Įkraunama...
Įkraunama...

IVF statistika

Apklausa: Kiek kartų, kur koks rezultatas (300 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
o butu kur kas idomiau, jei galetume paskaiciuoti kurioj klinikoj kiek pavyksta IVF ir kiek ne... Nes tie Lietuvoj deklaruojami rezultatai +-30 proc. mano manymu ish pirsto lauzti... galima butu paskaiciuoti koks apskritai laimingu IVFu procentas. Dabartineje apklausoje pagal mano aprasyta atveji siulau vienai moteriai balsuoti kelis kartus: pvz vienas nesekmingas pas B, vienas nesekmingas Vais. k. ir trecias kartas sekmingas pas B. kaip manai?
nors paprastai visus darotes turbut vienoje klinikoje? tai butu dar paprasciau: 2 nesekmingi pas B, trecias sekmingas pas B
Atsakyti
Būtų gerai, kazd taip būtų imanoma. Bet kitokios apklausos formos neleidžia galimybės. Balsuoti apklausoje galima tik po vieną kartą.
Atsakyti
Taip, Nery, tu teisi, aš irgi norėčiau tokios statistikos. Iš dalies ją bus galima išskaičiuoti bendrai IVF statistikai Lietuvoje, o ne B. ir U. klinikoms jau iš šitos apklausos. Kitko neleidžia techninės galimybės. Aš labai tikiuosi, kad aiškesnį vaizdą turėsim, kai platinsim Vaisingumo asociacijos paruoštą anketą.
Atsakyti
pagal mūsų apklausą matosi, kad 4 sėkmingiems IVF-ams tenka 12 nesėkmingų. Va, Jums ir ne iš piršto laužta statistika (33,33 proc.) 1 pavykusiam IVF-ui tenka 3 sad.gif
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 01 13, 19:51)
pagal mūsų apklausą matosi, kad 4 sėkmingiems IVF-ams tenka 12 nesėkmingų. Va, Jums ir ne iš piršto laužta statistika (33,33 proc.) 1 pavykusiam IVF-ui tenka 3  sad.gif

na jei keturiems sekmingiems tenka 12 nesekmingu, tai tada pagal statistika 25 proc. yess.gif
Atsakyti
Visgi, pagal musu statistika 4 sekmingiems tenka 19 nesekmingu. Nes tos, kurios pastojo ish antro karto, turejo pries tai viena nesekminga rolleyes.gif
tada tikimybe pastoti gaunasi 17 proc.
mazoka sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nery @ 2005 01 14, 17:43)
na jei keturiems sekmingiems tenka 12 nesekmingu, tai tada pagal statistika 25 proc. yess.gif



gerai paskaičiavau biggrin.gif
Atsakyti
Iškeliu temą į viršų - pabalsuokite, kas dar nebalsavo...Tik va galvoju - gal yra tokių, kurios jau balsavo ir po to dar darė IVF, kaip tada daryti g.gif
Atsakyti
pratrinti cookies.... turetu leisti tuomet ir vel balsuoti...
Atsakyti
nea aš dabar tik prabalsavau, už 1 kartą sėkmingą VK pas Usonienę.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 01 13, 22:46)
Statistikos tikslas - sužinoti iš kelių bandymų kur daugiau pastojo ar nepastojo.
Įdomu būtų sužinoti pačias ,,šviežiausias"naujienas iš VK.Ar pasipildė laimingųjų gretos biggrin.gif ar vėl laukimas ir cry.gif .
Atsakyti
Sveikos,

Aktuali tema, labai idomu butu suzinoti siek tiek detalesne IVF statistika apie pavykusius ir nepavykusius bandymus.
Siulyciau, kad kiekviena dariusi IVF surasytu atsakymus i siuos klausimus:

1. Kiek kartu darete IVF?
2. Kelintas kartas buvo sekmingas?
3. Kiek kiausineliu apsivaisino?
4. Kiek embrionu isodino?
5. Kelinta diena po apvaisinimo isodino?
6. Koks buvo isodintu embrionu lasteliu skaicius?
7. Kokius embrionus isodino: saldytus ar sviezius?
8. Kiek dienu po isodinimo darete pirma hCG testa? Koks rezultatas?
9. Ar darete paprasta testa? Kiek dienu po isodinimo ir koks rezultatas?
10. Visa kita smile.gif

Tikiuosi nepatingesite parasyti 4u.gif
Aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sicily: 30 liepos 2006 - 14:45