Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepas nuo hepatito A

QUOTE(ma @ 2008 12 07, 20:44)
gal koks tyrimas  g.gif

Štai ir man tokia mintis kilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tebere @ 2007 04 13, 00:56)
Susiruošėm keliauti, tiesa nelabai toli, tačiau mano draugė papasakojo, kad jai net prieš keliaujant į Egiptą gydytoja patarė pasiskiepyt - nuo hepatitų A ir B. Pasitinkslinusi iš tikro radau, kad rekomenduojami tokie skiepai.
Pasitarę su vyru, nutarėm skiepytis, nes šie skiepai juk gaunasi visam gyvenimui. Bet va ką daryt su vaikais suabejojau. Nu tipo mes seni, tai dzin, ką ten sau prikenksi, o va kaip tie vaikai.
Suprantu, nuo hepatito B jie jau  paskiepyti. Poliklinikoj pasakė, kad jie rekmenduoja pasiskiepyti nuo hepatito A prieš mokyklą jei tėvai paklausia to (???)
Na radau visokių info internete, oficialiuose ir ne saituose, bet kažkaip keista pasirodė, kad čia apie tai niekas niekas nešneka. Ar niekas nesiskiepija LT nuo hepatito A? Kas turi kokios patirties? Apskritai, ar skiepijat vaikus prieš keliones?

skiepu "visam gyvenimui" nera!
Atsakyti
QUOTE(vilniusw @ 2008 12 08, 03:26)
skiepu "visam gyvenimui" nera!


visų galų meistrė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2008 12 08, 19:56)
visų galų meistrė  hihihi.gif

Butu neblogai "visu galu" meistre buti, bet ismanau siek tiek apie vakcinas ir dar apie si bei ta ir tiek : )
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 12 07, 16:36)
Klausimas: dėl kokių priežasčių skiepyjama nemokamai? Jei vakcina neįtraukta į valstybės kompensuojamų vakcinų sąrašą, vadinasi valstybė už ją nemoka.Tada kas moka ir kodėl?  ax.gif



QUOTE(ma @ 2008 12 07, 21:44)
gal koks tyrimas  g.gif


Nusprendem nesiskiepyti sia vakcina, manau, kad nusprendem teisingai. Gydytoja tik numyke, kad musu teise rinktis, ji tik pasiule. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat ir man dabar sopa galva ka daryti? Skiepyti savo mergina ar ne? Ne sir laiko nebedaug turime...
greitai planuojame kelione i Turkija. Idomu kaip su sia salimi. Juk ji labiau civilizuotesne nei Egiptas?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2009 04 17, 14:15)
Vat ir man dabar sopa galva ka daryti? Skiepyti savo mergina ar ne? Ne sir laiko nebedaug turime...
greitai planuojame kelione i Turkija. Idomu kaip su sia salimi. Juk ji labiau civilizuotesne nei Egiptas??  blush2.gif

Jei ketinate gyventi normaliuose viešbučiuose, nemaitinsite vaiko maistu "iš gatvės"(įskaitant gėrimus ir ledus) ir nepamiršit apie elementarią rankų higieną- rizika užsikrėsti Turkijoje nėra didelė.Nesakau, kad jos nėra visai, bet..... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 17 balandžio 2009 - 14:13
QUOTE(dange @ 2009 04 17, 15:13)
Jei ketinate gyventi normaliuose viešbučiuose, nemaitinsite vaiko maistu "iš gatvės"(įskaitant gėrimus ir ledus) ir nepamiršit apie elementarią rankų higieną- rizika užsikrėsti Turkijoje nėra didelė.Nesakau, kad jos nėra visai, bet..... ax.gif


Aciu 4u.gif
Nutareme neskiepyti ir taip uztektinai ju gauna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2009 04 20, 14:08)
Aciu  4u.gif
Nutareme neskiepyti ir taip uztektinai ju gauna  blush2.gif


geriau patys pasiskiepykit - mūsų amžiuj A hepatitas kur kas sunkesnė liga nei vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2009 04 21, 18:49)
geriau patys pasiskiepykit - mūsų amžiuj A hepatitas kur kas sunkesnė liga nei vaikams  mirksiukas.gif


Kai vaikai mazi, tai ir sloga serganti man sunku matyti... blush2.gif

Vykstam i Tailanda... Valgo viska nuo musu stalo ir tikrai atskirai nepirkinesim... Taigi svarsciau ilgai, bet vaika nutariau paskiepyti vistik (vaikui vos virs 1 metuku )... 4u.gif
Atsakyti
Mums daktare pasiule šį skiepą prieš darželį. Jis mokamas ir sake pernai labai daug vaikų Hepatitu A sirgo Maskvoje, Latvijoje, todėl reikėtų apsidrausti. Kolkas svarstom, nežinom ar skiepyti.
Atsakyti
Ar galit kas pasidalinti patirtimi, ar po sio skiepo buvo kokia reakcija? Po 3 savaiciu planuojam keliauti, tai baisu, ar nesusirgs paskiepijus, kaip kad su kitais skiepais buna...
Atsakyti