Įkraunama...
Įkraunama...

Margos mūsų Velykos!

http://www.supermama...p...&phid=11978
Vaizdelis už širdies griebia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2007 04 16, 21:01)
bet aš tai nesugebu tokių dalykų blush2.gif

Eik jau, netikiu irnesakyk.gif
Microsoft Office Picture Manager turi? Atsidarai su ja nuotrauką ir eini paprasčiausiu keliu per Picture/Autocorrect. Kartais tik tiek ir tereikia, kartais nutaiso į lankas, tada koreguoji per Picture/Brightness and Contrast. Ten yra trys rodyklės: Brightness (šviesumas), Contrast (aišku, kontrastas) ir Midtones (pustoniai). Tai stumdai tas rodyklėles, ir matai, kaip geriau.
Na duosiu dar vieną pavyzdėlį besidarbuojančio žmogučio nuotraukėlės, kuri man labai miela:
Nekoreguota:
user posted image
O čia šį kartą truputį patamsinta:
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elge: 16 balandžio 2007 - 23:45
Šįkart per tamsiai tongue.gif
Atsakyti
Man ir pirmasis variantas gražesnis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 04 16, 23:47)
Šįkart per tamsiai tongue.gif

QUOTE(grange @ 2007 04 16, 23:48)
Man ir pirmasis variantas gražesnis...  thumbup.gif

blush2.gif
Nesiginčiju 4u.gif
Man pirmasis variantas atrodo peršviestas, bet galėjau ir persūdyti (gal ekranas mano blogai rodo tongue.gif ) biggrin.gif
Bet džiaugiuosi diskusija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 04 16, 23:24)
unsure.gif emmmm, o cia jokio skirtumo??? Ar gyvuneliai ar vaikai?

švenčia paprastai visa šeima su visais augintiniais tongue.gif tad jei jūsų Velykų šventėje aktyviai dalyvavo - margučius "rideno" ir ragavo - ir šeimos augintiniai, galima siųsti ir tokias foto.
Nuotraukose taip pat nebūtinai turi būti vien vaikai, gali būti visa šeimyna, ar supermamos.

Svarbu kad tai nebūtų vien tik velykinių atributų foto, kuriuose nėra šventės dalyvių. Arba nuotraukos kuriose yra dalyvis, bet nėra nė vieno velykinio atributo. Tokios nuotraukos netvirtinamos.
Atsakyti
Taigi ir as pagalvjau, kad gal nuo ekrano daug kas skiriasi... Man pirma pataistyta nuotrauka kur sviesa is nugaros - neatrodo labai tamsi... O shi nuotraukyte - tikrai labai shviesi... biggrin.gif
Mano vyro kompiuteryje ir mano nesiojamame - labai skiriasi ekrano kontrastas: Supermama pas mane shviesiai ruzava, matau tulpes neryshkias, o mano vyro kompiuteriu Supermamoj matau ne tik ryshkias tulpes, bet ir "tapetu" juostas ruzavai baltas....
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 04 17, 07:37)
švenčia paprastai visa šeima su visais augintiniais  tongue.gif  tad jei jūsų Velykų šventėje aktyviai dalyvavo - margučius "rideno" ir ragavo - ir šeimos augintiniai, galima siųsti ir tokias foto.
Nuotraukose taip pat nebūtinai turi būti vien vaikai, gali būti visa šeimyna, ar supermamos.

Svarbu kad tai nebūtų vien tik velykinių atributų foto, kuriuose nėra šventės dalyvių. Arba nuotraukos kuriose yra dalyvis, bet nėra nė vieno velykinio atributo. Tokios nuotraukos netvirtinamos.

notworthy.gif supratome, dekojam
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 04 17, 00:36)


Tikrai... wub.gif
Atsakyti
man tai graziausios sios...
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O man šios:
Atsakyti
o kur dingo mano nuotrauyte g.gif
Atsakyti