Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Almera

Aš jau antrus metus džiaugiuosi 2003 metų Almera (sedanas) wub.gif
2,2 l. variklis, suvalgo ~7/100 km. g.gif
Atsakyti
kol kas patys geriausi
Atsakyti
Na va, po mano langais irgi auksinio amžiaus nissan almera stovi. ax.gif 1996, 1.9 dyzelis. Labai taupi mašinytė, nupirkus reikėjo gumas pakeisti, kitas smulkmenas. Tik vairą sukiojant ir riedant girdisi bumsėjimas, spėju, tai granatos jau duoda apie save žinoti? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki visi, turiu klausimeli. Irgi noriu pirkti Nissan Almera 2002 m. 2.2 dizeliuka, tik esu apie 180 cm ugio ir turiu itarimu, kad su mano ugiu gali buti nelabai patogu vairuoti. As, kai mokausi vairuoti Opel Astra, tai atleidziant sankaba visa laika keliu isispirdavau i vaira (ir tai atitraukus vairuotojo sedine) doh.gif . Gal kas turejo panasiu problemu, ar Jusu vyriskiai turejo pan.problemeliu? O gal siame modelyje nera tokios problemos ir yra uztektinai vietos? Mano priziureta masiniuke yra kitame mieste, uztat atsisesti ir paziureti negaliu, o vaziuoti i kita miesta tam kad atsisedus suprasti, kad ji mano ugiui permaza g.gif Labai prasau atrasikite savo nuomone siuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi ir galėtų parašyti atisliepimų apie Nissan Almera Tino? Mane domina jų kuro sanaudos, Taip pat kokie kiti minusai ir kokie pliusai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 05 spalio 2010 - 17:56
QUOTE(Laola @ 2010 10 05, 18:56)
Gal kas turi ir galėtų parašyti atisliepimų apie Nissan Almera Tino? Mane domina jų kuro sanaudos, Taip pat kokie kiti  minusai ir kokie pliusai?

as vairuoju tino, pakolkas man ji patinka, kuro sanaudos nedideles, as pvz pas tevus kurie 300km nuo manes gyvena i viena puse nuvaziuoju uz 50lt. minusas garso izoliacija bet masinos -salone viduj nesijaucia. is isores didele auto viduj normali mazyte masinyte. kaip vienam forume radau jei pavyks nusipirkt gera masinyte tai ilgai bedu neturesi, taip kad as jau puse metu vazineju keiciau galinio amortizatoriaus gumeles blush2.gif na ir pas mane su apsvietimu ten biski bedu yra
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 10 05, 19:21)
as vairuoju tino, pakolkas man ji patinka, kuro sanaudos nedideles, as pvz pas tevus kurie 300km nuo manes gyvena i viena puse nuvaziuoju uz 50lt. minusas garso izoliacija bet masinos -salone viduj nesijaucia. is isores didele auto viduj normali mazyte masinyte. kaip vienam forume radau jei pavyks nusipirkt gera masinyte tai ilgai bedu neturesi, taip kad as jau puse metu vazineju keiciau galinio amortizatoriaus gumeles  blush2.gif  na ir pas mane su apsvietimu ten biski bedu yra

Labai dėkoju už atsiliepimą 4u.gif Mano mama alpsta dėl tos Tino ir jau tauposi jai pinigus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2010 10 06, 21:42)
Labai dėkoju už atsiliepimą  4u.gif  Mano mama alpsta dėl tos Tino ir jau tauposi jai pinigus  drinks_cheers.gif

tikrai gera investicija. pas mane dyzeliukas tai butinai vsarikliukas 2.2 silpnesne schmoll.gif nepatariu. kaip ir daug kur raso jai sunkiau is vietos pajudet, o po to kai rauna tai rauna bigsmile.gif
Atsakyti
Pirkau Almera Tino pries metus. 2.2l dyzeliukas,is pradziu irgi netrauke iki 1800 apsuku,variau i nissan sevisa ir pas dyzeliu meistrus,sis vare kad cia jau jos tokios,siurbliai tipo nelaiko ir t.t. Pats pradejau jieskot galu, inete priskaiciau forumu,prisisiunciau schemu. Pasirodo yra toks EGR voztuvas kuris dali atdirbusiu duju grazina i cilindra kad sumazetu NX duju ismetimas, po kazkiek laiko jis pasidevi ar isiregulioja.As tesiog atsukau jo dngteli,ir isemiau traukute kuri ji atidaro(kiti stato zagluske i ERG kanala).Variklis pradejo traukti puikiai ir tolygiai, nera jokio suolio kai jungesi turbina.Dar tai sumazina kuro sanaudas.Siaip gana dinnamiskai vazinejant po miesta i 7 litrus telpu.Ziema prie -26 uzsikure normaliai.Puiki masina nesigailiu,tik saltas variklis truputi astriai dirba kol isyla.
Atsakyti
QUOTE(inesavilnius @ 2010 09 04, 14:11)
Sveiki visi, turiu klausimeli. Irgi noriu pirkti Nissan Almera 2002 m. 2.2 dizeliuka, tik esu apie 180 cm ugio ir turiu itarimu, kad su mano ugiu gali buti nelabai patogu vairuoti. As, kai mokausi vairuoti Opel Astra, tai atleidziant sankaba visa laika keliu isispirdavau i vaira (ir tai atitraukus vairuotojo sedine) doh.gif . Gal kas turejo panasiu problemu, ar Jusu vyriskiai turejo pan.problemeliu? O gal siame modelyje nera tokios problemos ir yra uztektinai vietos? Mano priziureta masiniuke yra kitame mieste, uztat atsisesti ir paziureti negaliu, o vaziuoti i kita miesta tam kad atsisedus suprasti, kad ji mano ugiui permaza  g.gif  Labai prasau atrasikite savo nuomone siuo klausimu  4u.gif


Kaip tik nusipirkome Nissan Almera, esu apie 180 cm ugio, o ir mokytis teko su Opel Astra...niekur man neteko i vaira ispirti...gal blogai kazka sureguliavai? g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, nusprendžiau prisjungti prie šios temos, kadangi visai neseniai nusipirkome nissan almera (2005 metų, dyzelį). Norėjau pasiteirauti, ką jūs žinote / manote apie šios markės automobilius. Tik nusipirkus visi prigąsdino, kad labai jau blogos tos almeros, dažnai genda, brangus remontas.... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš taip pat vairuoju 2003m. almera (hečbeką), bet turiu šiokią tokią bėdą, jei dukrytė važiuoja kartu su manimi savo auto kėdėj ant galinės sedynės, tai tenka priekinę keleivio sėdynė pritraukt beveik iki panelės ir tada jau nelabai kas ten telpa atsisėsti, nes priešingu atveju dukrytės kojytės labai remiasi į tą sėdynę. Ar čia mūsų auto kėdutė (9-25kg) tokia nenormali, ar čia mašinos konstrukcija kalta? g.gif Nes vien dėl to vis pasvarstau galimybę keist mašiniuką sad.gif
Atsakyti