Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvelis nenurimsta, "banguoja"

Sveikutes nestuke.gif Vakar vakare gulejau ramiai lovoje, kai staiga ziuriu - o mano pilvukas taip banguoti pradejo, na tiesiog maciau, kaip mano vaikiukas vartosi ir kur vartosi thumbup.gif Mane toks nuostabus jausmas uzliejo. Tiesa, as dar negaliu niekaip suprast, kokioje padetyje mano vaikelis gulineja, kur jo galvyte, kur kojyte. Man dabar prasidejo 23 sav.
O kada jus jau galejote ryskiai suprast, kur ir kokia jusu vaikiuko kuno dalis, kada jis vartosi, o kada tiesiog spirineja i sonkauliukus bigsmile.gif
Atsakyti
Oi banguoja dar ir kaip biggrin.gif tik man jau 34 savaitele eina mirksiukas.gif ax.gif Tai jau tikrai eina suprast kur nugaryte iskisa sukdamasis, kur kojyte ar rankyte (as manau kad atskiriu jas tongue.gif ) ax.gif galvyte labai aiskiai iskyla wub.gif fainas jausmas, pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniškis irgi labai aktyvus. mums 31 savaitė eina. Kartais tas aktyvumas man irgi kelia nerimą. Esu skaičiusi, kad ypatingas "davimasis" gali reikšti, kad mažiui trūksta deguonies.
Kai tikrai labai nerimsta, einu į lauką - atrodo, padeda. Bet dažniausiai man atrodo visai normalus tas jo "sportas" rolleyes.gif
Kojytės jo ryškiai viršuj, pomėgis nerealus spardyti dešinį šoną. O šiaip sukiojasi iš vienos pusės į kitą, nu nemažas toks užpakaliukas...
Suprasti, kur kas, pradėjau apie 28 sav. - tada jis pasirinko tą padėtį galva žemyn. Iš pradžių nesupratau, kas vyksta - taip tampė pilvą į visus šonus, skersavosi, įstrižavosi, o paskui nuosekliai pradėjo spardyt viršuj - aiškiai jaučias, kad ten kojytės, o visi žagsėjimai, tie dažni ritmingi "kiukt" visai apačioj, nu žiauriai žemai jaučiasi. Aišku, jis dar gali sumąstyt verstis kitaip, kas gali garantuot biggrin.gif
A, ir echoskopija patvirtino, kad viskas taip ir yra - "kabo" jis ten biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif Na, o mano leliukas naktį vis mane pažadina, spardosi, vartosi, duodasi pilve, ir užmigt niekaip negaliu ax.gif
Atsakyti
As tik atsigulu i lova..ir prasideda pilvo sokiai ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2006 01 27, 19:44)
ax.gif Na, o mano leliukas naktį vis mane pažadina, spardosi, vartosi, duodasi pilve, ir užmigt niekaip negaliu ax.gif

QUOTE(Manaska @ 2006 03 03, 11:45)
As tik atsigulu i lova..ir prasideda pilvo sokiai ax.gif  thumbup.gif


Prisimenu tą jausmą, biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Sėkmės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė @ 2006 03 04, 10:40)
Sėkmės jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciukas mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2006 01 24, 15:19)
Oi banguoja dar ir kaip  biggrin.gif  tik man jau 34 savaitele eina  mirksiukas.gif  ax.gif Tai jau tikrai eina suprast kur nugaryte iskisa sukdamasis, kur kojyte ar rankyte (as manau kad atskiriu jas  tongue.gifax.gif  galvyte labai aiskiai iskyla  wub.gif  fainas jausmas, pritariu  drinks_cheers.gif


mano pilvelis irgi banguoja kaip pašėlęs,o kai užeina šokių metas,tai pilvas tiesiog šokinėja visas thumbup.gif O geriausia tai šiandien - atsisėdo mano mažius ir galvyte įsirėmė į bambą,tai taip iškėlė man pilvą smarkiausiai doh.gif Bet aiškiai matės,kad galvytė ten įsirėmus.Ir taip porą minučių ir buvo.Užsimanė paglostymo mažiukas biggrin.gif
Atsakyti
kaip faina.ech kaip laukiu sito momento wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 03 06, 14:10)
kaip faina.ech kaip laukiu sito momento  wub.gif

O kiek laiko jau tau?
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 03 06, 14:36)
O kiek laiko jau tau?

na mes dar mazuciai.tik 5 savaiteles blush2.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif
Greit tas laikas praeis ir nepajusi kad jau išsipūtei kaip arbūzas biggrin.gif
Atsakyti