Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Shater @ 2007 04 13, 10:30)
As rasiau,kad kavute piktnaudziauju,bet...pas kosmetologe vaikstau nuo 18 metu,man dabar - 29,tai jei 11 metu nebuvo dehidratacijos,o atsirado dabar,o kavutes geriu nemazai,bet KAIP VISADA DAUG,nes turiu begaliniai zema spaudima,be jos is lovos nepakilciau,tai kur slypi bedos?Negana to vartoju vitaminus,valgau KASDIEN po dideliausia dubeni salotu su alyvuogiu aliejum ir visaip kaip save myliu.
P.S. mano meile aliejukam neisbleso,as juos vartosiu,bet laikydamasi profesionales priesaku.

tada nezinau g.gif
man 28, nuo paauglystes oda sausa, kai dar nemokejau normaliai tvarkytis, tai pora kartu ziauriai nusausejusi buvo doh.gif
dabar antri metai dirbu tokiose salygose, kad pastate visame yra kondicionavimas, o gryno oro ne, ziauriai sausa. praeita ziema buvo man tragedija su sausejimu, o sia ziema viskas ok g.gif
niekas nepasikeite apart to, kad nuo rudens odos prieziurai naudoju aliejus unsure.gif
todel visgi manau, kad tu gal neatradau tau tinkanciu alieju blush2.gif

O dar persiprasau labai, bet kiek matau Shater, pagal liniuote, turi maza beibi mirksiukas.gif o tu nemanai, kad tokie odos pokyciai su nestumu gali buti susije, neretas atvejis siaip g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexy: 13 balandžio 2007 - 09:36
Nemanau,kad del nestumo,nes nestumo metu as turejau pacia graziausia oda kaip man atrodo,o dabar jau beveik pusmetis po gimdymo,be to as pati nemaitinu,todel nemanau,kad galima nurasyti dehidratacija kokiu nors medziagu trukumui g.gif
Atsakyti
Klausykit, vienos tiesos nera. Kas vienam labai tinka, kitam gali visiskai netikti, priimkim tai ir nedarykim is sio skyrelio aliejaus myletoju sektos mirksiukas.gif Dalinkimes informacija ir savo patirtim, bet pripazinkim, kad kiti turi teise i kitokia nuomone ir patirti.

Cia siaijp del visa ko 4u.gif

Lexy, tai tavo oda sausa bet gali buti kad jai nera dehidratacijos, tai du visiskai skirtingi dalykai. Sausai odai mano galva aliejai yra labai gera priemone (jei nera kartu ir dehidratacijos). Bet babouziukes oda kaip supratau yra ir sausa ir dehidratuota, o jai aliejai taip pat tinka rolleyes.gif taip kad cia viskas labai individualu ir nera bendros taisykles, tinkancios visiems g.gif
Atsakyti
Galima is visu pasisakymu padaryti preliminaria isvada -aliejukai tinka ir sausai,ir misriai odelei su salyga,kad ji nera dehidratuota clap_1.gif
Atsakyti
temos pradžiai pridėsiu savo komentarą
esu patenkinta babouziukes atvežtu lazdynų riešutų aliejum, mišriai odai jis good.gif netgi dienai, įsigeria per 5 min. ir odytė tokia pamitinta atrodo, sulygina veido spalvą
man oda visada buvo mišri, tačiau aliejukai tikrai man nekemša odos

naudoju aliejukus įvairiai, 1 kartą nakčiai tepu tik aliejuką, tik vakarą aliejuką ir kremą, 3 kartą tik kremą, ir taip kaitalioju rolleyes.gif
paakius tepu su avokado aliejum, bet irgi kiekvieną kartą vis kitaip
akis valau su vynuogių kauliukų aliejum, visai nedirgina akių
kartais kaklą pasitepu su vynuogių kauliukų al.
rankas ir pėdas tepu nakčiai su apiejuku ir kremu, gerai pamaitina
žodžiu ekspertimentuoju bigsmile.gif
simondisjų patiko rankoms ir nagams, sustiprino nagus
Atsakyti
Man irgi labai patinka aliejai. Dabar nusipipirkau Simodsiju, tepu veida ir paakius. Veidui viskas gerai greit isigeria, bet atsitiko beda paakiuose kazkaip pradejo raudonuoti ir sauseti oda, ar gali buti nuo aliejaus ar cia tik sutapimas? Seniau turejau migdolu, kvieciu zelmenu alieju tai tikdavo ir veidui ir akims.
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 04 13, 09:52)
O as manau,kad jei odai reikia dregmes,tai riebalo kisimas dregmes nesuteikia,dar manau,kad kiekviena oda yra individuali,dar pabreziu,kad manes anksciau tokia problema kaip dehidratacija is viso nekamavo,dar priminsiu.,kad siame forume ne as vienintele tokia,musu net ne 2,o daugiau  sad.gif O kodel jus praleidziate pro ausis tai,kad aliejaus molekules issidesto tik ant odos pavirsiaus?

Nepraleidžiam schmoll.gif
Aš net nesakau, kad Tau aliejus negalėjo pakenkti, galėjo taip būti 4u.gif Man pačiai oda buvo pradėjusi sausėti ir pleiskanoti, bet viskas pasitaisė, kai pakeičiau aliejų, dabar ilgai vieno nebenaudoju ax.gif Aš nuo rudens kremo namie neturiu, jokių didelių problemų irgi ne mirksiukas.gif Žinau dar tokį dalyką, kad negerai šlapinti veidą vandeniu iš krano (bent jau Vilniuje) ir po to tepti aliejų, tada drėgmės išties trūksta, nes čia anduo labai prastas... Tą supratau dar gerokai prieš aliejų naudojimą, nes veidą jau anksčiau buvau "nusausinusi" valydama makiažą vandeniu doh.gif

Šiandien buvau prieskonių parduotuvėje ir mačiau, kad vynugių kauliukų aliejus žalsvas unsure.gif NB bespalvis unsure.gif
Atsakyti
mano mišriai odytei labai patinka karts nuo karto vynuogiu kauliuku aliejus ir arbatmedzio aliejukas ant spuogeliu thumbup.gif
Atsakyti
O koki cia misini butu galima sumaisyti su roziu eteriniu aliejum? Iskaiciau, kad jau Nr. 1 pries rauksles, tai sumasciau paakius tepliotis, bet vat su receptura problematiska g.gif Ir beja, ar gali roziu EA 5 ml ( ukrainieciu gamybos ) kainuoti apie 45 Lt? Kauno Akropolio vaistinej paiemiau nieko nepagalvojus, o prie kasos sako - 45 Lt , tai vos infarkto negavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2007 04 17, 09:29)
O koki cia misini butu galima sumaisyti su roziu eteriniu aliejum? Iskaiciau, kad jau Nr. 1 pries rauksles, tai sumasciau paakius tepliotis, bet vat su receptura problematiska  g.gif  Ir beja, ar gali roziu EA 5 ml ( ukrainieciu gamybos ) kainuoti apie 45 Lt? Kauno Akropolio vaistinej paiemiau nieko nepagalvojus, o prie kasos sako - 45 Lt , tai vos infarkto negavau  doh.gif

pirkau 5 ml uz 26 lt atrodo, bet esu pastebejus, ant kitu alieju, kad eurovaistine uzkelia kaina bent 20 proc. Ar gali uzkelti ir tiek, nezinau g.gif gal ir gali doh.gif

O misini -taigi parenki kelis baziniu aliejukus, pagal oda, ir ilasini roziu EA, pradzioj kokius 2-3 lasus, paziureti ar tinka.
Su aliejais sau tinkamus gali atrasti tik bandymu keliu, man atrodo g.gif
Atsakyti
Roziu EA yra vienas brangiausiu,as bobiskame zurnale skaiciau,kad realiai ju EA 10 ml apie 200 lt kainuoja,tai gal kaip ukrainietiskam pigiau?Ir NB roziu EA pats brangiausias.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2007 04 17, 09:29)
O koki cia misini butu galima sumaisyti su roziu eteriniu aliejum? Iskaiciau, kad jau Nr. 1 pries rauksles, tai sumasciau paakius tepliotis, bet vat su receptura problematiska  g.gif  Ir beja, ar gali roziu EA 5 ml ( ukrainieciu gamybos ) kainuoti apie 45 Lt? Kauno Akropolio vaistinej paiemiau nieko nepagalvojus, o prie kasos sako - 45 Lt , tai vos infarkto negavau  doh.gif

Tikrai gali tiek kainuoti, beje, čia ukrainietiški dar pigiai kainuoja. Visi gėlių (rožių, jazminaičių ir pan.) EA išgaunami labai sudėtingu metodu - dedant gėlių žiedų sluoksnį, prispaudžiant stiklu, vėl gėlių žiedų sluoksnis ir per juos leidžiamas aliejus, kuris ir sugeria iš žiedlapių viską ką reikia. Visas gautas daiktas vadinamas pomada, vėliau iš šios pomados atskiriamas eteris nuo riebalų. Na, taip ūkiškai paaiškinau, viskas yra gerokai sudėtingiau, todėl gėlių EA kainuoja labai brangiai - net gi Lietuvoje užsisakius labai kokybiško, tarkim rožių EA, reikėtų už 1 ml sumokėti apie 100 lt. doh.gif Aš rožių EA naudoju visam veidui - kelis lašelius EA į BA šaukštą, išmakaluoju ir tepu. Ir jazminaičių man patiko, tik vyras sako, kad kvapas per aštrus, ir labai panašus į močiutės lotuliukas.gif
Atsakyti