Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvelis nenurimsta, "banguoja"

zinau, kaip keistai skamba, ir isvis gal be reikalo sita tema uzvedu, nu bet man paciai keista, niekad taip nebuvo. mazius jau para laiko pilve tokius virkuntasus isdarineja, kad ramesnes minutes nera. kaip pradejo vakar, taip ir visa nakti prasimarmaliavo (net akiu sumerkus nebuvau, nes neimanoma kai tokie dziazai pilve), ir dabar nenurimsta. ar normalu taip? duodasi taip kad net suskausta man, ir visai be jokios pertraukos blink.gif
Atsakyti
Tai ka parasysiu priimk l. ramiai. Skauciau fantastiska knyga "paslaptingas negimusio vaiko pasaulis" joje buvo kaip tik minimi keli atvejai, kuomet vaikutis pilvuke pasidare superaktyvus ir tai tesesi. Viena mama pati pasakojo kaip ji itare kazka negero, nepaliaujantis vaikucio judejimas jai signalizavo akivaizdu pagalbos sauksma, tarsi jis bande 'prisibelsti" iki mamytes. Nuskubejus pas gydytojus jai diagnozavo (nepasakysiu konkretaus lietuvisko pavadinimo..) galima placentos nukritima ar pan, kas reikstu vaikutis netektu viso ko gaunamo per placenta.. Laiku tai sustabdzius vaikutis nusiramino. Mama visa laika jautesi gerai ir net neitare, jog atsirado gresme jos mazyliui.. Kitais atvejais buvo l. panasiai - perdetai aktyvus mazylis reiske perdeta jo suirzima, tik priezastys kiek skyresi. Siulyciau neignoruoti, o pabandyti kuo skubiau issiaiskinti ir isitikinti ar viskas gerai..(galbut is tikro nieko rimto ir nera) Tik bandyk nepanikuoti. Zinau, jog sunku, bet panasu jog musu jausmai sekundziu greitumu pasieka maziukus ir jie jaucia lygiai ta pati. Skirtumas tame, kad mes zinome savo jausmu priezastis, o jie gali tik nuspeti kas sukele tavo baime, nerima ar dziaugsma. Bandyk kalbinti ir raminti savo kudikeli. Stenkis uztikrini ji, jog pabandysi issiaiskinti ir jam padeti..
Sekmes!!! Ir parasyk kaip sekasi. Laikysiu kumscius uz jus.
Atsakyti
aciu tau. vaziuoju as i ligonine, pasiziuret.
Atsakyti
Ruicele, kaip sekėsi, ar viskas gerai. Tikiuosi, kad taip.
Atsakyti
gal kavos netycia gere biggrin.gif ardar ko. Nu idomu ka gydytoaji pasakys
Atsakyti
dekui uz rupesti wub.gif mums kaip ir viskas ok, ziurejo mane vakar per visus galus blush-anim-cl.gif tik uzdegimuka biski kazkoki rado, tai israse zvakuciu. o su mazium viskas tvarkoj biggrin.gif tai sulasino magnio ir paleido namucio. matyt, taip jau bus, kad musu kliackas bus super aktyvistas g.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad jums viskas gerai. Aš kai buvau nestuke.gif irgi labai duodavosi ypač va kaip ir tau paskutines savaites. aš išvis tik dieną miegodavau, nes naktį neužmikdavau nuo spardymosi.
Atsakyti
Lona, bet zinok kai paskaiciavau tai maniskis lygiai pusantros paros be perstojo prasidave doh.gif ir tas perstojas paskui labai kuklus buvo, o dabar vel makaluojasi doh.gif nu is kur pas toki zmogeliuka tiek energijos? blink.gif
Atsakyti
Jam gi vietos mažai, gal didelis bus smile.gif Gal tik taip atrodo, kad nepailsi, nes gi tu įsitempus ir tiesiog tai jauti. negi tu nemiegi visiškai? Tada ir jis miega.
Atsakyti
tai va kad ana nakti nemiegojom abu wub.gif o sianakt jau snaudem, jau geriau. vietos tai jam ryskiai maziau, nes razosi visaip biggrin.gif matyt, erdve bando plest biggrin.gif vakar pirma karta mums toniukus rase, pirma karta isgirdau sirdele wub.gif vyras irgi klause apzavetas biggrin.gif tik aparota ta kur ant pilvelio pritvirtina apspardem, nepatiko kad verzia laugh.gif
Atsakyti
Et tai smagu, kad viskas su jumis abiem tvarkoje! Tikiuosi nepyksti, kad pagasdinau.. Mes vakar net su teta turincia 35 metu akuseres darbo staza ta tema diskutavom. Ji irgi pripasakojo visokiu ciudu...
Sekmes!
Atsakyti
mammamia, kaip galiu pykt kai zmogus gero linki smile.gif nuvaziavau ir nusiraminau, ir dar va uzdegimuka kazkoki ta proga issigydysim thumbup.gif ir toniukus isgirdau vakar pirma karta wub.gif jausmas fantastinis...kaip arti tas zmogiukas pasirodo...
Atsakyti