Įkraunama...
Įkraunama...

IVF statistika

Apklausa: Kiek kartų, kur koks rezultatas (300 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Daiva @ 2004 12 22, 10:45)
Galvojau, ką daryti su užšaldytais. Paskui nusprendžiau juos skaičiuoti kaip įprastus IVF, kažin tik ar aišku tai...Bet kokiu atveju forume berods tik du atvejai su užšaldytais - mano nesėkmingas ir berods Maaja - sėkmingas, bet ji neberašo.




Mano irgi 2 kartai su užšaldytais - nesėkmingi.Tada mano atsakymą reikia keisti - 4 kartai VK nesėkmingi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vira: 22 gruodžio 2004 - 11:21
Bet klinikos tai juk trys g.gif , pamiršote "Motina ir vaikas"...Nors kolkas ten besilankančių nesutikome, bet gal...
Atsakyti
QUOTE(Vilmikė @ 2004 12 22, 11:51)
Bet klinikos tai juk trys g.gif , pamiršote "Motina ir vaikas"...Nors kolkas ten besilankančių nesutikome, bet gal...


Būtent dėl to ir neįtraukiau, kad nesutikau ten darančių IVF.
Jei tokių atsiras, tikiuosi pakomentuos.
Atsakyti
As dar labai "zalia" (mudu su vyru apskritai tik ketvirtas menuo, kai stengiames pradeti leliuka), bet forumai labai idomus, tik nezinau ka reiskia tas IVF ir IUI. g.gif Ar kas nors galetu man trumpai apibrezti, kas tai yra? unsure.gif
Atsakyti
Jurgele, čia ne visai ta tema, kur reikėtų tai aiškintis. labai stengiamės laikytis tvarkos mūsų visų patogumui. Paaškinsiu tau temoje IVF.
Atsakyti
QUOTE(Vilmikė @ 2004 12 22, 12:51)
Bet klinikos tai juk trys g.gif , pamiršote "Motina ir vaikas"...Nors kolkas ten besilankančių nesutikome, bet gal...



Gal jums ir žinomas, bet straipsnis gydytojo iš šios Kauno klinikos. Atrodo per tuos 5 metus daug kas pasikeitė:

Straipnis Vaikai ið mëgintuvëliø
Atsakyti
Sveikos merginos,
pirmiausiai noriu visas pasveikinti su (manau, kad jau isigaliojusiais ) Naujaisiais Metais! newyear.gif

Žinau, kad negražu buvo iš mano pusės taip ilgai tylėti, bet manau, kad man atleisite, nes širdimi visada buvau (tikriausiai ir būsiu) su jumis heart.gif . Aš dažnai užsuku į jūsų skyrelį, bet... kažkaip per daug sunku būdavo kažką komentuoti sad.gif .. na tiesiog tokia jau esu.
O dabar rašau, nes noriu suteikti jum bent kiek vilties. Aš tikiu, kad jum pasiseks! [I] heart.gif . Pasiseks taip, kaip pasisekė ir man, bei mano šeimai. Nes Kalėdas mes sutikome jau keturiese smile.gif ! Šiemet mum Kalėdų senis 000054.gif buvo ypač dosnus , ir mes jau turime dvi puikias lėlytes wub.gif
Sėkmės Jum !!! heart.gif

Beje, mano atsakymas - pasisekė iš antro karto VK ( su užšaldytais )
Atsakyti
Maaja, labai labai Tave sveikinu. Kada pagimdei? Ką turi mergaites ar berniukus, ar berniuką ir mergaitę? Dar kartą su Naujaisiais smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Majaa, sveikinu!!!!! Super!
Atsakyti
jei nesupyksit, tai man si statisika tikrai neatrodo rimta:
sakykim viena balsuotoja patojo ish trecio karto pas B. taip ir nubalsavo. Tai kur nukrenta tie du kartai kur nepastojo po pirmo ir antro? ..sakykim po pirmo V.klinikoje ir po antro B... Pavyzdys ish galvos, bet visai logiskas..taip dingsta kai kurie duomenys... sad.gif o basuojant tai leidzi tik viena pasirinkti schmoll.gif mad.gif
Atsakyti
atleiskit uz gramatines klaidas, labai skubejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nery @ 2005 01 13, 20:41)
jei nesupyksit, tai man si statisika tikrai neatrodo rimta:
sakykim viena balsuotoja patojo ish trecio karto pas B. taip ir nubalsavo. Tai kur nukrenta tie du kartai kur nepastojo po pirmo ir antro? ..sakykim po pirmo V.klinikoje ir po antro B... Pavyzdys ish galvos, bet visai logiskas..taip dingsta kai kurie duomenys... sad.gif  o basuojant tai leidzi tik viena pasirinkti  schmoll.gif mad.gif


Apklausa aišku netobula, bet jei pastojo tik iš 3 karto, akivaizdu, kad pirmus du nepastojo, tai ir žymėti dar sykį kur nors nėra prasmės. Statistikos tikslas - sužinoti iš kelių bandymų kur daugiau pastojo ar nepastojo.
Atsakyti