Įkraunama...
Įkraunama...

Iš pirmo karto nepavyko...

QUOTE(chiole @ 2011 08 21, 13:24)
nepavyko iš pirmo karto ir mums su brangiausiuoju...  schmoll.gif  vilčių ir darbų buvo įdėta daug, tačiau... dabar antro ciklo vidurys, labai labai noriu, kad pavyktų šį kartą, bet ir baimės kažkokios atsirado, kad ir vėl nepavyks, o gal kas nors pas mane ne taip ir pan  doh.gif  pykstu ant savęs dėl tokių minčių, nes kaip žinia, iš pirmo karto nedaugeliui tepavyksta. Taigi, tikiuos, kad ilgai laukti nebereikės ir mažiukas nevers per ilgai jo laukti  wub.gif  nestuke.gif

pas mane ir tokia pati baime,net kartais pagaunu save nelaukiant ciklo vidurio,ale ai vel nepavyks o jis ir praeis....
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2011 08 19, 15:59)
O galima gauti kokia nuoroda is kur tokia informacija? Labai sudomino. Noriu placiau pasiskaityti.
Aciu  4u.gif

As tai knygoj skaiciau "Kaip pasirinkti kūdikio lytį" Landrum B. Shettles, David M. Rorvik.smile.gif Gal kam nors cia gali pasirodyti nemoksliska, bet sia knyga parase ginekologas ir jo metodas pasitvirtina apie 85 - 90%, o ir knygoj siaip visokiu idomiu patarimu apie pastojima yra. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes esu dar naujoke,tad ne itin gaudausi kur rasyti,nepykit uz ziopluma... Taigi noriu pasipasakot, planuojam ir mudu su vyru vaikiuka ,bet va problema, manasis vaziuoja i uzsieni tad nera taip lengva uzsiimti maziuko gaminimu vaisingomis dienomis... uzsiimam kaip sakoma tada kai galimybes leidzia,bet kolkas nieko... si menesi pasidarbavom per vaisingas dieneles(apsiskaiciavus taip gavosi)... Plusejom visas tris savaites saziningai,ir jau galvojom,kad uzkibom,bet va po 2 dienu velavimo menesines... Bet vis dar dedu vilciu,kad pasiseke,nes nepavadinciau to menesinemis labiau tepliojimas.... ziuresiu kaip bus rytoj... Ar visgi gali buti ,kad tapau nescia?
Atsakyti
Sveikos damos,
Na aš ne naujokė, bet šioje temoje - naujutėlė....kažkaip jau man per sunku pasidarė, todėl norėjau kam nors pasipasakoti iš Jūsų, tikiuosi suprasite mano nerimą... unsure.gif
Nors tema vadinasi "Iš pirmo karto nepavyko...", man tai iš dalies netaikytina.
Su vyru nusprendėme, jog jau atėjo laikas šeimynai ir po 8 metų saugojimosi nesisaugojome...ir ką Jūs galvojat, ėmė ir užkibo. Na šito tikėjausi mažiausiai. Su vyru kalbėjom, kad Dievulis mus tikrai myli...bet deja....žirniukas pabėgo... cray.gif cray.gif
Kadangi mano organizmas atsistatė labai greitai ir sėkmingai, gydytoja liepė nieko neatidėlioti ir toliau gyventi savo planais....bet vat štai jau antras mėnuo nebekimba.... šiek tiek neramu, kodėl pirmą kartą taip staiga, o vat dabar kažkas tarsi užsikirto... unsure.gif jeigu nebūtų kibę iš pat pradžių, gal tokių dvejonių nebūtų, nes daugumai iš pirmo karto nepasiseka, bet labiausiai neramina klausimas "kas pasikeitė, kad nebeišeina???"
Tai vat tokia ta manoji istorija... gal kuri turėsite ką pakomentuoti ar kaip nors nuraminti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2016 10 03, 18:31)
Sveikos damos,
Na aš ne naujokė, bet šioje temoje - naujutėlė....kažkaip jau man per sunku pasidarė, todėl norėjau kam nors pasipasakoti iš Jūsų, tikiuosi suprasite mano nerimą...  unsure.gif
Nors tema vadinasi "Iš pirmo karto nepavyko...", man tai iš dalies netaikytina.
Su vyru nusprendėme, jog jau atėjo laikas šeimynai ir po 8 metų saugojimosi nesisaugojome...ir ką Jūs galvojat, ėmė ir užkibo. Na šito tikėjausi mažiausiai. Su vyru kalbėjom, kad Dievulis mus tikrai myli...bet deja....žirniukas pabėgo...  cray.gif  cray.gif
Kadangi mano organizmas atsistatė labai greitai ir sėkmingai, gydytoja liepė nieko neatidėlioti ir toliau gyventi savo planais....bet vat štai jau antras mėnuo nebekimba.... šiek tiek neramu, kodėl pirmą kartą taip staiga, o vat dabar kažkas tarsi užsikirto... unsure.gif  jeigu nebūtų kibę iš pat pradžių, gal tokių dvejonių nebūtų, nes daugumai iš pirmo karto nepasiseka, bet labiausiai neramina klausimas "kas pasikeitė, kad nebeišeina???"
Tai vat tokia ta manoji istorija... gal kuri turėsite ką pakomentuoti ar kaip nors nuraminti... unsure.gif


Tikrai nieko baisaus, kad vieną kartą užkibo iškart, o kitą tenka palaukti - daug kam taip būna. 4u.gif Dar tik du planavimo mėnesiai, tikrai nėra ko nerimauti. Kaip ir būna atvirkštinių variantų - pirmą kartą planuojant vargstama daug mėnesių, o antrą kartą bac - ir yra. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif kada geriausia daryti nestumo testa? Ar bandyt laukt savo dienu? Nuo pirmojo nesisaugojimo praejo gal savaite, bet turbut per anksti dar testuka pirkt?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2017 01 11, 17:23)
Sveikos smile.gif kada geriausia daryti nestumo testa? Ar bandyt laukt savo dienu? Nuo pirmojo nesisaugojimo praejo gal savaite, bet turbut per anksti dar testuka pirkt?smile.gif

Geriausia palaukti, kol jau vėluos mėnesinės. Aišku, jeigu kantrybės nėra, tada pirk kuo jautresnį testą ir mėgink gadint likus kelioms dienoms iki mmm. Bet ne visoms pradeda anksti rodyt neryškią antrą juostelę, kitoms kažkas pasimato tik sulaukus mmm dienos arba jau vėluojant. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2017 01 11, 20:02)
Geriausia palaukti, kol jau vėluos mėnesinės. Aišku, jeigu kantrybės nėra, tada pirk kuo jautresnį testą ir mėgink gadint likus kelioms dienoms iki mmm. Bet ne visoms pradeda anksti rodyt neryškią antrą juostelę, kitoms kažkas pasimato tik sulaukus mmm dienos arba jau vėluojant. mirksiukas.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!:)
Labai noriu su jumis pasikonsultuoti ir paklausti:)
Planavimuose jau esam 7 menuo ir dar nepavyko..smile.gif Pas mane menesines nereguliarios, buvo nustatytas zemas progesteronas geriau Dufa kelis menesius kad viskas susitvarkytu..Na ir kagi si menesi atsekiau kad man vyko ovuliacija pirma karta, nes 3 ciklus tikrinausi jos nebuvau uzgaudziusi, aisku su vyru atlikome ND. Nubegau dar pas savo gine pasitikrinti progesterono na ir ka si menesi jis visai neblogas 45,3 tai reiskia kad O tikrai ivyko..kaip manote ar yra didele tikimybe kad zirniukas uzsikabino? Nes dariausi nestumo testa kur jau 7 dienu nestuma parodo bet jis neigiamas iki MM dar savaite laiko jai neveluos...Taip laukiu tu dvieju bruksniuku...bijau vel isvysti neigiama...verysad.gif kokios jusu patirtys ar uzsikabino iskarto kai apsiskaiciavot kad O ivyko?smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, su pavasariu! 4u.gif
Nežinau nuo ko pradėti rolleyes.gif
Visų pirma ir aš buvau iš tų, kurios galvojo, kad vieną kartą nesisaugant galima pastoti doh.gif
Pirmas bandymas vyko lapkričio mėn ir pirmas pats didžiausias nusivylimas įvyko tą patį mėnesį verysad.gif
Esu girdėjusi tiek istorijų, kad va netyčia, po vieno karto ir pan.
Tai va jau keturi mėn kaip nieko.
Šioje srityje visiškai nesusigaudau. Ankščiau net nesugdavau galvos ar mano mm reguliarios, kada mano ovuliacija ir pan. (Manau kaip ir dauguma) tad, parsisiunčiau programėlę į tel, ten pasako kada yra šansų pastoti, kada ovuliacija, kada prasidės mm. Pastebėjau, kad mano mm vis pasislenka viena diena į priekį. Tai čia jau skaitosi nereguliarios? unsure.gif
Susirgau gripu, tad teko lankytis pas šeimos gydytoją, tai ta proga ir pasakiau, kad planuojam. Visų pirma ji gan nustebo, kad man 29m ir tik dabar planuojam (nors aplamai UK labai daug mamų virš 35m)
Pasakiau, kad 4mėn kaip nieko, tai ji sako, baik tu, čia normalu. Tipo jei 12mėn bandysim ir nieko, tik tada padės kažkokius tyrimus daryti. Tada paklausė ar naudojam lubrikantą, nes jis labai sustabdo spermotozoidų patekimą ten kur reikia. Neesu naudojusi kontraceptinių apsisaugojimo priemonių tai nieko apie jų poveikį po nutraukimo ji ir nepasakojo.
Aplamai, labai mažai informacijos šeimos gydytoja duoda unsure.gif
Prieš planuojant, nuėjau į registratūrą užsirašyti pas gydytoją, dėl konsultacijos, gal kokių tyrimų reikia ar pan, tai registratūroje moterys pasimetė, sako jums nereikia jokių tyrimų. O info ieškokite inernete biggrin.gif
Tai iš ilgos istorijos sutrumpinus, ji man patarė kaip "draugė" naudoti šį "lubrikantą" kuris netgi padeda spermatozoidams keliauti. Jos draugės naudojo, joms padėjo, tai ir man patarė rolleyes.gif
CONCEIVE PLUS (pakuotė rožinė su balta, ir vaikučio paveiksliukas)
Pažiūrėkite info inernete ;)
Papildyta:
QUOTE(linute0519 @ 2017 02 03, 16:52)
Sveikos merginos!:)
Labai noriu su jumis pasikonsultuoti ir paklausti:)
Planavimuose jau esam 7 menuo ir dar nepavyko..smile.gif Pas mane menesines nereguliarios, buvo nustatytas zemas progesteronas geriau Dufa kelis menesius kad viskas susitvarkytu..Na ir kagi si menesi atsekiau kad man vyko ovuliacija pirma karta, nes 3 ciklus tikrinausi jos nebuvau uzgaudziusi, aisku su vyru atlikome ND. Nubegau dar pas savo gine pasitikrinti progesterono na ir ka si menesi jis visai neblogas 45,3 tai reiskia kad O tikrai ivyko..kaip manote ar yra didele tikimybe kad zirniukas uzsikabino? Nes dariausi nestumo testa kur jau 7 dienu nestuma parodo bet jis neigiamas iki MM dar savaite laiko jai neveluos...Taip laukiu tu dvieju bruksniuku...bijau vel isvysti neigiama...verysad.gif kokios jusu patirtys ar uzsikabino iskarto kai apsiskaiciavot kad O ivyko?smile.gif ax.gif

Labuka 4u.gif
Aš turiu programėlę telefone, kuri apskaičiuoja obuliaciją, žinoma reikia įvesti savo duomenis ir pažymėti taisyklingai mm, tuomet praneša kada palankus metas, kada ovuliacija ir pan. Aš ja kaip "gidu" naudojuosi ir man nieko 4mėn. Nors viską "atliekam" kada reikia smile.gif nenoriu tavęs nuliūdinti... Bet čia vėlgi, tai tik man taip, o ir ta programėlė gal nėra tokia taisyklinga, nors labai daug gerų atsiliepimų apie ją. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleskaitra: 04 kovo 2017 - 10:42
QUOTE(sauleskaitra @ 2017 03 04, 10:49)
* Esu girdėjusi tiek istorijų, kad va netyčia, po vieno karto ir pan. Tai va jau keturi mėn kaip nieko.

** Pastebėjau, kad mano mm vis pasislenka viena diena į priekį. Tai čia jau skaitosi nereguliarios?  unsure.gif

*** Pasakiau, kad 4mėn kaip nieko, tai ji sako, baik tu, čia normalu. Tipo jei 12mėn bandysim ir nieko, tik tada padės kažkokius tyrimus daryti.

**** Tai iš ilgos istorijos sutrumpinus, ji man patarė kaip "draugė" naudoti šį "lubrikantą" kuris netgi padeda spermatozoidams  keliauti. Jos draugės naudojo, joms padėjo, tai ir man patarė  rolleyes.gif

***** Aš turiu programėlę telefone, kuri apskaičiuoja obuliaciją, žinoma reikia įvesti savo duomenis ir pažymėti taisyklingai mm, tuomet praneša kada palankus metas, kada ovuliacija ir pan.  Aš ja kaip "gidu" naudojuosi ir man nieko 4mėn. Nors viską "atliekam" kada reikia smile.gif nenoriu tavęs nuliūdinti... Bet čia vėlgi, tai tik man taip, o ir ta programėlė gal nėra tokia taisyklinga, nors labai daug gerų atsiliepimų apie ją. Sėkmės  4u.gif

* Nesvarbu, kad būna n netyčiukų - net ir toms pačioms, kurioms vieną sykį pavyksta pastoti po vieno nesisaugojimo, kitą kartą jau ir n mėnesių nesisaugant nieko neišeina ir tai yra visiškai normalu. mirksiukas.gif Kaip ir 4 mėnesius nepastot yra irgi visiškai normalu. Suprantu, kad liūdna, jog viskas vyksta ne taip greitai kaip tikėjotės, tačiau telieka apsišarvuoti kantrybe, daugiau pasidomėti apie planavimą (tikrai pilna informacijos internete, knygose) ir nenuleisti rankų. 4u.gif

** Tikrai siūlyčiau daugiau pasidomėti moters ciklu, planavimu ir pan. temomis, nes dabar net nežinai elementariausių faktų apie moters ciklą, o tai tik dar labiau viską apsunkina. 4u.gif Kad žinotum reguliarios tavo mmm ar ne, turi sekti ciklo ilgumą - t.y. kiek dienų praeina nuo pirmos mmm dienos iki kito mėnesio pirmos mmm dienos - tai ir yra ciklas. Jei tikrai tavo ciklas svyruoja vos viena diena, tai jis tikrai yra reguliarus. mirksiukas.gif

*** Gydytoja teisi, taip pat elgiamasi ir, tarkim, Lietuvoje. Metus laiko nepastoti - normalu, tik po to jau gydytojai linkę pradėti ieškoti kažkokių problemų.

**** Jeigu tavo gleivinė ir taip yra palanki spermatozoidams (natūraliai, tam tikromis ciklo dienomis, taip turėtų būti), tai jokių lubrikantų tikrai nereikia. Mėginti galima, bet kažkokių stebuklų tas lubrikantas nepadarys, jei ir taip "ten" viskas gerai. mirksiukas.gif

***** Tikrai nereikėtų per daug pasitikėti programėlėmis. Geriau sekti natūralius kūno siunčiamus signalus (pasidomėkit apie gimdos kaklelio gleives, kaklelio pokyčius ir pan.) ar, galų gale, naudoti ovuliacijos testus.
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2017 03 05, 18:07)
* Nesvarbu, kad būna n netyčiukų - net ir toms pačioms, kurioms vieną sykį pavyksta pastoti po vieno nesisaugojimo, kitą kartą jau ir n mėnesių nesisaugant nieko neišeina ir tai yra visiškai normalu. mirksiukas.gif Kaip ir 4 mėnesius nepastot yra irgi visiškai normalu. Suprantu, kad liūdna, jog viskas vyksta ne taip greitai kaip tikėjotės, tačiau telieka apsišarvuoti kantrybe, daugiau pasidomėti apie planavimą (tikrai pilna informacijos internete, knygose) ir nenuleisti rankų. 4u.gif

** Tikrai siūlyčiau daugiau pasidomėti moters ciklu, planavimu ir pan. temomis, nes dabar net nežinai elementariausių faktų apie moters ciklą, o tai tik dar labiau viską apsunkina. 4u.gif Kad žinotum reguliarios tavo mmm ar ne, turi sekti ciklo ilgumą - t.y. kiek dienų praeina nuo pirmos mmm dienos iki kito mėnesio pirmos mmm dienos - tai ir yra ciklas. Jei tikrai tavo ciklas svyruoja vos viena diena, tai jis tikrai yra reguliarus. mirksiukas.gif

*** Gydytoja teisi, taip pat elgiamasi ir, tarkim, Lietuvoje. Metus laiko nepastoti - normalu, tik po to jau gydytojai linkę pradėti ieškoti kažkokių problemų.

**** Jeigu tavo gleivinė ir taip yra palanki spermatozoidams (natūraliai, tam tikromis ciklo dienomis, taip turėtų būti), tai jokių lubrikantų tikrai nereikia. Mėginti galima, bet kažkokių stebuklų tas lubrikantas nepadarys, jei ir taip "ten" viskas gerai. mirksiukas.gif

***** Tikrai nereikėtų per daug pasitikėti programėlėmis. Geriau sekti natūralius kūno siunčiamus signalus (pasidomėkit apie gimdos kaklelio gleives, kaklelio pokyčius ir pan.) ar, galų gale, naudoti ovuliacijos testus.



Ne ne, aš tikrai "visa galva" nepasitikiu ta programėle smile.gif
Tiesiog, papasakojau savo "istoriją" nes ir aš viena iš tų, kurios tikėjosi iš pirmo karto pastoti 😁
O dėl gimdos kaklelio gleivių- bandžiau "tirti" išmokt atskirt , nu man visada jos atrodo tokios pat. Nematau skirtumo unsure.gif
Ciklas mano užtrunka visada tiek pat dienų, tiesiog tas pasislinkimas man kažkas neaiškaus buvo.
Info žinoma yra inernete, bet čia panašiai kaip su matematika, jei vieno nesupranti, toliau kaip į gilų mišką. Todėl ir norėjau, kad gydytoja išsamiau paaiškintų, bet ji tokios nuomonės, kad tik gaminkite be galvos sukimo biggrin.gif
Atsakyti