Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Nude @ 2009 02 23, 15:32)
Tai niekas is jusu neturi jautrios veido odos ir nenaudoja jai aliejaus?  As jau nebezinau ka su savaja daryti ,kremai netinka jokie, sakau gal aliejai tiktu ?000189.gif


sveiki, mana, kad jums vertetu pasiskaityti cia:
http://www.kvapunama...oduktai/bazės/ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 02 23, 10:46)
CIA yra truputi parasyta apie rafinuotus ir nerafinuotus aliejus..

Aciu 4u.gif

Tai as teisingai supratau, kad nerafinuotas aliejukas gaunamas salto spaudimo budu.. g.gif
O rafinuoti yra filtruojami ir kaitinami, todel praranda savo gerasias, naudingasias savybes... g.gif

Tai renkantis aliejuka, butina surasti uzrasa ant juo, kad jis nerafinuotas arba gautas salto spaudimo budu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2009 02 23, 16:32)
Tai niekas is jusu neturi jautrios veido odos ir nenaudoja jai aliejaus?  As jau nebezinau ka su savaja daryti ,kremai netinka jokie, sakau gal aliejai tiktu ?000189.gif

na jautriai odai manau tiks tikrai migdolu aliejus.. pvz Weleda turi serija su migdolais jautriai odai (turejau drekinanti krema thumbup.gif )
o nuo ko tas odos jautrumas?

QUOTE(Oksanik @ 2009 02 23, 17:11)
Aciu 4u.gif

Tai as teisingai supratau, kad nerafinuotas aliejukas gaunamas salto spaudimo budu.. g.gif
O rafinuoti yra filtruojami ir kaitinami, todel praranda savo gerasias, naudingasias savybes... g.gif

Tai renkantis aliejuka, butina surasti uzrasa ant juo, kad jis nerafinuotas arba gautas salto spaudimo budu... 4u.gif

aha rafinuoti praranda gerasias savybes ir is ju tada jokios naudos pvz odai.. tik riebalu padengs oda ir viskas..
as kai renkuosi alieju, tai veidui perku tik is KN, nes jie nerafinuoti ir patys geriausi LT, o plaukams, tai ir is paprastos parduotuves nusipirkau sezamu alieju salto spaudimo (Anira firmos).. veidui tai aisku, kad nenaudociau parduotuviuniu alieju..
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2009 02 23, 16:32)
Tai niekas is jusu neturi jautrios veido odos ir nenaudoja jai aliejaus?  As jau nebezinau ka su savaja daryti ,kremai netinka jokie, sakau gal aliejai tiktu ?000189.gif


Pas mane jautroka, as turiu misini sausai odai ir puiklapiu aliejus bei monoi is KN - tepiau tik pora kartu, nealergizavo, baigiu jau savo cheminius kremus ir bandysiu pereiti prie alieju pilnai, tada bus aiskiau matyti. Man tik panaudojus aliejus spuogeliai pradejo listi - gal oda valosi (cia KN konsultante sake, kad taip gali buti)? Taciau kiekvienas zmogus individualus, manau KN pasikonsultuok ka tau pabandyti, ir matysi 4u.gif
Atsakyti
As puikialapiu aliejuka naudoju 4u.gif Lyg nauju spuogu neatsiranda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 23, 16:58)
as kai renkuosi alieju, tai veidui perku tik is KN, nes jie nerafinuoti ir patys geriausi LT, o plaukams, tai ir is paprastos parduotuves nusipirkau sezamu alieju salto spaudimo (Anira firmos).. veidui tai aisku, kad nenaudociau parduotuviuniu alieju..



o pagal kokius kriterijus vertindamos nustatote, kad KN aliejai geriausi Lietuvoje????
Kuom jie skiriasi, nuo kitų nerainuotų aliejų , kad ir parduotuvinių ar Halės turgaus "Aliejaus"??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 02 24, 10:57)
o pagal kokius kriterijus vertindamos nustatote, kad KN aliejai geriausi Lietuvoje????
Kuom jie skiriasi, nuo kitų nerainuotų aliejų , kad ir parduotuvinių ar Halės turgaus "Aliejaus"??? blink.gif

cia apie KN filosofija siek tiek..
kiek esu turejus visko is KN tai kokybe tikrai nenusivyliau, be to, ten dirbancios moterys tikrai ismano ir pataria jei kyla kokiu klausimu..
dar cia SM skaiciau, kad kai kurie aliejai tikrai labai skiriasi pirkti KN ir pvz kitose kokiose parduotuves..
Atsakyti
Oda jautri didziajai daliai kremu, tinka tik bekvapiai ir be dazikliu, bet ir tai, kuri laika panaudojus, oda pradeda serpetoti, raudonuoti ir t.t. Taip pat su pudrom, makiazo valikliais ir t.t. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2009 02 24, 16:41)
Oda jautri didziajai daliai kremu, tinka tik bekvapiai ir be dazikliu, bet ir tai, kuri laika panaudojus, oda pradeda serpetoti, raudonuoti ir t.t. Taip pat su pudrom, makiazo valikliais ir t.t.  sad.gif

cia jau minejo, kad jautriai odai tinka migdolu aliejukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 02 24, 09:57)
o pagal kokius kriterijus vertindamos nustatote, kad KN aliejai geriausi Lietuvoje????
Kuom jie skiriasi, nuo kitų nerainuotų aliejų , kad ir parduotuvinių ar Halės turgaus "Aliejaus"??? blink.gif

ar soil association ka nors sako? jei taip - tuomet tuo viskas ir pasakyta ax.gif
Atsakyti
kelias dienas naudoju KN aliejų mišinį sausai veido odai, vakare dar tamanų aliejų, bet oda vistiek sausoka, šerpetoja g.gif o maniau sausai odai mišinys bus gal ir per riebus unsure.gif
ką dar labiau drėkinančio galėčiau pabandyt? gal kokosų aliejų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 02 24, 21:00)
kelias dienas naudoju KN aliejų mišinį sausai veido odai, vakare dar tamanų aliejų, bet oda vistiek sausoka, šerpetoja g.gif  o maniau sausai odai mišinys bus gal ir per riebus unsure.gif
ką dar labiau drėkinančio galėčiau pabandyt? gal kokosų aliejų? g.gif

is pradziu buvau patenkinta naudodam aliejukus, atrodo tiko man sausai = jautriai odai, bet tai buvo trumpai, po kiek laiko oda vel paliko tokia pat sausa kaip i visada blink.gif tai db naudoju krema Doliva ir esu patenkinta, bent kolkas ax.gif mirksiukas.gif atsiprasau, kad biski nei i tema blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažulė: 24 vasario 2009 - 19:38
QUOTE(mažulė @ 2009 02 24, 20:38)
is pradziu buvau patenkinta naudodam aliejukus, atrodo tiko man sausai = jautriai odai, bet tai buvo trumpai, po kiek laiko oda vel paliko tokia pat sausa kaip i visada  blink.gif  tai db naudoju krema Doliva ir esu patenkinta, bent kolkas ax.gif  mirksiukas.gif  atsiprasau, kad biski nei i tema blush2.gif  4u.gif


vat ir aš galvoju, arba netinka tie aliejukai, arba čia taip labai pas mane oda išsausėjus g.gif unsure.gif
Atsakyti