Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvelis nenurimsta, "banguoja"

Sveikos mamytes,

Noriu patarimo. Mano bachuras pilve nu taip ziauriai spardos, tiesiog visas pilvas linguoja, banguoja, zodziu kartais baisu pasidaro ar viskas jam OK? Ar gali taip buti kad vaikui kazkas negerai? Gal mazai vandenu? Pas gydytoja aisiu tik po 3 savaiciu, tai daba taip neramu. sad.gif Su pirmaja buvo tikrai ne taip, norsji duodavos kaip reikiant, nu bet ne taip g.gif
Atsakyti
Kiekvieno kitoks charakteris- lauk jdraus bachuriuko. Maniškė irgi ten kūliais eidavo- net kulniukai pilvo paviršium praslysdavo- tai dabar turiu merginą su tom ilgai neišsikraunančiom batareikom...tiesa, nuo saldumynų ar streso dar tris kart daugiau spardydavos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (westa @ 2004 05 30, 12:48)
Sveikos mamytes,

Noriu patarimo. Mano bachuras pilve nu taip ziauriai spardos, tiesiog visas pilvas linguoja, banguoja, zodziu kartais baisu pasidaro ar viskas jam OK? Ar gali taip buti kad vaikui kazkas negerai? Gal mazai vandenu? Pas gydytoja aisiu tik po 3 savaiciu, tai daba taip neramu. sad.gif Su pirmaja buvo tikrai ne taip, norsji duodavos kaip reikiant, nu bet ne taip g.gif

Siūlau pas gydytoją kreiptis anksčiau numatyto termino. wink.gif
Atsakyti
Tikrai, vienas papildomas vizitas nepakenks.
Atsakyti
SIULAU KREIPTIS ANKSCIAU LAIKO, GALI NE TIK VANDENU BUTI MAZAI BET IR DEGUONIES, NEPAKENKS APSILANKYK IR PACIAI BUS RAMIAU...
Atsakyti
O mano pupa pilve irgi labai duodavosi. Kartais irgi galvodavau, kad kas nors negerai: visas pilvas banguodavo. Viskas buvo gerai, tik gime virkstele 3 kartus apie kakliuka apsisukusia. Tikrai nezinau kodel, bet maniau, kad ir del neapsakomo makalavimosi ir virkstele ziaauriai ilga buvo. Pridusus nebuvo visai. Tai cia tik mano atvejis. Kad butu ramiau aisku nueik anxciau pas gyd. Man tai biski kas neaisku buvado - ir varau. Sekmes:-)
Atsakyti
Nu ir išgąsdinote. Visą laiką maniau, kad va jeigu nejuda, tai tada kažkas gali būti blogai ohmy.gif O jeigu juda labai labai? Mano vaikis va jau 3 dienos irgi juda daug labiau nei anksčiau - pilvas ištisai gumbais nusėtas ir ištisas makalavimasis- o jau 39 savaitė... Bet tik girdėjau tai priklauso nuo padėties - jei jis vienaip pasisukęs, gali nejusti ypatingų judesių, jei kitaip - jusi bet kokį net mažiausią krūptelėjimą... Hm... net susimąsčiau dabar...
Atsakyti
AS IRGI MANIAU, KAD JEI SMARKIAI JUDA, TAI VISKAS GERAI. GYVAS REISKIA. MANISKIS TAI IRGI NEREALIAI PLAKASI, BET KAIP TIK RYT EISIU PAS DAKTARE, TAI IR PAKLAUSIU AR VISKAS GERAI, KAD TAIP SIAUCIA. smile.gif
Atsakyti
Aciu Dievui kad atsirado tokiu, kurioms irgi vaikelis makaluojasi smarkiai smile.gif , siaip siandien internete paskaitinejau ivairius puslapius, tai kazkaip neradau kad tas butu blogai. O kas liecia mazai vendenu ar deguonies, tai pagal mano pilva mes nu jau i didziaja puse pagal savaites einam rolleyes.gif , tai reiskia kad mazavandene tikrai kaip ir negaletu buti. Zodziu , ziuresim. O ir lelius ne visada taip smarkiai duodas. Va vakarais tai prasideda, ypac kai pradedu su juo bendrauti, va tada tikras bumas g.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu tokią pat problemą: makaluojasi, daužosi, tiesiog iš proto varo, nenurimsta nei dieną, nei naktį. Taip kad Westa, ne viena tokia. Tiesa, aš dėl to nerimauju jau senokai, ir klausiau tiek įvairiausių gygtojų, tiek literatūrą bandžiau perskaityt visokiausią. Nieks nieko doro pasakyt negalėjo, seniau galvota, kad gal būt tokiems kūdikiams šiek tiek trūksta deguonies, todėl mamos valgydavo "deguonies kokteilius", tačiau naudos to įrodyta niekaip nėra, tiesiog kad nuramint mamas tongue.gif Manoma, kad pilve judresni kūdikiai būna ir gyvenime žymiai judresni, jų kiek mažiau stabili psichinė pusiausvyra, didelė dalis hiperaktyvių vaikų mamų teigė, kad šie ir pilve judėjo labai smarkiai (bet nieks nedarė atvirkščio tyrimo- kokie būna visi judrūs pilve vaikai- judresni ar ne už bendraamžius). Mano dukra yra ypatingai judri (didesnioji),bet tikrai taip nesidaužė pilve (tiksliau daužėsi daug stipriau, bet ne tiek daug kartų) biggrin.gif. Radau vienintelę baisybę, kuria gali sirgti toks bildukas- tai visai neturėti smegenų, bet realiai tai yra toks retas atvejis, ir 98 proc. jis diagnozuojamas echoskopu, būna kartu su kitais apsigimimais,kad tikrai nėr ko apie jį per daug galvoti. unsure.gif
Taigi, lieka mums vienintelė išeitis: laukt ir tikėtis kad bus sveikutis gerutis leliukas biggrin.gif .
Beje, man atrod, kad augdamas leliukas daužosi kiek mažiau, tad linkiu Westa ir kitoms likimo draugėms kantrybės ir didelės laimės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 05 30, 17:41)
Beje, man atrod, kad augdamas leliukas daužosi kiek mažiau, tad linkiu Westa ir kitoms likimo draugėms kantrybės ir didelės laimės thumbup.gif

Taip rašo, - nes galvytė jau būna tvirtai įsisitačiusi. Bet va pas mane tai jis sėdi, tai turbūt ir makaluojasi dar vis smile.gif
Atsakyti
Man gydytojai taip apibūdino - kiekvienas vaikas turi savo ritmą ir savo judesių charakterį. biggrin.gif


Tai reiškia, jų gali būti daug ar mažai, bet visada jie turi būti panašūs. Tai reiškia - jei aktyvus , tai aktyvus maždaug tuo pat metu ,panašiu pobūdžiu.
Jei pasyvus irgi pagal savo braižą. Susirūpinti visada reikėtų tada, kai vaikelis buvo labai pasyvus ir staiga tapo labai judrus. arba atvirkščiai - iš judraus - nurimo. tongue.gif

Kartu reikėtų pažiūrėt vaiko svorio priauginėjimą - jei auga, didėjant savaičių skaičiui, tai dėl nieko pergyvent nereikėtų.

tongue.gif

Manau, kad tavo atveju viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti