Įkraunama...
Įkraunama...

Margos mūsų Velykos!

labai nuostabus musu pypliukai ir velykines nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif man si labai patinka
user posted image

dar idomi si
user posted image
Atsakyti
Man labai krenta į akį tokios nuotraukos kuriose pasodintas arba pastatytas vaikas prie kiaušinių krepšelio ir atrodo, kad mama vaikui sako: "žiųrėk į mane, fotografuoju tave fotokonkursui". Kažkaip neįdomu, nėra veiksmo ir net vaiko gaila unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 04 16, 13:34)
Man labai krenta į akį tokios nuotraukos kuriose pasodintas arba pastatytas vaikas prie kiaušinių krepšelio ir atrodo, kad mama vaikui sako: "žiųrėk į mane, fotografuoju tave fotokonkursui". Kažkaip neįdomu, nėra veiksmo ir net vaiko gaila unsure.gif .


uz tat ir nedristu dalyvauti siame konkurse, bo tokios laaaabai laaaabai foto ir nepagavau per visas velykas blush2.gif
bet gal dar sugalvosiu g.gif idet savo mazute bent jau parodyti hihihi.gif
Atsakyti
Orginalu ir labai grazu wub.gif

user posted image

Nuotraukyte grazi,bet velgi jai truksta ryskumo verysad.gif ..Butu kitas vaizdas visai,kaip pasakytu pati elge ...

user posted image




user posted image

thumbup.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 16 balandžio 2007 - 13:58
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 04 16, 13:57)
Nuotraukyte grazi,bet velgi jai truksta ryskumo  verysad.gif  ..Butu kitas vaizdas visai,kaip pasakytu pati elge ...

Ką reiškia "pati elge"? unsure.gif 4u.gif
Šiaip tai būtų smagu, jeigu žinovų į tokias diskusijas įsitrauktų, nes jų tikslas nėra kritikuoti, o skatinti vertinti ir matyti 4u.gif Bet jeigu tokie komentarai nėra malonūs, tai sakykite unsure.gif
O iš tikrųjų - taip, krito į akį man ši nuotraukėlė, bet ne dėl ryškumo, o dėl kitos standartinės bėdos - fotografuota prieš šviesą, pakaušiukas apšviestas, o veidukas tamsus. Taip daugiau fotografuojamos meniškos nuotraukos, prieš saulėlydžius ar pan., kai tikrai matai, kad toks buvo tikslas, taip ir turi būti. Pabandžiau ją pakoreguoti, bet nerodysiu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 04 16, 14:34)
Man labai krenta į akį tokios nuotraukos kuriose pasodintas arba pastatytas vaikas prie kiaušinių krepšelio ir atrodo, kad mama vaikui sako: "žiųrėk į mane, fotografuoju tave fotokonkursui". Kažkaip neįdomu, nėra veiksmo ir net vaiko gaila unsure.gif .

As tai savo vaiko specialiai tikrai nesodinau, pats uzlipo ant sofos ir pradejo zaisti su marguciais, o vyras nupaveikslavo, o apie konkursa suzinojom tik po keliu dienu. Jei Jums nepatinka tokios nuotraukos tai ir neziurekit blush2.gif Man tai visos nuotraukos patinka, jei galeciau uz visas basuociau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j7777: 16 balandžio 2007 - 15:29
QUOTE(elge @ 2007 04 16, 13:37)
Ką reiškia "pati elge"?  unsure.gif  4u.gif



Nieko blogo nenoredama,ten tave paminejau biggrin.gif ..Tureja omeni,kad tavo tiesa su tuo nuotrauku koregavimu (paryskinimu,pasviesinimu thumbup.gif )...Dauk ispudingiau atrodo.....

P.S ...Parodyk mirksiukas.gif ,kap tu ten patvarkei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 04 16, 14:34)
atrodo, kad mama vaikui sako: "žiųrėk į mane, fotografuoju tave fotokonkursui". Kažkaip neįdomu, nėra veiksmo ir net vaiko gaila unsure.gif .

Tu neteisi 4u.gif
Aš apie šitą taip galėčiau pasakyti
user posted image
man akivaizdžiai surežisuota nuotrauka... ax.gif labai gražus kadras, tikrai vertas dėmesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2007 04 16, 16:24)
Aš apie šitą taip galėčiau pasakyti
user posted image
man akivaizdžiai surežisuota nuotrauka... ax.gif labai gražus kadras, tikrai vertas dėmesio mirksiukas.gif

Kodel surezisuota???? As pati daznai savo vaikus prigaunu sitaip besvajojancius rolleyes.gif ir tikrai nebutinai ta nuotrauka surezisuota schmoll.gif Nors, aisku gali buti...bet man ji pati graziausia kol kas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2007 04 16, 17:24)
Tu neteisi 4u.gif
Aš apie šitą taip galėčiau pasakyti
user posted image
man akivaizdžiai surežisuota nuotrauka... ax.gif labai gražus kadras, tikrai vertas dėmesio mirksiukas.gif

Ši įdomi ir ne kaip ta gausybė vienodų.
Aš kalbėjau apie tas kurių jau dabar yra kokios 7 beveik vienodos....
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 04 16, 14:34)
Man labai krenta į akį tokios nuotraukos kuriose pasodintas arba pastatytas vaikas prie kiaušinių krepšelio ir atrodo, kad mama vaikui sako: "žiųrėk į mane, fotografuoju tave fotokonkursui". Kažkaip neįdomu, nėra veiksmo ir net vaiko gaila unsure.gif .


ne tame esme kaip jis pasodintas ir kur,manau montazo nereikia daryti kokius kadrus pagaunam tokius ir siunciam. o jei tokios nepatinka tai idekit grazesniu schmoll.gif
o prie ko cia vaiko gaila tai nesuprantu g.gif
Atsakyti