Įkraunama...
Įkraunama...

Iš pirmo karto nepavyko...

labas 4u.gif tai kad su tais planavimais velniava kazkokia gaunas 11 ciklas prasidejo bus matyt kokie rezultatai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 19, 22:05)
Labas vakarelis,
ziriu jau nera plauojanciu, visos jau prisiplanavo.

yra yra biggrin.gif

laba visom cia besilankanciom 4u.gif iki siol ''tryniausi'' tik suniuku temose arba drabuziu ax.gif po truputi ir cia pradedu skaitinet ax.gif 10 metu saugomes vietinem priemonem,KT negeriau,kazkada pabandziau kelias,nuo vienu pykino,nuo kitu galva skaudejo dar nuo vienu svorio priaugau daug,tai zvakutes naudojom,kremus o paskutiniu metu senai jau Pr..tai kazkaip niekada ir nemasciau kada tos gerosios dienos mano blush2.gif net ta cikla kaip paskaiciuot nezinojau blush2.gif o metu visi 28 jau biggrin.gif tiesiog su vyru visus 10 metu nuo vestuviu sakem dar nereikia ax.gif o dabar jau reiktu ax.gif nebesisaugojom,kasdien dirbom bet nieko,kaip mazas vaikas nusivyliau sulaukus savo dienu verysad.gif reikia kazkaip pradet save stebet kada tos dienos bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2011 08 04, 12:29)
yra yra biggrin.gif

laba visom cia besilankanciom 4u.gif iki siol ''tryniausi'' tik suniuku temose arba drabuziu ax.gif  po truputi ir cia pradedu skaitinet ax.gif 10 metu saugomes vietinem priemonem,KT negeriau,kazkada pabandziau kelias,nuo vienu pykino,nuo kitu galva skaudejo dar nuo vienu svorio priaugau daug,tai zvakutes naudojom,kremus o paskutiniu metu senai jau Pr..tai kazkaip niekada ir nemasciau kada tos gerosios dienos mano blush2.gif net ta cikla kaip paskaiciuot nezinojau blush2.gif o metu visi 28 jau biggrin.gif tiesiog su vyru visus 10 metu nuo vestuviu sakem dar nereikia ax.gif o dabar jau reiktu ax.gif nebesisaugojom,kasdien dirbom bet nieko,kaip mazas vaikas nusivyliau sulaukus savo dienu verysad.gif reikia kazkaip pradet save stebet kada tos dienos bus ax.gif



Tai jus cia tik pirma menesi nesisaugojat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 04, 12:52)
Tai jus cia tik pirma menesi nesisaugojat?  ax.gif

tai taip iseina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2011 08 04, 13:31)
tai taip iseina ax.gif


Tai dar nesigazdyk, mes va jau ketvirtas mensis planuojam ir dar neuzkimba... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 04, 15:01)
Tai dar nesigazdyk, mes va jau ketvirtas mensis planuojam ir dar neuzkimba...  4u.gif

normalu taip,pati suprantu,drauge dar pasake-nu va,nenorejot o dabar net neisejo kai sugalvojot doh.gif kai D duos ir turesim 4u.gif linkiu greiciau Jums pasiekti ko norit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, smile.gif as irgi jungiuosi prie jusu. Apie planavima esu nemazai skaiciusi ir forumuose ir rimtos mokslines literaturos, tai galiu patart viena dalyka, kad planuojanciom nestuma patartina negerti kavos, nes 1 - 2 puodeliai per diena sumazina tikimybe pastoti 10%. Na gal cia ir ne i tema, bet tiesiog patariu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2011 04 26, 14:26)
is pirmo karto beveik neimanoma pastoti, bet buna isimciu


Tikrai nepritarčiau šiam teiginiui, manau labai daug pastoja iš pirmo karto, o ypač tos, kurios visai neplanuoja arba nenori pastot biggrin.gif Manau čia daugiausiai rašo tos, kurios nerimauja arba nesulaukia savo leliukų, o krūva žmonių aplink, kurie čia nerašo, gyvena, gimdo. Aplink mane turbūt pusė draugų, kurie pastojo iš pirmo karto ir tiek pat po ilgesnio laiko. Aš irgi iš tų, kur iš pirmo karto rolleyes.gif Na gal kai norėsiu ketvirto, tada kas žino, maža, gal bus sunkiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2011 08 18, 21:37)
Tikrai nepritarčiau šiam teiginiui, manau labai daug pastoja iš pirmo karto, o ypač tos, kurios visai neplanuoja arba nenori pastot  biggrin.gif Manau čia daugiausiai rašo tos, kurios nerimauja arba nesulaukia savo leliukų, o krūva žmonių aplink, kurie čia nerašo, gyvena, gimdo. Aplink mane turbūt pusė draugų, kurie pastojo iš pirmo karto ir tiek pat po ilgesnio laiko. Aš irgi iš tų, kur iš pirmo karto  rolleyes.gif Na gal kai norėsiu ketvirto, tada kas žino, maža, gal bus sunkiau  doh.gif

paziurek procentaliai kiek pastoja is pirmo karto, tai jau galima laikyti mazuma, ta skaiciuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 08 14, 22:25)
Sveiki, smile.gif  as irgi jungiuosi prie jusu. Apie planavima esu nemazai skaiciusi ir forumuose ir rimtos mokslines literaturos, tai galiu patart viena dalyka, kad planuojanciom nestuma patartina negerti kavos, nes 1 - 2 puodeliai per diena sumazina tikimybe pastoti 10%. Na gal cia ir ne i tema, bet tiesiog patariu... smile.gif


O galima gauti kokia nuoroda is kur tokia informacija? Labai sudomino. Noriu placiau pasiskaityti.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,mes ir planuojam antra ziogiuka.pirma suplanavom per tris ciklus,kas keisciause ta trecia cikla buvau nusivylus kad vis nesuplanuoju,dar sventes buvo kaip tik tai visai nebesistengem taikyti ant vaisingu dienu,ir baks pavyko....
dabar pirmas ciklas buvo nesekmingas,susirgau;( ka svarbiause labai aiskiai jauciau ovuliacija,o ir siaip ir iki jos labai dirbom ir po jos kelias dienas-nepavyko.geriu foline,vitamina e,nes sie vitaminai sako labai gerai planuojant,galvoju si syki maziau kliedeti ir naturaliai bandyti planuoti,bet kazin ar pavyks,labai norisi kuo greiciau suplanuoti,svajojau susilaukti leliuko pavasari ar bent vasaros pradzioj..

Papildyta:
QUOTE(agniuu3 @ 2011 08 14, 22:25)
Sveiki, smile.gif  as irgi jungiuosi prie jusu. Apie planavima esu nemazai skaiciusi ir forumuose ir rimtos mokslines literaturos, tai galiu patart viena dalyka, kad planuojanciom nestuma patartina negerti kavos, nes 1 - 2 puodeliai per diena sumazina tikimybe pastoti 10%. Na gal cia ir ne i tema, bet tiesiog patariu... smile.gif

tikrai kazkur skaiciau del kavos,ir minciu turiu bent pamazinti jos gerima,nes labai daug per diena jos isgeriu,siaip sveikatai kenkia....-nors tai dar ir nuo organizmo priklauso,mano sese geria labai daug kavos o su visais vaikais pastojo is pirmo ciklo
Atsakyti
nepavyko iš pirmo karto ir mums su brangiausiuoju... schmoll.gif vilčių ir darbų buvo įdėta daug, tačiau... dabar antro ciklo vidurys, labai labai noriu, kad pavyktų šį kartą, bet ir baimės kažkokios atsirado, kad ir vėl nepavyks, o gal kas nors pas mane ne taip ir pan doh.gif pykstu ant savęs dėl tokių minčių, nes kaip žinia, iš pirmo karto nedaugeliui tepavyksta. Taigi, tikiuos, kad ilgai laukti nebereikės ir mažiukas nevers per ilgai jo laukti wub.gif nestuke.gif
Atsakyti