jei nera konkurencijos i ta vieta tai lengva ranka tave isleidzia.
Bet jei lendi jiems i akis , tai isleidzia vaziuot. Mano draugo vieno vidurkis buvo 6 berods, o anglu testas 10. Tai jo neleido i populiarias salis kaip Norvegija, Svedija, Vokietija, Prancuzija ir Ispanija. Jam paisule vienam paciam vaziuoti i kazkoki Vengrijos miesteli, bet jis issiderejo , kad isleistu ji i Norvegija:)
Svarbiausia nepasimesti ir drasiai tikinti, kad tu tikrai gali smile.gif
sekmes
Atsakyti
QUOTE(iewuu @ 2011 03 02, 21:46)
aha. svarbiausia anglu kalba ir vidurkis, bet kadangi as i vokietija pretendavau tai laikiau vokieciu kalbos testa. 9 gavau. o vidurkis buvo metinis 8.4. Tai sako: rinkis kur tik nori vaziuot , leidzia tave laisvai smile.gif

Anglu testas sake grupiokes buvo sunkokas... Gerai mokancios gavo apie 7, bet vidurki turejo virs 8 tai drasiai jas isleido.

Na, per ta pacia atranka (kai jau zinai testo rezultatus ir vidurki savo) grieztai ziuri i pazymius. Keliems buvo, kad vidurkis koks 6-7 ir jau nenorejo leist, nebent turejo gera kalbos testo pazymi. Buna sako : "Tu ten gedos su tokiais pazymiais mums padarysi. Jei nori gali vaziuot i Lenkija arba Latvija Erasmus mokytis"
Tai, kai as toje atrankoje dalyvavau, man buvo sokas, kad tap grieztai, as maniau, kad jei nera konkurencijos i ta vieta tai lengva ranka tave isleidzia.
Bet jei lendi jiems i akis , tai isleidzia vaziuot. Mano draugo vieno vidurkis buvo 6 berods, o anglu testas 10. Tai jo neleido i populiarias salis kaip Norvegija, Svedija, Vokietija, Prancuzija ir Ispanija. Jam paisule vienam paciam vaziuoti i kazkoki Vengrijos miesteli, bet jis issiderejo , kad isleistu ji i Norvegija:)
Svarbiausia nepasimesti ir drasiai tikinti, kad tu tikrai gali smile.gif
sekmes


oho kaip pas jus įdomiai. Pas mane kiek žinau nėra nei pokalbių, nei testų specialių tai ir motyvacinis svarbus, kai renka žmogaus nematę. Nors man turbūt būtų geriau pokalbis būtų manau. Pas jus daug išleidžia? nes skamba lyg labai daug važiuotų.
O ten kažkur buvo klausimas, kur norim... Tai aš į Lenkiją vienintelę ir rašiau vienintelį Varšuvos universitetą, motyvacinį jau išsiunčiau ir stengsiuos nebekoreguoti, nors sistema leidžia, kaip bus taip.
Atsakyti
Vakar buvo pas mus seminaras apie Erasmusą, ten daugiau iš administracinės pusės, Tomas tas vedė, tai papasakojo viską, bet nusivyliau kažkaip unsure.gif Visų pirma pamačiau, kiek nemažai yra norinčių iš mūsų, o dar ir į Belgiją yra norinčių, tad manau, jog tikrai vyks konkurencija verysad.gif Taip kad išvykt su grupioke šansų lyg ir nebėra, liūdna vienai važiuot būtų, jei patekčiau, arba su kokia pana iš kitos grupės ar kito kurso, o dar kaip pamačiau, kas tokie nori važiuot doh.gif Bet tikiuos viso, ko geriausio. Sakė jis mums ir apie tai, kad svarbiausi - pažymiai. Tai pirmasis rodiklis, į kurį žiūri, o paskiau jau visa kita, tad tas motyvacinis tik iš reikalo rašomas ir tiek. Ir pasakojo, jog rpaeitais metais dalyvavao rekordinis norinčiųjų skaičius - 150, o iš jų išvyko 110 kažkur. Žodžiu, dalyvausiu konkurse, pasiseks, pasiseks, o jei ne, tai dalyvausiu kitąmet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2011 03 03, 08:45)
Vakar buvo pas mus seminaras apie Erasmusą, ten daugiau iš administracinės pusės, Tomas tas vedė, tai papasakojo viską, bet nusivyliau kažkaip  unsure.gif Visų pirma pamačiau, kiek nemažai yra norinčių iš mūsų, o dar ir į Belgiją yra norinčių, tad manau, jog tikrai vyks konkurencija  verysad.gif Taip kad išvykt su grupioke šansų lyg ir nebėra, liūdna vienai važiuot būtų, jei patekčiau, arba su kokia pana iš kitos grupės ar kito kurso, o dar kaip pamačiau, kas tokie nori važiuot  doh.gif Bet tikiuos viso, ko geriausio. Sakė jis mums ir apie tai, kad svarbiausi - pažymiai. Tai pirmasis rodiklis, į kurį žiūri, o paskiau jau visa kita, tad tas motyvacinis tik iš reikalo rašomas ir tiek. Ir pasakojo, jog rpaeitais metais dalyvavao rekordinis norinčiųjų skaičius - 150, o iš jų išvyko 110 kažkur. Žodžiu, dalyvausiu konkurse, pasiseks, pasiseks, o jei ne, tai dalyvausiu kitąmet  biggrin.gif


Betgi labai geri skaičiai, beveik visi išvyksta. Ar galvojai, kad išvis visi, kas užpildo, išvažiuoja? O šiaip siūlau nepraleist galimybės ir nežiūrėt, jei grupiokei nepavyktų... juk dauguma ten atvažiuoja po vieną ir nepražūna. mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir pati viena vaziavau ir nesigailiu, dar karta pakartociau smile.gif Nepamirsk , kad dar is kitu miestu suvaziuoja lietuviu, tai gali sutikti ju jau atvykus smile.gif

O kodel taip i Belgija norisi? Juk pilna siulomu vietu ir i kitas salis.
Ir dar.... Jeigu dbr esi pirmakurse, tai labai sunkus atvejis , kad isleis. Pirmakursiu dazniausiai neleidzia. Per mano tranka (praeitais metais) isleido tik viena pirmakurse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewuu: 03 kovo 2011 - 10:31
Antrakursė aš biggrin.gif Žinau, kad pirmakursius sunkiai išleidžia, sakė vakar tas bičas, kad jie gali išvykt tik tuomet, jei lieka laisvų vietų.Tai jei jau viena pateksiu, žinoma, kad važiuosiu, bet dviese būtų ramiau ir linskmiau tongue.gif
Į Belgiją noriu važiuoti todėl, kad programa įdomi, tokios aš KU neturėsiu ir šalis kiek panaršiau nete visai nieko pasirodė smile.gif O dėl kitų šalių.. Matai, mes neturim didelio pasirinkimo. Galim rinktis tarp Belgijos, Danijos, Rumunijos ir po to jau kaimyninių šalių, Latvijos, Estijos, ai, dar Lenkijos biggrin.gif O į tokias nelabai noris važiuot, jokios intrigos. Tad netoks ir didelis pas mus pasirinkimas biggrin.gif
Vis tiek tikiu, kad viskas bus ok biggrin.gif Kitą savaitę dar pas mus organizuojamas susitikimas su grįžusiais iš erasmus studentės, bet čia tik mūsų fakulteto, kurie studijuoja tą pat, ką ir mes, tai įdomu bus paklausyt biggrin.gif Be to, sakėm tarsimės, kaip užpildyt, kas kur nori važiuot, kad bent dauguma patektų, kur nori, jei pavyks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra kas is VDA studenciu dalyvaujanciu/dalyvavusiu erasmus?
Atsakyti
Na va. Motyvacinis jau parašytas. Pasirinkau pirmu numeriu Turkiją. g.gif
Dabar beliko pokalbis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 06, 23:00)
Na va. Motyvacinis jau parašytas. Pasirinkau pirmu numeriu Turkiją.  g.gif
Dabar beliko pokalbis.  doh.gif

drinks_cheers.gif Mano motyvacinis laiškas irgi jau baigtas, dabar laukiu pokalbio ir anglų kalbos testo biggrin.gif Bet man jis dar tik po poros savaičių.
Turkija.. O kodėl rinkais Turkiją? Tiesą pasakius, jei aš būčiau turėjus tokią pasirinkimo galimybę, jaučiu, kad irgi būčiau rašius Turkiją, bent jau vieną iš keturių tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 06, 23:00)
Na va. Motyvacinis jau parašytas. Pasirinkau pirmu numeriu Turkiją.  g.gif
Dabar beliko pokalbis.  doh.gif


Aš taip pat pirmą rašiau Turkiją. :]
O į pokalbį, kaip supratau, gali ir nepakviesti. Jei motyvacinis pasirodė silpnas. Taip kankinausi su juo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2011 03 07, 07:33)
drinks_cheers.gif Mano motyvacinis laiškas irgi jau baigtas, dabar laukiu pokalbio ir anglų kalbos testo  biggrin.gif Bet man jis dar tik po poros savaičių.
Turkija.. O kodėl rinkais Turkiją? Tiesą pasakius, jei aš būčiau turėjus tokią pasirinkimo galimybę, jaučiu, kad irgi būčiau rašius Turkiją, bent jau vieną iš keturių tai tikrai  biggrin.gif


Pasirinkau Turkiją, nes ten bene normaliausia mokymosi programa. Ir šiaip įdomi šalis. Ko gero, įdomiausia, iš kurių galiu rinktis. Labai norėčiau Stambulą pamatyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 03 07, 10:12)
Pasirinkau Turkiją, nes ten bene normaliausia mokymosi programa. Ir šiaip įdomi šalis. Ko gero, įdomiausia, iš kurių galiu rinktis. Labai norėčiau Stambulą pamatyti.  ax.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi būčiau rinkusis Turkiją vien dėl pačios šalies, juk visi į Turkiją važiuoja poilsiaut, o čia turi galimybę pusę metų pagyvent biggrin.gif Kadangi mano pasirinkimų sąraše nėra tokios egzotiškos šalies, tad pirmoj vietoj įrašysiu Belgiją biggrin.gif O kada jūs tiksliai žinosit, ar patekot? Kiek laiko trunka visa atranka pas jus? g.gif
Atsakyti