Įkraunama...
Įkraunama...

Iš pirmo karto nepavyko...

QUOTE(sauliuke @ 2007 06 18, 21:05)
Bet jei si kart nepasiseks as turesiu dar tik viena karteli  verysad.gif  po menesio mano vyras isvaziuos i uzsieni padirbet ir nematysiu jo puse metu..nenoriu likt viena..

console.gif neliūdėk, man ta pati situacija... turėsim du mėnesiukus, jei ne, teks laukti iki kitų susitikimų, per kuriuos mažas šansas, arba jau kitos vasaros wub.gif
Negalvok per daug, tai pavyks kada nors vistiek 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Man irgi is pirmo karto nepavyko, jau laukiau laukiau g.gif vis bandziau kazkokiu pozymiu ieskoti,nuliudau, bet nieko, pasiseks vis tiek kazkada nestuke.gif lauksiu labai nestuke.gif Sekmes ir jums visoms ir , kad greiciau susitiktumem kituose pokalbiuose jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute_as @ 2007 06 19, 00:20)
Na nenusimink, juk dar visą mėnesi turėsit progą  nestuke.gif
Neliudek anksčiau laiko  4u.gif pirmą sulauk rezultato.  Viskas dar gali atsitikt, o jei ir ne - tai gal iškart poto kai tavo vyras griš  mirksiukas.gif


Aciu uz palaikyma smile.gif o gal is tikruju kas nors jau pavyko nes dar vis nesusergu ax.gif kaip butu saunu
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2007 06 19, 13:12)
console.gif neliūdėk, man ta pati situacija... turėsim du mėnesiukus, jei ne, teks laukti iki kitų susitikimų, per kuriuos mažas šansas, arba jau kitos vasaros  wub.gif
Negalvok per daug, tai pavyks kada nors vistiek  4u.gif


Noreciau negalvot bet kad neiseina,nepavyksta nuvyt tu ikyriu minciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif , mums irgi iš pirmo karto nepavyko, bet...
šiandien padariau NT ir po 4min. pamačiau II, nors antra joustelė netokia ryški bet gan gerai imatoma...... negaliu patikėt kad jau galiu but nestuke.gif su mano ilgu ir nereguliariu ciklu tikrai nemaniau kad jau antra mėnesį, vis negaliu patiket - po savaitės reikės pakartot.

Jums pirmom pasakiau, MB komandiruotei tai jis dar nežino, o taip norisi pasidžiaugt kartu su jo verysad.gif .

Nenusiminkit, tikrai ir jums pavyks, o gal jau pavyko tik jus to dar nežinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute_as @ 2007 06 21, 08:57)
Sveikos merginos 4u.gif , mums irgi iš pirmo karto nepavyko, bet...
šiandien padariau NT ir po  4min. pamačiau II, nors antra joustelė netokia ryški bet gan gerai imatoma...... negaliu patikėt kad jau galiu but  nestuke.gif  su mano ilgu ir nereguliariu ciklu tikrai nemaniau kad jau antra mėnesį, vis negaliu patiket - po savaitės reikės pakartot.
Nenusiminkit, tikrai ir jums pavyks, o gal jau pavyko tik jus to dar nežinot  mirksiukas.gif

Wow, kaip šaunu thumbup.gif wub.gif! Sveikinu, jau po 9 mėnesių galėsi sūpuoti mažių soske.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinu visas nestuke.gif kurioms pavyko,.
O va mums 9 men....ir bijau galvoti kad vel nieko nebus verysad.gif - siandien ir pilva kazko viena tarpa suskaudo - kad nebutu cia pries m....
Atsakyti
Tuoj bus metai kaip mums nepavyksta verysad.gif
Atsakyti
As jau mamyte!!! biggrin.gif negaliu patiketi,kai maziausiai to tikejausi ir sulaukiau.Is ryto pasidariau testa,buvo vaiduokliukas,bet uzteko ir jo kad is dziaugsmo ir laimes apsiverkciau,tada nuejau pas daktare kuri patvirtino kad mum jau penkios savaiteles.Dabar tikiu kad leliukai ateina patys kada jie to nori biggrin.gif sekmes visom,neliudekit! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuke @ 2007 06 21, 19:00)
As jau mamyte!!! biggrin.gif  negaliu patiketi,kai maziausiai to tikejausi ir sulaukiau.Is ryto pasidariau testa,buvo vaiduokliukas,bet uzteko ir jo kad is dziaugsmo ir laimes apsiverkciau,tada nuejau pas daktare kuri patvirtino kad mum jau penkios savaiteles.Dabar tikiu kad leliukai ateina patys kada jie to nori biggrin.gif  sekmes visom,neliudekit! mirksiukas.gif  4u.gif



Dideliausi sveikinimai!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuke @ 2007 06 21, 20:00)
As jau mamyte!!! biggrin.gif  negaliu patiketi,kai maziausiai to tikejausi ir sulaukiau.Is ryto pasidariau testa,buvo vaiduokliukas,bet uzteko ir jo kad is dziaugsmo ir laimes apsiverkciau,tada nuejau pas daktare kuri patvirtino kad mum jau penkios savaiteles.Dabar tikiu kad leliukai ateina patys kada jie to nori biggrin.gif  sekmes visom,neliudekit! mirksiukas.gif  4u.gif


Sveikinu 4u.gif !!!!
Taip ir maniau kad jau laukesi thumbup.gif jau ne viena mirksiukas.gif
Aš irgi šiandien savo vaiduokliuką išvidau tik pas daktarę nueit negaliu, nes neturiu čia jos šitoj šaly. Kitos savaites pabaigoj važiuosiu namo - tada ir pasitvirtins viskas.
Tai gal kartu pilvukus auginsim nestuke.gif
Atsakyti
Laibai džiugu skaityti, kad atsiranda naujų mamyčių..sėkmės jums wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 21 birželio 2007 - 21:42
Didelis Aciu uz linkejimus !
Merginos 4u.gif linkim jums kuo greiciau prisideti prie musu!!
Tikrai visoms pavyks nestuke.gif

Stebuklu buna! (ir jie vyksta kasdien)
Atsakyti